מחפש מערכת הפעלה לנטבוק - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת הפעלה לנטבוק

eido300

Recommended Posts

לפני שאני ממשיך עם ההתקנה איך משיגים פונטים בעברית? וכן אחר אם אפשר הדפדפן הזה הורג אותי, ניסיתי לשנות גם בו כמה סוגי קידוד וזה לא עזר עדין ראו במקום אותיות ריבוע עם מספרים (לא רק בעברית אלא גם בחלק מהאנגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שתסתדר טוב יותר אם מערכת אחרת ?

חוצמזה, עד גרסה 5 או 6 knoppix היו מבוססעם על KDE (דסקטופ מתקדם יותר, הם הפסיקו להשתתמש בו כשהגרסה החדשה של KDE התחילה להיות כבדה מידי בשביל להיכנס ל live). מכיוון שאתה לא מתקין את המערכת אלא רק מתמש בה כ live, יכול להיות שהיא תספיק לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת היא live לכן בכל פעם שאתה מעלה אותה תצתרך להתקין את הפונטים מחדש..... זה מתאים לך ?

יכול להיות שתרצה לחפש משהוא אחר. הגרסאות הישנות יותר של knoppix שבהן השתמתי (עד 5.x) היו טובות, אם דפדפנים טובים יותר (konqueror, שהוא דפדפן הרבה יותר קל ומהיר אבל לא תמיד מסתדר אם אתרים כבדים ומלאי באגים). מה שכן, הן גם יהיו בעייתיות בתמיכה בדברים חדשים (mount למחיצה של ext4 למשל - אז היה רק ext3)

ויש מערכות live אחרות ובגרסה עכשווית כמו chakra, הקטע הוא שלמה שהוא הרוב פחות מתמקדות בלהכניס את כל התוכנות האפשריות ל live כמו knoppix, אלא מגיעות אם דסקטופ מלא וכמות מצומצמת מאוד של תוכנות....

בכל מקרה :

http://dejavu-fonts.org/wiki/Main_Page

תיכנס לתיקיית הבית שלך, תציג קבצים נסתרים. אם אין תיקיה בשם .fonts (השם של התיקיה מתחיל בנקודה) תיצור אותה. תעתיק את קבצי ה ttf לתיקיה הזאת, תסגור (כולל ווידוא מה task manager) את התוכנות שפתוחות ותפתח מחדש. אם הפונט עדיין לא קיים תעשה log out ו log in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1, אני לא יכול לעבור להפצה פחות חדשה של זה כי אני משתמש בdok הזה בתור moltiboot דרך yumi וא"א להתקין איתה הפצה אם היא לא הכי חדשה שיצא...

2.עשיתי את זה ועדיין אין לי עברית.

[ATTACH=CONFIG]5133[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5131[/ATTACH]

רק שאני יהיה בטוח, מחליפים פונטים כאן נכון?

[ATTACH=CONFIG]5132[/ATTACH]

אני מתנצל על הכתמים באמצע המסך, זה כנראה בגלל האפקט של knoppix...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיקיה היא .fonts לא .font

תנסה לעשות אחריי זה log out ו log in ולשנות את הפונט בהגדרות של הדפדפן ל Dejavu - במינימום זה אמור לסדר את העברית בדפדפן. עברית בקבצים בדיסק ניתן לקבל על ידיי פרמטרים כמו iocharset ו nls בפקודה של ה mount

ומה זה הכתמים האלה ? O_o זה משהוא ש knopix מראה לך על המסך בשימוש רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שיניתי את זה כמו שאמרת והגופנים הסתדרו, ואני לא צריך להתקין את זה מחדש כל פעם שאני מדליק את המחשב, אני עדיין לא מצליח לצרוב את זה דרך הknoppix כל פעם הוא רושם לי משהו אחר ונמאס לי מהדפדפן שלו אז אני חושב שאני יעבור להפצה אחרת ניסיתי את אובנטו דרך הlive אבל הוא די איטי אני צריך משהו אחר, הכתמים שבתמונה זה תוצאה של האפקטים של הknoppix כל פעם שאני סוגר משהו הוא עושה אפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קרוב שאני מוצא זה archeos, מערכת מבוססת דביאן

לפי התיאור המערכת "מיועדת לארכיאולוגיה", לא יודע מה זה אומר. אם זה קשור, archeos זה שם של פוקימון של העולם הקדום מ pokemon black and white

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן לך כיוו : אתה מחפש מערכת ל general purpose, לא לשימושים ספציפיים

ה archeos למשל יכולה להיות מערכת שמגיעה מוגדרת אם דברים שקשורים לארכיאולוגיה - כלי מפות או וכו

אתה מחפש מערכת דסקטופ סטנדרטית, שתוכל להתקין בה לבד את מה שאתה רוצה. הדרישות הן למהירות / צריכת / כלי ניהול של הדסקטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע, אבל אני לא מבין בזה לכן אני שואל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני עדיין לוקח את הarch בתור הפצה עיקרית, אני מחפש אחת משנית שאני יפעיל מdok , עברתי על

distrowatch וישם שם יותר מדי הפצות אני לא יודע על מה להתחיל להסתכל

:nixweiss:, כנראה שאני באמת יתחיל לעבור על הפצות עד שאני אמצא אחד שמתאים לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...