(טרום) המלצה על מחזיק טלפון לרכב - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(טרום) המלצה על מחזיק טלפון לרכב

Milford Cubicle

Recommended Posts

אמנם לא רלוונטי לרובכם אבל יש לי ליסינג והוא הגיע עם חתיכת מתכת מחוררת שיוצאת באופן אסתטי מתוך פס חיבור בין 2 חלקים בדשבורד.

לקחתי את החלק של התפס וחיברתי באופן קבוע (בורג/אזיקון) למתכת.

זה מחזיק לכל אורך החיים של הרכב.

אם רוצים להסיר את הכל אין נזק גלוי (כמו חורים/סימנים/דבק).

זה אמנם פתרון קבוע שמצריך עבודת פירוק של הדשבורד ולא ניתן לשנות את המיקום ברכב אך אם מתכננים מראש זה יוצא מעולה.

השתמשתי בתפס עם מפרק ולכן ניתן לשנות לכל זוית אפשרית ואף להזיז 5 סנטימטר לכל כיוון.

חזק, אין תקלות, אסתטי, קומפקטי, ניתן לחבר כל סוג של תפס כמעט.

שווה למי שיש סבלנות ויכולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בקיץ הישראלי יש לתושבת הזו יתרון - גב המכשיר מקבל משב רוח מהמזגן (אולי לא בכל אוטו זה המצב).

ועוד חיסרון משמעותי - אוויר לח שלפי הרבה עדויות ברשת גרם לקורוזיה במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על זה ובחיים לא נתקלתי בזה, הטלפון הקודם שלי תמיד ישב בול מול הפתח של המזגן ותמיד קיבל יותר מפנק מזה שאני קיבלתי... (בחורף כשהמזגן היה על חימום כמובן שסגרתי את הפתח שמכוון אליו)

רוב הטלפונים בעולם מסתובבים במקומות הרבה יותר לחים מאשר הלחות התיאורתית שנוצרת כביכול מהפגישה עם המזגן..

שלא נדבר על זה שאני מכיר הרבה מאוד מכשירים שממשיכים לעבוד כרגיל לחלוטין גם אחרי שירד עליהם גשם זלעפות. ומהצד השני מעולם לא שמעתי על מכשיר שנהרס משימוש בגשם (כל עוד הוא לא טבע בתוך שלולית או משהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה שהזרימה של הגז מהמזגן במפגש עם חפץ שנמצא ממול או חוסם, גורמת ללחות (למשל אם הטלפון יותר חם וכו)

אררר, זה לא אמור להיות הפוך? כשאווויר חם פוגש בגוף קר, אדי המים שמאוויר מתעבים על הגוף, לא? אני לא חושב שאוויר קר שפוגש בגוף חם יכול לגרום ללחות. כבונוס, האוויר שיוצא מהמזגן די יבש, הרי הוא התחיל כאוויר חם שפגש ברדיאטור קר, ככה המזגן מקרר את האוויר וזו הסיבה שמזגנים צריך צינור ניקוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררר, זה לא אמור להיות הפוך? כשאווויר חם פוגש בגוף קר, אדי המים שמאוויר מתעבים על הגוף, לא? אני לא חושב שאוויר קר שפוגש בגוף חם יכול לגרום ללחות. כבונוס, האוויר שיוצא מהמזגן די יבש, הרי הוא התחיל כאוויר חם שפגש ברדיאטור קר, ככה המזגן מקרר את האוויר וזו הסיבה שמזגנים צריך צינור ניקוז.

בתור ד"ר לזיוניי שכל אני יכול להגיד לך שיש מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

רק קפצתי לעדכן...

המוצר המדובר (ExoMount Touch) הגיע כמובן במהלך החודש האחרון.

