** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה

Cheif

Recommended Posts

טוב, דיברתי עם בטלפון, מתברר שיש להם דומה.

למה אף אחד לא הזכיר את זה?

30 מגה ב-60 ש"ח טוטאל. לא רע בכלל. ואני לא צריך להוסיף שקל! :)

במצב כזה סיכוי טוב שהם יהיו מוכנים לשדרג לי גם ל-100 בתוספת עלות מזערית בלבד (69 נגיד), אבל אני לא בטוח אם זה שווה את הטרחה מכאן.

ממה שהם אומרים זה מחיר קבוע ללא מגבלת זמן.

*הציעו גם 100 ב-100, דרך אגב, ישר. נראה שהעמדות התגמשו.

איך הגעת לזה? לא מוצא את זה בשום מקום. צרף לינק בבקשה

עריכה: טוב, כנראה זה בתוך האיזור האישי לאחר login

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוט באמת קורעים את התחת לבזק עם ההצעה הזאת, למה קל להשיג בלי דמי התקנה, אין את כל התסבוכת של עלויות על השכרת ציוד, מבחינת זימון טכנאים החלפת ציוד וכו' זה בחינם ומאוד קל לקבל, בניגוד לבזק שמטריחים אותך או דורשים כסף על כל דבר, ספק במחיר כמעט חינם כשבבזק הכי זול זה 15, וגם 100 זה 100 ועם אפלוד גבוהה יותר (זה עדיין המצב?), ובמחיר קבוע נמוך יותר, יש גם אופציה לטריפל.... לא רע. בהוט גם מתאמצים יותר לשמר אותך כלקוח.

לבזק רק משחק מענה אנושי מהיר (אם כי הניווט הקולי שלהם הוא סיוט!), קצת יותר אמינות לחיבור, קל יותר להחליף איפי (גם חסרון) והנהלת חשבונות הרבה יותר קומפטנטית - היתרון הכי גדול שלהם BY FAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את השדרוג דרך האתר שלהם.

סימנתי לא לקבל "רשת אלחוטית במחיר 10 ש"ח לחודש" בין היתר כי כבר יש לי ראוטר של בחיוב-זיכוי (חינם), dlink 6740.

אם צריך לשדרג משהו בציוד - זה לא נאמר בשום שלב. (שדרגתי מ-40)

------

2014-02-12_1500.png

---------

תוך שניות בודדות ממילוי הטופס באתר - הראוטר התנתק והתחבר מחדש.

אני מניח שמדובר בתהליך אוטומטי לחלוטין..

התוצאה:

3301086616.png

אני מאמין שזה לא מגיע ל-100Mb/s כי הראוטר הזה מגיע עם חיבור קווי של 100Mb/s בלבד ולא 1Gb/s, כך שהגיוני שהוא לא יגיע לקצה.

oh well, גם 70 זה מעל ומעבר.

עריכה:

הרצתי את הבדיקה שוב והגעתי לכמעט 80:

3301110697.png

זה שאתה מקבל 70-80M לא קשור למגבלת הנתב אלא למגבלת היכולת של . כמות הלקוחות שמצליחים לקבל 100M בבזק עומדת על סדר גודל של בין 5% ל-10% מהלקוחות. אתה צריך להיות מאוד קרוב לארון הסעף (MSAG) ועם תשתית נחושת יחסית חדשה כדי לקבל מהירות שמתקרבת ל-100M. יחסית ללקוחות 100M אחרים אתה מקבל מהירות מצויינת. רוב לקוחות ה-100M מקבלים בין 55M ל-65M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאני מנוי בהוט מובייל, ומקבל ספק נט בחינם... עוד מאז שזה יצא, גם בשבילי, זה יהיה 100 ידידי ;) .

שמח בשבילך. בעיקרון כל לקוח של הוט מובייל מקבל ספק בחינם, הם רק לא אומרים לך את זה...

אני על חבילה של 10 אג' לדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, חבר'ה קצת הסתבכתי האם אני צריך להחליף ציוד או לא.

יש לי מודם+נתב משולבים: netgear dgn2200v2

אני אצטרך לשדרג את הנתב בתשלום\בחינם? מבחינתי לא חשוב לי להגיע למהירות המקסימלית וגם לא חייב לחצי ממנה (עכשיו אני עם 15)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהמבצע של דווקא כן הוזכר בכתבה, אבל בכל זאת נתת פוקוס מלא לבזק.

בזק עם הכותרות המפוצצות גונבת את ההצגה, אין מה להגיד. אף אחד אפילו לא שם לב להוט חחח. כישלון שיווקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי ל TOP40 של באוקטובר.

בעקבות השרשור הזה החלטתי לבדוק באתר שלהם את המבצע ואכן הצלחתי לשדרג.

נשארתי באותו מחיר של ה-40 והעדכון בוצע ממש מהר.

טלפון להוטנט כדי להתאים אצלם את המהירות, ריסטארט לנתב והופ-יש מהירות הורדה שמגיעה ל 80Mbps בבדיקות מהירות.

מה שמוזר הוא שמהירות השליחה לא יציבה,

נראה כאילו התשתית מאפשרת 4Mbps והספק מגביל ל-3 וזה יוצר בעיות בבדיקות מהירות (באתר של אני מקבל 4).

האם באמת החבילה של TOP100 תומכת בקצב שליחה של 4 מגה ? הספקיות מאפשרות כזה קצב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, חבר'ה קצת הסתבכתי האם אני צריך להחליף ציוד או לא.

יש לי מודם+נתב משולבים: netgear dgn2200v2

אני אצטרך לשדרג את הנתב בתשלום\בחינם? מבחינתי לא חשוב לי להגיע למהירות המקסימלית וגם לא חייב לחצי ממנה (עכשיו אני עם 15)

כן, אתה תצטרך להחליף את הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...