S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

למה שתהיה תמיכה בקרנל באיזשהו מכשיר שלא מאפשר את זה כברירת מחדל?

ואם זה קיים רק ב-G2, אז למה שמישהו יטרח לעשות במיוחד בשבילו?

בקיצור - אני דיי בטוח שאין שום אפשרות להחזיר את הפונקציה הספציפית הנ"ל ברגע שמחליפים ל-G2 לאנצ'ר.

כך או כך, אני כאמור לא רואה שום סיבה להחליף אותו במילא אבל אני לא מבין כלכך על מה הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בנקסוס 4 יש שמאפשרת הדלקת המסך ע"י מחוות swipe מצד לצד.

ויש את זה גם ב-gravity, אבל מה זה קשור עכשיו לדיון?

טוב אני חזרה בדילמה.

פשוט לך כבר לחנות ותסתכל על המכשירים בעיניים. אתה מעצבן ועקשן.

לדוגמה,

בדיעבד אחרי יומיים עם מכשיר בסדר גודל הזה אני יודע שכפתור הכיבוי ב-ONE (שנמצא למעלה בפינה השמאלית!!) הוא מבחינתי ממש דיל ברייקר.

אני תמיד מחזיק את הטלפון בחצי התחתון שלו, כשהוא סוג של "נשען" על הזרת ושאר האצבעות תומכות בו מאחורה (והאצבע נמצאת, האמת, בדיוק איפה שהכפתורים ב-G2...). במצב כזה אני בקושי מצליח להגיע ל-notifications bar מרוב שהמסך גדול על גבול הגדול-מדיי, אז מזל שה-G2 (ושוב בניגוד לאחרים) מאפשר לי לקסטם את הכפתורים הוירטואלים ולהוסיף להם כפתור שמוריד את בר העדכונים כבר בלחיצה עליו.. מאוד נוח. בכל אופן, הנקודה שלי היא שבמצב הזה להגיע לכפתור הכיבוי שנמצא בדיוק בפינה הכי רחוקה שהיו יכולים לשים אותו בה - זה לחלוטין בלתי אפשרי בלי לשנות את צורת האחזקה של המכשיר.

מצד שני יכול להיות שאתה אחרי 2 דקות תבין שכל פעם שאתה משחק משחקים בטלפון היד שלך חוסמת לחלוטין את הרמקול ב-G2, ויכול להיות שמבחינתך דווקא זה הדיל ברייקר הרציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את nova בשביל לוודא את העניין - אכן double tap על המסך כבר לא עובד לכיבוי.

מצד שני יש לזה פתרונות אחרים כמו לשים ווידג'ט שמכבה את המסך ולמקם אותו במקום נוח עם גישה מהירה, אפילו על ה-dock.

ל-nova עדיין יש לא מעט יתרונות אז אולי בכל זאת שווה להישאר איתה, מה גם שהמפתח (והקהילה) מודעים לנושא הזה מול ה-G2 ועושה רושם שיכול להיות שימצא לזה פיתרון. האמת שיש ל-nova אפשרות לדאבל טאפ ואפשר באמת להצמיד את ה-gesture הזה לאפליקציה שתכבה את המסך... קצת עקום (ועולה 4$ בשביל הגירסה המורחבת של nova שתומכת בזה בין היתר) אבל בסופו של דבר התוצאה תהיה דומה.

--

אה, קטע נחמד - במהלך הגיגול שלי בנושא הגעתי לכל מיני דיונים על זה, ואחד מהדברים הכי בולטים שראיתי הוא שהרבה מאוד אנשים מאוד אהבו את הלאנצ'ר של ולמעשה כתבו שזאת פעם ראשונה שבאמת לא היה אכפת להם להישאר עם הסטוק.

אבל עדיין, nova נותנת אפילו יותר.. ופותרת באגים קטנים שהיו בסטוק. אני אשחק עם זה עוד קצת, אם אני אהיה שלם עם הפיתרונות לכיבוי המסך כנראה שאני אתן לנובה את הכבוד להציג לי את האייקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפלאפונים מ HIGH END היום הם ברמה טובה וגבוהה אי אפשר ללכת לאיבוד כולם טובים תבחר אחד וזהו :)

אתה סתם שובר את הראש

תראה ב REVIEWS של אנשים

כל אחד שקונה פלאפון מרוצה אחוז קטן מאוכזב

לכן אין כאן הרבה מחשבה

אני תמיד קונה פלאפונים שהמחיר שלהם נמוך יחסית לתמורה

מיד שנייה או מ

ככה שהבחירה שלי די מהירה והמצפון לא מעיק :)

אפשר למצוא את GPRO ב 350 דולר בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שהמחיר שלהם נמוך יחסית לחנות או לחדש

בדרך כלל חצי מחיר ופחות

גם בגלל האחריות לא עוזרת הרבה בעת צרה וגם בגלל שהמחירים יורדים דיי מהר

אבל שלא יהיו ישנים יותר מדי בגלל הבלאי שהם צוברים בזמן השימוש

בקיצור משהו באמצע אופטמלי וסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, קטע נחמד - במהלך הגיגול שלי בנושא הגעתי לכל מיני דיונים על זה, ואחד מהדברים הכי בולטים שראיתי הוא שהרבה מאוד אנשים מאוד אהבו את הלאנצ'ר של LG ולמעשה כתבו שזאת פעם ראשונה שבאמת לא היה אכפת להם להישאר עם הסטוק.

אבל עדיין, nova נותנת אפילו יותר.. ופותרת באגים קטנים שהיו בסטוק. אני אשחק עם זה עוד קצת, אם אני אהיה שלם עם הפיתרונות לכיבוי המסך כנראה שאני אתן לנובה את הכבוד להציג לי את האייקונים.

מילפורד, אני חושש שזה גם יעצבן אותך כמו כל תגובה שלי, אבל לדאבוני במקרה נתקלתי בעניין הזה, מקווה שזה לא יהיה שכיח:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2521663

מדובר במצב מסויים שבו המסך נהיה אובר רגיש ומתחיל לעשות זומים אקראיים.. או משהו בסגנון.

הם דנים שם לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון ל-double tap לכיבוי אם אי פעם מישהו יגיע לדיון הזה:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2441027

גם Nova וגם Apex כוללים gesture של דאבל טאפ, ואליהם אפשר לשייך את האפליקציה שמקושרת בדיון הנ"ל, או לחלופין פשוט לקשר למשימה של Tasker (נראה לי כמו פיתרון אלגנטי יותר).

אפשרות נוספת היא גם לשייך את זה ללחיצה על כפתור ה-Home או לחיצה ארוכה על ה-Menu.. גם נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rozroz תקנה כבר חדש, ככה לא תהיה לך בעיה בלהתלבט איזה אפשרויות אפשר להתאים לצרכים שלך.

אני לא אקנה בכל מקרה, רק במקרה אם אולי בעתיד יגדילו מסך. וגם זה ממש לא בטוח.

חוצמזה, מי אמר לך שאני כל כך מתלהב מאייפון? זה שזה התאים לי לצרכים זה נחמד אבל למה להתקבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תראו את זה ל-rozroz, הוא יתפחלץ אם הוא יראה משהו עד כדי כך שונה מ"ערימת האייקונים" של האיפון...

זה לא כלכך מעניין אותי באופן אישי, אבל זה מראה את הכוח העצום שיש לאנדרואיד.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tul.aviate

זאת היתה פרסומת, והנה hands-on:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...