S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

עוד לא יצא לך להתאכזב בחיים, הא? :) זה ממש לא כזה וודאי שהטלפון החדש שלהם יהיה כזה מדהים ומושלם כמו שאתה כלכך בטוח שהוא יהיה...

למה לא בחרת במי? ב-ONE? כי הוא חלש יחסית, כבד יחסית, עם סוללה לא מלהיבה, גרועה, לא מוגן מים, וממשק סנס (אני לא אוהב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

rozroz במיוחד בשבילך....

ועל הדרך הנה קצת מידע חדש על ה-M8:

http://www.gsmarena.com/htc_m8_photos_leak-news-7140.php

אולי באמת שווה לחכות ל- ולהישאר נאמנים לחברה הזאת שפשוט מייצרת מוצרים ברמת גימור אחת מעל כולם לדעתי. (מינוס הניסיון הגרוע עם המצלמה ב-ONE, אני מקווה שהם יפסיקו עם זה)

נ.ב. אני מקווה שהשמועה לגבי גודל המסך והרזולוציה שלו היא שקר מוחלט... איזה קישקוש מיותר וחסר תועלת :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שדאג לגבי עדכונים ב-LG, ה-G2 עומד לקבל את קיטקט תוך שבועות בודדים כבר במהלך נובמבר או דצמבר...

http://www.christianpost.com/news/android-4-4-kitkat-update-confirmed-to-roll-out-on-lg-g2-soon-108084/

במקרה כזה, היתרון הכמעט יחיד של הנקסוס 5 הוא המחיר...

(המסך שלו גם קצת יותר טוב מבחינת צבעים, אבל לרוב האנשים זה זניח או אולי אפילו חיסרון, תלוי בטעם)

וכשהמחיר של הנקסוס 5 כלכך יקר בארץ בסופו של דבר, 2,500 ש"ח הכי זול בארץ ל-32 ג'יגה לעומת 3100 ש"ח ל-32 ג'יגה של ה-G2, ההפרש הופך להיות דיי זניח בסופו של דבר.. השקעת 2500 לא תזרוק עוד 600 בשביל סוללה חזקה יותר משמעותית, רדיו FM נחמד ומשדר IR? על הדרך גם תקבל , שגוגל לא טורחת לצרף לנקסוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מסכים עם הקטע של האוזניות. אני כן אוהב להשתמש באוזניות "דיבורית" וזה עולה לא מעט כסף (100 שקל פלוס). הרבה פעמים זה מוזנח לחלוטין, אבל יש חשיבות כלשהי ללקבל כאלה עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית האנשים יקנו בארץ והמחיר של שניהם כמעט זהה, וככה זה ישאר פלוס מינוס, גם אם מזמינים דרך buy2usa. מסכים עם מילפורד, גם אם ההפרש היה 400-600 שווה להשקיע בשביל לקבל סוללה הרבה יותר טובה , לא מסורסת, רדיו, ir blaster.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G2 לוקח.

כמו כן תזכור שהיתרון הבערך יחיד של הנקסוס הוא קיטקט, ואנחנו כבר יודעים שה-G2 יהיה כנראה המכשיר הראשון שיקבל עדכון קיטקט - תוך שבועות בודדים.

מרבית האנשים יקנו בארץ והמחיר של שניהם כמעט זהה, וככה זה ישאר פלוס מינוס, גם אם מזמינים דרך buy2usa. מסכים עם מילפורד, גם אם ההפרש היה 400-600 שווה להשקיע בשביל לקבל סוללה הרבה יותר טובה ,מצלמה לא מסורסת, רדיו, ir blaster.

וכאמור, גם אוזניות...

האמת שאני מסכים עם הקטע של האוזניות. אני כן אוהב להשתמש באוזניות "דיבורית" וזה עולה לא מעט כסף (100 שקל פלוס). הרבה פעמים זה מוזנח לחלוטין, אבל יש חשיבות כלשהי ללקבל כאלה עם המכשיר.

בדיוק, להוסיף אוזניות למי שאין זה סיפור של לפחות 100 שקל אם לא יותר, תוסיף את זה לשאר היתרונות וההפרש במחיר כבר לא כזה גדול..

אגב, האוזניות שמגיעות עם ה-G2 הן בכלל לא רעות, ובאחת התגובות בדיון הזה (שמכיל מוד שמגביר את העוצמה של הסאונד במכשיר, גם בספיקר וגם באוזניות) הכותב אפילו מתלהב מה-earbuds שלהן עד כדי כך שהוא טוען שהעביר אותם לאוזניות היעודיות שלו:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2482750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא דיי מעצבנת והיא לגמרי דוגמה קלאסית לפרחה שאמורה בכלל להיות עם אייפון או לכל היותר גלקסי, אבל היא מציגה שם כמה דברים נחמדים שיש בממשק של , שברוב הביקורות ה"מקצועיות" אף אחד לא טורח לדבר עליהם.. כולם מדברים על המכשיר עצמו מבחינת חומרה ובקושי נכנסים לתוכנה, היא קצת יותר מפרטת על השימושיות בחיי היום יום של הפיצ'רים הייעודיים ש- הכניסה.

כנ"ל הבחור הזה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו, הזמנתי את ה-G2. גירסת 32 ג'יגה כמובן, 3,099 ש"ח ב-24 תשלומים (זה תמיד הסימן שלי לשדרוג הבא..), מהיבואן הרישמי עם שנתיים אחריות. אספקה תוך 3 ימי עסקים. זה כולל גם כיסוי מקורי עם "חלון" קטן כזה כמו בביקורת הנ"ל ^^^^ אבל אני כמובן לא הולך להשתמש בו.

למי שתוהה כי הוא לא רואה את המחיר הזה בזאפ ליבואן רישמי - הזמנתי דרך עמוד המכירה ב-p1000. פשוט הגשתי הצעה על המינימום האפשרי והיא מיד "זכתה". אפילו לא הייתי צריך לעבור את הנוהל ההוא של שיחת הטלפון..

אפשר למצוא אותו בזאפ ב-100 ש"ח פחות (2,980) אבל עם שנה אחריות של חנויות שיכולות להיעלם מחר מהעולם וכנראה חוסר היכולת לעדכונים מהאויר - אני מוותר על התענוג המפוקפק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...