S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שאני הולך להחליף רומים במכשיר הזה לפחות לא בזמן הקרוב, לא מדובר על גרוטאות מקרטעות בקושי כמו לפני שנתיים-שלוש, המכשירים היום מהירים בטירוף וה-G2 נותן אפשרויות לקוסטמיזציה יותר ממה שאני יכול לבקש. אני הולך לזרוק עליו רוט וזהו.. העניין הוא שקיטקט יגיע תוך ~חודש לפי השמועות, מה יכול להיות רע. שיתעדכן אוטומטית בצורה רישמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על דברים קטנים שמשדרגים את חווית השימוש.

בנקסוס 4 למשל ברום של PA לקחו את הסטוק ורק הוסיפו לו נגיעות. כמה דברים שעשו לי את זה:

- הוסיפו לתפריט של הכיבוי אופציה לריסטרט או ריסטרט לריקוברי. הוסיפו גם אופציה ל-screenshot.

- כשהמסך מכובה אפשר להעביר שיר קדימה\אחורה ע"י לחיצה ארוכה על הווליום.

- ב-toggles הפכו את התפקידים ב-wifi בין לחיצה קצרה לארוכה.

- החלוקה של המסך לשניים כמו בטאבלטים ממש נוחה בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. תראה, תמיד אפשר להוסיף שיפורים/שיפצורים כאלה ואחרים, השאלה היא באיזה מצב עומד הרום המקורי.

למשל במכשיר הנוכחי שלי החלפתי את הסנס של לגמרי והתקנתי כל מיני רומים חלופיים במשך השנים, שם המצב דרש שינוי דרמטי.

וגם אם תסתכל למשל על הנקסוס - ברום המקורי אין לך למשל אפשרות בחלון של האפליקציות הפתוחות לעשות close all בכפתור אחד.. נו באמת. אז איזו מין חווית שימוש זו? בג'י2 לעומתו דווקא טרחה להוסיף את זה. אולי זה לא כזה הכרחי למכשיר עם 2 ג'יגה , אבל למשתמש עם OCD זאת בהחלט דוגמה למשהו שיכול להיות חיוני :)

העניין הוא שאני מסתכל בעמוד הפיתוח של ה-G2 ולא רואה שיש יותר מדיי מה לשנות. יש כבר רום מקוסטם אחד אבל הוא משנה מעט מאוד דברים דיי מינוריים, בערך כמו שאתה תיארת (הרחבה של כפתור הכיבוי למשל). לא מהותי כלכך מבחינתי..

אולי בעתיד זה ישתנה, אבל לפחות בתקופה הקרובה אני לא אתנגד בכלל לקבל את עדכון הקיטקט בצורה רישמית בלי להתחיל להתעסק עם רומים חלופיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו עמרי, הרי אתה יודע שעדיף לא לסגור שום (יש ניהול מעולה). אני מאמין שעם הזמן תמצא עוד ועוד רומים ל-G2.

בכל מקרה להחליף רומים ולשדרג את היכולות זה כל הכיף. זו כל הגמישות. גם קרנלים משפרים הרבה ואף מוסיפים זמן משמעותי לסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אני רואה שאתם פה כל הזמן עם כל הרומים והשמומים.. זה בדיוק מה שאני לא רוצה להתעסק איתו אם אני אעבור לאנדרואיד!! רק זה חסר לי :/

אז אל תתעסק. מה הבעיה?

להציג את זה נגד בתור כביכול חיסרון זה פשוט מפגר.

אתה יכול להחליף. אתה לא חייב אם אתה לא רוצה. יש לך את הבחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היא שאני רוצה מכשיר שהכל פועל בו פיקס, בלי להתחיל לשנות דברים כי זה מציק לי, בדיוק כמו שבwindows אני לא ארצה להתעסק כל היום בדברים כאלה. אם יש תקלה, אז יש טעם לפתור אותה וזהו.

חוצמזה מה הטעם? צריך מכשיר חצי מחשב קטן שעובד פיקס מהקופסא. זה תמיד נראה לי כמו התעסקות אינסופית מתוך שעמום. וזה לא כי אני אוהב . אין לי שום דבר נגד חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטעה, הכל עובד פיקס מהקופסה. כמו באייפון. רק שיש דברים שאפשר לשפר ולהתאים יותר.

אז באייפון אתה לא יכול, באנדרואיד כל אחד יכול לפתח רום מקוד המקור ולהוסיף אי אילו שינויים שהוא \ הקהילה רוצים.

איך אתה מעביר שיר באייפון כשהמסך כבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...