הרושם הראשי היה קצת מבולבל ומטעה. הוא נראה איכותי למדיי, אבל כשבאתי להצמיד אותו לדאשבורד הוא היה הרבה פחות מלהיב - הוא נדבק אליו ואפילו נצמד לא רע, ובמשיכה בקו ישר הוא לא התנתק בקלות, אבל ברגע שהפעלתי עליו טיפה משקל בזוית (המצב הטבעי שלו כמובן בשימוש רגיל) - הוא התנתק מיד! מאכזב מאוד. יש לציין שברגע שהוא הוצמד לשימשה הוא היה מחובר אליה כלכך חזק שאשכרה כמעט לא הצלחתי לנתק אותו גם כשרציתי לנתק אותו וממש ניסיתי בכוח.

ואז, החלטתי לתת לו הזדמנות שניה.

כזכור, הדבק המיוחד שלו הוא "רב פעמי" - זה אומר שאם הוא מתלכלך אפשר פשוט לשטוף אותו במיים זורמים, לתת לו להתייבש, והוא חוזר להיות כמו חדש.

אז עשיתי את זה, ליתר ביטחון.

ואז ניסיתי שוב לחבר אותו לדשבורד, והאמת שגם החלטתי לתת לו "להתייבש" over-night לפני שאני אנסה להפעיל עליו איזשהו לחץ.

הפעם זה פעל בצורה מפתיעה - המוצר הזה מעבר לעובדה שהוא היחיד אי פעם שבכלל נדבק לדשבורד (בניגוד לכל שאר הואקומים הרגילים שאפילו לא חושבים על זה בצחוק), הפעם גם עשה את זה בצורה חזקה ואמידה למדיי.

הוא יושב לי על הדשבורד כבר שבועיים-שלושה, עם חיבורים וניתוקים תכופים של הטלפון מהמתקן, בזוית לא סטנדרטית ואפילו לא על משטח חלק במיוחד (אלא על החלק העגול שמעל לוח השעונים, בזוית מהצד) - והוא לא מראה שום סימנים שהוא הולך להתנתק בקרוב.

אני חושב שהרושם הראשי שלי היה מאכזב בגלל שבמהלך הזמן מהייצור עד שהוא הגיע אליי הדבק פשוט נחלש - והשטיפה הראשונית שעשיתי לו פשוט "פתחה" אותו מחדש.

סה"כ אני מאוד מרוצה.

שתי נקודות לשיפור:

1. הראש שמחזיק את הטלפון לא ממש גמיש מבחינת כיוונונים, אי אפשר למשל לחבר אותו בזוית של 180 מעלות - כלומר אי אפשר לחבר אותו על משטח מאונך (למשל על כל החלק הקידמי של הדשבורד) אלא רק על משטח מאוזן או עד זוית מסויימת.

2. כפתור השחרור, שהוא למעשה שני כפתורים אחד לכל זרוע, היה יכול להיות נוח יותר לשימוש. הוא קפיצי ונוטה כל הזמן לחזור למצב הסגור שלו, מה שאומר שבזמן ניתוק הטלפון צריך ללחוץ עליו "מכל הלב" כדי שיפתח וגם ינעל במקום שלו וישאר פתוח. מצד שני, מנגנון הסגירה נוח מאוד ולא דורש שום פעולה מיוחדת ואפילו לא שום נגיעה במתקן - רק להצמיד אליו את הטלפון ובום - הוא עוטף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי בעבר אקסומאונט. הייתי מרוצה והזמנתי עוד 2 למשפחה.

לאחר מספר חודשים, התופסנים שמחזיקים את הטלפון פשוט נשברו. זה קרה בכל שלושת המוצרים, לצערי הרב.

פניתי לחברה אבל הם סירבו להחליף לי את המוצר בגלל שקניתי באיביי. לטענתם, סביר שקניתי זיוף על אף המחיר הגבוה יחסית ששילמתי. אני עצמי חושד פחות בזיוף ויותר בשמש הישראלית הקשה שכנראה גרמה לפלסטיק לאבד מגמישותו ומחוזקו ולהישבר.

מקווה שבמקרה שלך המתקן יזכה לחיים ארוכים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...