Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאתמול בערב אני חווה בעיות טקסטורה מוזרות ביותר...האדמה מהבהבת ומשתנה והמים נמרחים בצורה מגעילה...עוד מישהו ראה את זה?...היום בבוקר התווסף לי לאוריג'ין גם הסמל של הבטא WTF???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו בערך חמישה סיבובים רצופים (יחד עם רוני), הכל הלך סבבה בערך, רק שלקראת סוף החמישי השרת עף, אח"כ אני מסתכל בבאטללוג, ואין אף סיבוב, גם לרוני אין, נהדר!

זה קרה לי אתמול כמעט כל היום... בסופו של דבר זה מופיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע לסיבוב החמישי זה השג שיא בשבילי

מאתמול בערב אני חווה בעיות טקסטורה מוזרות ביותר...האדמה מהבהבת ומשתנה והמים נמרחים בצורה מגעילה...עוד מישהו ראה את זה?...היום בבוקר התווסף לי לאוריג'ין גם הסמל של הבטא WTF???

כן, לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה בגלל שדרוגים או שזה בגלל שזה פעם ראשונה בחיים שלי שאני משחק BF4

אבל שאני מנסה להתחבר לסרברים עם אנשים בפנים (או כל סרבר אחר) רשום לי "An error was reported from EA Online"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה נראה, הדליפות לזיכרון מתרחשות בעיקר לאלו שיש להם כרטיסים מסדרות HD6XXX וHD5XXX

לי יש HD6950 ואני נגנב מזה.

שאלה - למי כאן יש כרטיס HD6XXX ומטה וחווה דליפות לזיכרון? או שהוא לא חווה בכלל?

האם למישהו יש HD7XXX או R9 וחווה דליפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו אחת הסיבות שEA נבחרה כחברה הגרועה יותר בארה"ב.

שמישהו ישלח למנכ"ל EA את הסרט הזה, על הדרך תנו לו לשתות נפט, כי אף פעם לא התעצבני ככה ממשחק (גם לא חשבתי שאני אתעצבן :kopfpatsch:)

כל-כך מרגיש כמוהו עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - למי כאן יש כרטיס HD6XXX ומטה וחווה דליפות לזיכרון? או שהוא לא חווה בכלל?

יש לי 6970 ואני כמוך גם חווה דליפת .. היום אגב הצלחתי לשחק בלי קריסות אבל הלאגים עדיין הורסים את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...