** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בכל מקרה, כדאי לזכור:

4. מודמי VDSL אינם נמכרים בארץ.

שלום. אני לא בטוח שהמידע הזה נכון.

לפני כחצי שנה עברתי מתשתית כבלים ל DSL במסלול TOP40 ורכשתי בחיוב חד-פעמי של 100 ש"ח את מודם VDSL הזה ישירות מבזק:

http://www02.bezeq.co.il/support/Pages/VDSL-TWDSL699U5.aspx

בתקנון המבצע הנוכחי (הורדה מכאן) קיים הסעיף הזה:

.4 תשלומים:

4.1 שכירת הציוד ותחזוקתו )בכפוף לקבוע בתקנון זה( תהיה תמורת:

נתב תשלום חודשי בסך 10 ₪ לחודש, מודם תשלום חודשי בסך 8 ₪ לחודש - -

ובכפוף לתנאים הבאים-

א. הציוד הוא בבעלות החברה ויישאר בבעלותה גם לאחר התקנתו בבית הלקוח.

יכול להיות שהפעם אין יותר מכירת ציוד מסוג זה ובזק מאפשרת רק השכרה, אבל שווה לשאול ואכן נראה כי הם ממשיכים להציע מודם VDSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מה הקאץ'?

אני בבזק עם 15 מגה וראוטר של דילינק 2760. מה אני צריך לעשות מחר? להירשם באתר שלהם ל-100 מגה ולהתקשר ל-199 לבקש ראוטר VDSL?

ממה שקראתי בעיתון (וגם פה), הראוטר הוא חינם לשנתיים ואם אחרי שנה אני לא רוצה לשלם כ-120 ש"ח, אני יכול לחזור (לשנמך) חזרה ל-15 מגה וזהו?

אשמח לתשובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא לא יצטרך לשלם כלום. כל ספקיות האינטרנט נותנות כיום 100 במחיר נמוך בצורה אבסורדית עד זהה למחיר זהה לחבילות הרבה יותר נמוכות. אפשר 100 בבזק בינלאומי ב 30 שח, ואם הם לא מוכנים, תמיד יש את ב 20 שח לכל המהירויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מנוי בבזק שאני כנראה אצטרך לסגור בקרוב.

מנוי 15 ב-69 ומודם VDSL חינם (רכוש החברה). כמה זה שווה פה למישהו? אפשר אפילו לקבל מודם נוסף אם חשקה נפשכם.

תוכלו לשדרג למאה כמובן, בלי עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום. אני לא בטוח שהמידע הזה נכון.

לפני כחצי שנה עברתי מתשתית כבלים ל DSL במסלול TOP40 ורכשתי בחיוב חד-פעמי של 100 ש"ח את מודם VDSL הזה ישירות מבזק:

http://www02.bezeq.co.il/support/Pages/VDSL-TWDSL699U5.aspx

בתקנון המבצע הנוכחי (הורדה מכאן) קיים הסעיף הזה:

יכול להיות שהפעם אין יותר מכירת ציוד מסוג זה ובזק מאפשרת רק השכרה, אבל שווה לשאול ואכן נראה כי הם ממשיכים להציע מודם VDSL.

בזק הפסיקו למכור את מודם ה-VDSL ב-100 שקל. היום אתה, כלקוח חדש, מקבל אותו לשנתיים חינם ואח"כ בשכירות של 10 שקל לחודש. בכל מקרה, הוא לא נשאר בידיך ונשאר רכוש של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את השדרוג דרך האתר שלהם.

סימנתי לא לקבל "רשת אלחוטית במחיר 10 ש"ח לחודש" בין היתר כי כבר יש לי ראוטר של בחיוב-זיכוי (חינם), dlink 6740.

אם צריך לשדרג משהו בציוד - זה לא נאמר בשום שלב. (שדרגתי מ-40)

------

2014-02-12_1500.png

---------

תוך שניות בודדות ממילוי הטופס באתר - הראוטר התנתק והתחבר מחדש.

אני מניח שמדובר בתהליך אוטומטי לחלוטין..

התוצאה:

3301086616.png

אני מאמין שזה לא מגיע ל-100Mb/s כי הראוטר הזה מגיע עם חיבור קווי של 100Mb/s בלבד ולא 1Gb/s, כך שהגיוני שהוא לא יגיע לקצה.

oh well, גם 70 זה מעל ומעבר.

עריכה:

הרצתי את הבדיקה שוב והגעתי לכמעט 80:

3301110697.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דגשים מהידיעה:

מנויים הגולשים כיום במהירויות של פחות מ-20 מגה, יידרשו להזמין מהחברה מתאים חדש שיעמוד לשימושם חינם למשך שנתיים"

3. השדרוג מחייב מודם VDSL ובזק מספקת מודמים כאלה שמשולבים עם נתבים. לשנתיים הראשונות המוצר המשולב הזה ניתן בחינם ואח"כ בעלות של 10 שקלים לחודש.

4. מודמי VDSL אינם נמכרים בארץ.

מתקנון המבצע משתמע שלא מקבלים את הנתב בהשאלה חינם:

2.3 גלישה באינטרנט דורשת התקנת ציוד מתאים (מודם או ראוטר). למעוניינים לקבל את הציוד מבזק,קבלת הציוד בבזק הינה בשכירות בכפוף להסכם שכירת ציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם בטלפון, מתברר שיש להם דומה.

למה אף אחד לא הזכיר את זה?

jxnTEiX.png

30 מגה ב-60 ש"ח טוטאל. לא רע בכלל. ואני לא צריך להוסיף שקל! :)

במצב כזה סיכוי טוב שהם יהיו מוכנים לשדרג לי גם ל-100 בתוספת עלות מזערית בלבד (69 נגיד), אבל אני לא בטוח אם זה שווה את הטרחה מכאן.

ממה שהם אומרים זה מחיר קבוע ללא מגבלת זמן.

*הציעו גם 100 ב-100, דרך אגב, ישר. נראה שהעמדות התגמשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבגלל שהמערכת משדרגת אוטומטית, מי שהיה לו הגדרה מיוחדת של סנכרון במערכות של (למשל RA) היא תתאפס.

זה מה שקרה אצלי בכל אופן, התקשרתי לתמיכה והם סידרו את זה כמו שהיה קודם.

וגם אני מקבל "רק" 70 מגה כמו Milford, אבל זה בכל זאת נחמד ומבטיח לי את המחיר של ה-40 מגה שהיה לי קודם לעוד שנה :)

ואגב - לא שידרגתי את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...