S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כמעט בכל קניון יש דוכן עם כל סוגי הטלפונים.

עכשיו אתם כבר סתם מדברים בלי לדייק. בבאג לא נותנים לשחק עם הG2, ובדוכנים הללו בכלל הם לא פועלים המכשירים, הם רק לתצוגה.

אין לי מושג איפה לשחק עם הHTC וחבל. אני לא אלך להתחנן בדוכן שיפעילו לי מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TW דווקא מוסיף לא מעט שימושיות. כבר דיברנו על זה עשרות פעמים - המון אנשים שעוברים מ TW ל CM או ASOP מתגעגעים לפיצ'רים שהיו ב TW (לדוגמה, החייגן מעולה).

וזה נכון, אין הרבה מקומות שבהם ממש אפשר להשתמש ברוב המכשירים. זה מה יש.

למה את כל כך "ננעל" על דברים?

- "להתקין מקלדת זה "מסובך""

- One זה מעולה וכל השאר זבל

תצא מהקבעון הזה. בשביל קבעון יש או WP8 (שאני בעליו של מכשיר שפועל עליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TW דווקא מוסיף לא מעט שימושיות. כבר דיברנו על זה עשרות פעמים - המון אנשים שעוברים מ TW ל CM או ASOP מתגעגעים לפיצ'רים שהיו ב TW (לדוגמה, החייגן מעולה).

וזה נכון, אין הרבה מקומות שבהם ממש אפשר להשתמש ברוב המכשירים. זה מה יש.

למה את כל כך "ננעל" על דברים?

- "להתקין מקלדת זה "מסובך""

- One זה מעולה וכל השאר זבל

תצא מהקבעון הזה. בשביל קבעון יש או WP8 (שאני בעליו של מכשיר שפועל עליה).

אתם לגמרי אבל לגמרי לא מבינים מה העניין הה?

אני בסך הכל רוצה לעבור כרגע למסך יותר גדול, עם חווית ממשק סבירה ויעילה ויציבה.

מכל המכשירים שיש כרגע, הHTC ONE הכי נראה מתאים לי אישית. זו דעתי.

הדבר האחרון שנשאר לי לבדוק זה הממשק שלו. ממתי אמרתי שמכשירים אחרים זה חרא? מה זה השטויות האלה?

הNOTE 3 נראה מעולה וחזק. אז מה? אני מעוניין להשקיע כרגע 2000 שח והנקסוס 5 לא מתאים לי.

אני לא אוהב את הממשקים האחרים זה הכל. ממה שבדקתי פיזית. הTW לא נעים לי בכלל, והנקסוס 4 סתמי ומרגיש לי אישית עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתם כבר סתם מדברים בלי לדייק. בבאג לא נותנים לשחק עם הG2, ובדוכנים הללו בכלל הם לא פועלים המכשירים, הם רק לתצוגה.

הרגע יצאתי מבאג בקניון שבעת הכוכבים

יש שם g2 בתצוגה שאפשר לשחק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. רק צריך להבין שאין מכשיר מושלם... (ולצערנו, אין גם מכשיר שקרוב לזה).

עדיין לא נתקלתי במכשיר אחד שבו לא הייתי מאוכזב ממספר פרמטרים. לא היה אפילו מכשיר אחד שבו היה רק פרמטר בודד אחד שאיכזב אותי, אז בטח ובטח שלא אפס. אצלי - זו הסיבה לבסוף בחרתי במכשיר שהיה זול (Ativ S).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין.. הוא רוצה מהקופסה.

רק שתדע בזמן שאתה טוחן על הנושא, כבר יכלת לסיים ולהתאים כל מכשיר אנדרואיד לצרכיך ולטעמך.

בכלל, אם אתה לא מעוניין לשמוע עצות מאנשים שיש להם קצת יותר ניסיון באנדרואיד ממך, אז מה בעצם אתה רוצה?

SENSE יפה וטוב, ONE מעולה. סבבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשחק עם ה- ONE באופן ספציפי. אתה פשוט צריך להסתכל על מכשיר כדי להבין שלא מדובר במפלצת.

אני בטוח שאפילו המוכר יתן לך להסתכל על הטלפון האישי שלו. אתה יכול גם לבקש מחברים. אתה יכול גם להסתכל ביוטיוב.

הבעיה שלך היא שאתה פשוט מדבר לגמרי באוויר על דברים שלגמרי מנותקים מהמציאות, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשחק עם ה- ONE באופן ספציפי. אתה פשוט צריך להסתכל על מכשיר כדי להבין שלא מדובר במפלצת.

אני בטוח שאפילו המוכר יתן לך להסתכל על הטלפון האישי שלו. אתה יכול גם לבקש מחברים. אתה יכול גם להסתכל ביוטיוב.

הבעיה שלך היא שאתה פשוט מדבר לגמרי באוויר על דברים שלגמרי מנותקים מהמציאות, זה הכל.

אני מעריך את דעותיכם. אבל למה אתם אומרים שאני מדבר מהאוויר אחרי שהסתכלתי שעות על סרטונים, בדקתי כבר חלק מהמכשירים ואני די מבין כבר במה מדובר? סתם להגיד שאני מנותק מהמציאות זה כבר האמת מנותק מהמציאות לדאבוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלת בסרטונים של מבחנים למכשירים והשוואות.

אך אתה יודע שבאנדרואיד זה רק חלק קטן מהסיפור ? ראה כמה פשוט להתקין מקלדת שיותר טובה מכל מה שתקבל עם כל מקלדת מובנת כולל ב sense. (עובדת מעולה גם בעברית)

http://www.youtube.com/watch?v=s0YNNqMo6Ik

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלת בסרטונים של מבחנים למכשירים והשוואות.

אך אתה יודע שבאנדרואיד זה רק חלק קטן מהסיפור ? ראה כמה פשוט להתקין מקלדת שיותר טובה מכל מה שתקבל עם כל מקלדת מובנת כולל ב sense. (עובדת מעולה גם בעברית)

http://www.youtube.com/watch?v=s0YNNqMo6Ik

תודה רבה על הטיפ. אני חושב שזאת המקלדת שיש בNOTE 3 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...