מחפש מערכת הפעלה לנטבוק - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת הפעלה לנטבוק

eido300

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה את knoppix - http://knoppix.org, זה מערכת שבנויה להיות live בלבד והיתה (בפעם האחרונה שבדקתי) דיי טובה ואם הרבה פיצ'רים

ניתן להתקין אותה ל USB על ידיי 1 מהכלים הרגילים של יצירת live מוינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה:

מעבד - Intel® CPU N455 @ 1.66GHz‏, ‎1667 Mhz‏, 1 ליבות, 2 מעבדים לוגייםזיכרון RAM - 1GB

דיסק קשיח 250GB

בעיקרון הדגם של המחשב זה wind u135dx

אגב חשבתי, להתקין מערכת אחת במחשב ואחת השתמש מdok' למחשב אני רוצה אחת קשה שתחייב אותי ללמוד את זה, ובdok מערכת אחרת למתי שאין לי עצבים לטרמינל וקימפולים.

אשמח להמלצות

יש לי אחד כזה, רק לא אלא PROVIEW. קניתי אותו ללא מערכת עפעלה, ואני משתמש באובונטו 12.04 עם ממשק יוניטי, ...עובד לא רע. לא ניסתי בו עוד הפצות, כי בעצם אין כל כך סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף התפנתי להתקין את הarch ומשום מה הוא לא נותן לי, הוא כותב לי boot syslinux whichsys.c32 not a com32r image

חיפשתי לזה פתרון ברשת ולא מצאתי משהו מועיל (מה שמצאתי לא עבד...), ניסיתי "לצרוב" את זה שוב על dok בעזרת הdd של אבל משום מה הוא כותב לי is a directory.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בנושא.

אגב 11010010110 knoppix נראת אחלה הפצה, יש לי איתה רק בעיה אחת, בדפדפן משום מה הוא מראה לי במקום אותיות מרובעים עם מספרים, איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהאימג' לא ירד כמו שצריך - תבדוק SHA שלו ותשווה לקובץ שיש באתר. או שהגרסה של syslinux באימג' עצמו לא תקינה או לא עובדת אם ה שלך, במקרה כזה תוריד גרסה קודמת (זה לא משנה כי בכל מקרה ההתקנה מתקינה מהאינטרנט)

אם אתה מנסה לצרוב אם dd

הוא חייב להיות _לא_ ב mount (תחבר אותו מחדש ואל תיגע בחלון הקופץ בדסקטופ שעושה mount), תוודא על ידיי הפקודות lsblk ו mount שהוא לא נמצא כבר ב mount

בפקודת ה dd ה of= הוא ההתקן של הדיסק כמו /dev/sdb - לא מחיצה כמו /dev/sdb1 ולא התיקיה אליה היה ה mount (כנראה זה מה שהיה לך)

איזה יש שם ? ניסית לשחק אם קידוד ? יכול להיות שאין פונט אם עברית במערכת או שהוא לא ברירת מחדל ? - תבדוק אם יש פונטים של dejavu הם טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בdd עשיתי כמו שאמרת ראיתי שהוא mount אז עשיתי לו unmount (או משהו כזה) ואז הוא כתב שהוא פותח את זה אבל הגישה נדחתה, מה לעשות? (אני רואה שהולכים להיות לי חיים קשים עם הלינוקס...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dd1.png

כשאתה מחבר את ה הדסקטופ (אם הוא מוגדר כך) יאפשר לך לפתוח אותו. אל תיגע בחלון הזה, תתעלם ממנו

dd2.png

אתה יכול לעשות umount מהקונסול או ממנהל הקבצים

dd3.png

הקטע הוא שיש הרבה USBים (כמו זה שאצלי) שמנתקים את עצמם לגמרי (כלומר ההתקן של הכונן נעלם, כיאלו שכבר הוציאו את ה USB) ברגע שעושים להם umount, אם זה קורה, אין לך אפשרות לעשות dd......

dd5.png

במצב שאתה רוצ לקבל יש התקן של והוא לא ב mount. עכשו ניתן להריץ dd. ואתה אמור להריץ כ root ולא כמשתמש, באובונטו על ידיי sudo dd ובלינוקס (אחר) על ידיי su כדיי לקבל root

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...