S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

את כל זה הוא אומר אחרי שאתה טוחן במעגלים כבר 15 עמודים.

זה נקרא להיות יסודי בשפה מקצועית.

אותי זה מקדם למטרה. אתם נהנים לטחון תשכל על רומים ומה כן עובד ולא עובד, שנשמע לי טחינת שכל פי אלף יותר חמורה, אם אתה כבר מעלה את ענייני המטחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ואת כל זה אתה אומר אחרי שאני מסביר שהסיבה הכי חשובה שאחליף טלפון זה המסך הקטן :nixweiss:

אולי אם אתה מוכן להתפשר על זמינות האפליקציות, WP8 הוא פתרון טוב בשבילך. אפשר למצוא את ה ATIV S בזול מאוד כחדש, או לומיות 920 משומשים בזול מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר עושים ניסויים עם מסכים גדולים אז הסבירות שזה יקרה באמת היא גדולה. הם כבר די הבינו שהם לא יכולים להשאר בגודל כזה.

אגב, שאלה מהירה.. איך אני מוכיח לקונה שהאייפון שלי נקנה מאורנג׳? בהנחה שכבר אין לי מסמכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עדכון קצר - ה-G2 אצלי מאתמול, אני עדיין לא יכול לתת הערכה מדוייקת לגבי הסוללה כי ביום וחצי האחרונים הוא עבר בעיקר התקנות והגדרות וכו', אבל היה טיזר קטן מהיום בבוקר - ניתקתי אותו מהטעינה והשתמשתי בו במשך כ-60 דקות רצופות (60 דקות זמן מסך) כולל גלישה באינטרנט/פייסבוק (אומנם דרך wifi), התקנה של מספר , וקצת SMSים. בהירות המסך היתה נמוכה יחסית, זה כן. אחרי 60 דקות הסוללה ירדה מ-100% ל-94%.

לא בטוח שזה אומר משהו לגבי המשך הדרך אבל אלה הפרופורציות שקיבלתי נכון לרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים החנות היחידה לפי zap שמוכרת את הNexus 5(דגם ה16GB) היא החנות הבאה

http://www.gomobile.co.il/lg-nexus-5

והמחיר ₪2999 .

אולי עדיף פשוט לבצע השוואה עד כמה שזה יעזור

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5543

אני קניתי את המכשיר שלי , S3, מהחנות גומובייל באוגוסט 2012 והוא שבק חיים פתאום בדצמבר 2012, לאחר 4 חודשים בלבד. הם טוענים כמובן שהפלתי את זה , וזה כמובן לא היה ולא נברא , גם שהמכשיר היה באחריות יצרן. תובע אותם למשפט והולך להיכנס בהם עד הסוף, לא אוותר. אז ככה שאני לא יודע אם כדאי לך להסתמך על האחריות בארץ. אם אתה יכול להשיג את זה בחול ובזול יותר משמעותית אז עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדילמה האחרונה כרגע.. או G2.

הדבר שכנראה יכריע את הכף בלית ברירה זה מה ששמעתי על אחריות היבואן בארץ של שזה קטסטרופה, עד היום.

מאוד חבל בעיני, כי משהו בי כבר החליט על הHTC ולדעת שאם חלילה יקרה משהו אני אתחיל לחכות עד 3 חודשים לפעמים לתיקון וכו וכו... באסה.

הLG הוא לא מה שתכננתי אבל כנראה שאאלץ להבליג על כל מה שאני לא אוהב.. ממשק ממש מכוער. לא מבין מה יפה בו. בדיוק כמו שהרגיש לי הTW.

והפלסטיקיות שאני שונא. אין מה לעשות. אבל אם אני חושב יעיל, שווי ערך מכשיר, ועוד אלמנטים כאלה, אז אין הרבה ברירה.

עמרי, אני מאוד אשמח לשכנוע אחרון ממך ;) ועוד חוויות שתוכל לספר לי מהימים האחרונים בבקשה.

גם מכל מה שקראתי די מסכימים על זה שהSENSE בנוי מאוד יעיל וחלק לאורך זמן, ולא מתחיל "להתעייף".

מי יודע מה יהיה עם הממשק של עוד כמה חודשים? הוא לא היה מספיק זמן באוויר, לא? אולי אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס

לא משנה איזה מהשניים תיקח, זאת בחירה לא רעה.

זהו, שאם הטענות נגד היבואן של כאלה אמינות, זה די הופך את עניין הבחירה האישית שלי שווה לתחת, אלא אם כן לא אכפת לי לקחת סיכון.

אני גם קצת דואג למצב היפותטי של שמירת ערך הטלפון אם ארצה להזדכות עליו בטרייד אין עוד איזו תקופה או משהו. אני מניח שG2 ישמור יותר על ערכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...