S4 / Nexus5 / G2 - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

ממש לא חושב כך. עוד שנה וחצי חדש כזה יהיה שווה כמו שעולה 3 חדש כיום פלוס-מינוס.

זה קורה לכל מכשיר.

אז אין מכשירים ששומרים יותר טוב על הערך שלהם? זה שאני יכול להשיג על האייפון 4 800 שח ועוד בטרייד-אין זה די מדהים.

כנראה אייפונים שומרים טוב על הערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תקנה כבר ותפסיק עם זה.

איזה מבאס אתה בחיאת! מחר אני הולך לקנות את אחד מהם ואתה סתם ממשיך לעקוץ בלי שום סיבה. פשוט לא יאומן.

במקום להסביר לי קצת על לאונצ'רים ואיך שהם יכולים לשנות את כל הכיעור הזה אתה ממשיך עם עקיצות סתמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עוקץ, אני ברצינות חושב שעם כמות התלונות שלך אתה תהיה מאוכזב ולא משנה איזה מכשיר מבין אלה אתה תבחר בסופו של דבר.

ה-ONE וה-G2 הם שניהם מכשירים מצויינים.

ל-ONE יש רמקולים טובים יותר.

ל-G2 יש טובה יותר.

אף אחד מהם לא שונה מהותית מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עוקץ, אני ברצינות חושב שעם כמות התלונות שלך אתה תהיה מאוכזב ולא משנה איזה מכשיר מבין אלה אתה תבחר בסופו של דבר.

ה-ONE וה-G2 הם שניהם מכשירים מצויינים.

ל-ONE יש רמקולים טובים יותר.

ל-G2 יש מצלמה טובה יותר.

אף אחד מהם לא שונה מהותית מהשני.

אני לא מצליח להבין את הראש שלך. אתה מתייחס אלי כאילו שאלתי: איזה יותר טוב? כל מה שאתה עונה ברור כשמש.

יש דברים הרבה יותר מהותיים כמו אחריות של הHTC שאני לא יודע אם בכלל שווה משהו, ויש את עניין הממשק של שהוא פשוט מכוער תחת.

היות ואני רק מתחיל להבין בענייני הלאונצ'רים וכל זה, ניסיתי להבין ממך איך החוויה האישית שלך בימים הראשונים, מה מלהיב, מה פחות, מה אתה אישית חושב על המצלמה. במקום להעמיק בשאלות היותר מעניינות האלה, אתה חוזר לתשובה כללית:מצלמה יותר טובה, סאונד יותר טוב. הדברים האלה הם הראשונים שלקחתי בחשבון כבר לפני שבוע.

לכם יש נסיון רב ממני בענייני אחריות, סקינים, לאונצ'רים וכו, שאני עכשיו אצטרך להתעמק בהם.

סליחה שאני נודניק, אני פשוט אובססיבי בעניינים של לפני קניה, ואם אני קונה מחר זה קריטי ביותר.

אתה גם משום מה חושב שאני חסיד של או משהו. מה פתאום??? אני פשוט מאוד נהנה מהעיצוב, החוכמה והפשטות של המערכת שלהם, זה הכל.

ואם אני יכול ליצור לי מעין דבר דומה שיהיה לי כיף באנדרואיד, זה לא מזיז לי את הביצה איזה חברה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים הרבה יותר מהותיים כמו אחריות של הHTC שאני לא יודע אם בכלל שווה משהו, ויש את עניין הממשק של שהוא פשוט מכוער תחת.

אין שום דבר מהותי לא באחריות ולא בממשק.

אחריות אתה לא צריך וממשק הוא לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לא מזיק שתהיה, אמנם נדיר אבל יצא לי להשתמש. וממשק - לדעתי הסנס ממשק יותר טוב מכל ממשק צד ג'. לא הייתי בוחר בטלפון נחות משמעותית רק בגלל הסנס, אבל לו הפרמטרים היו דומים, ה היה זוכה אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל הטיפים.. עדיין מתלבט :(

הסתכלתי על מלא לאונצ'רים וזה אכן חביב מאוד. השאלה אם יש כאלה שלא מאיטים את הממשק ועדיין עובדים סופר חלק?

עברתי על הרבה סקירות של לאונצ'רים והבנתי כבר מי הם המובילים. אבל חייב לציין שנראה לפחות למראית עין שחלקם מאיטים את הממשק מעט.

עדיין לפי מה שראיתי, את הSENSE לא הייתי משנה כל כך מהר. את הLG הייתי ישר משנה.

אגב, מדהים שיש סרטונים שמראים שהHTC עדיין מגיב לפעמים מהר יותר מהG2 ! מצחיק.

אם אני חוזר רגע לאחריות היבואן, אני לא מפסיק לקרוא שיש הרבה מתלוננים על איכות יצור לא אחידה של הHTC. תקלות, , , עניינים. מלא אנשים שולחים להחלפה, ועדיין צצות בעיות. ממש מרגיש עניין של מזל לפי הסך הכל שאני מתרשם. די מזעזע. אז אם היבואן נותן שירות חרא ואיטי, יש סיכוי לאכול אותה חזק פה וניתן בקלות להכנס לסוג של גהינום. זה לא כמו בחו"ל שישר מחליפים לך מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני חוזר רגע לאחריות היבואן, אני לא מפסיק לקרוא שיש הרבה מתלוננים על איכות יצור לא אחידה של הHTC. תקלות, סוללות, רמקולים, עניינים. מלא אנשים שולחים להחלפה, ועדיין צצות בעיות. ממש מרגיש עניין של מזל לפי הסך הכל שאני מתרשם. די מזעזע. אז אם היבואן נותן שירות חרא ואיטי, יש סיכוי לאכול אותה חזק פה וניתן בקלות להכנס לסוג של גהינום. זה לא כמו בחו"ל שישר מחליפים לך מכשיר.

ל- ONE אכן יש בעיות הרכבה. אני לא יודע אם הן נפתרו לחלוטין, אך אם אתה פרפקציוניסט ברמה שעשירית מילמטר הפרש גובה במסך תפריע לך, אל תקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- ONE אכן יש בעיות הרכבה. אני לא יודע אם הן נפתרו לחלוטין, אך אם אתה פרפקציוניסט ברמה שעשירית מילמטר הפרש גובה במסך תפריע לך, אל תקנה .

די, אני רוצה את הHTC. פשוט מרגיש שמתאים לי יותר. אני אנסה לבדוק בחנות ולקחת סיכון :cwm31:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...