Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
טוב, DICE מפרסמים בבאטלוג שהם זיהו את הבעיה שגורמת לקריסה של השרת וניתוק השחקנים והם עובדים על התיקון שלה... נקווה שזה יהיה מהר

יקח להם קצת זמן...

בנתיים אפשר לשחק בשרתים של ב 32 הם הרבה יותר יציבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע טפו טפו (לא עליך חח ) הכול עובד מעולה, על אולטרה אין דרופים אין כלום עם ווי סינק הירידה הכי גדולה שיש לי זה ל 40 FPS בפיצוצים וכו... אבל ככה אני נהנה ממש מהגרפיקה, נדהם אפילו, על 4 AA אני לא חושב שאני יכול להריץ

אבל לא רואה כל כך הבדל בינתיים הכול נהדר.

נכון, מבלבל. אבל אם זה ככה אז אני חושב שעם ה670 אתה גבולי לאולטרה. עם AA ואפילו בלי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הגיע תורי לפרוק קצת הנה הבעיות העיקריות שמפריעות לי:

א. פעם אני יכול לשחק והכל טוב ויפה ופעם כל שרת שאני נכנס אליו קורס כמה דקות לפני סיום הסיבוב ואז שום דבר לא נשמר! דווקא במשחקים הטובים שלי שפתחתי הרבה דברים השרתים קורסים וזה מבעס...

ב. בעיית הדיליי/ פייד בspawn פשוט מחרפנת אני מרגיש כמו עיוור כל spawn שאני עושה ומת בגלל זה..

ג. והבעיה האחרונה היא בכניסה למשחק שהחלון נפתח קטן ואני רב איתו חמש דקות שיציג על כל המסך...ד״א יש קריסה ידועה שאם לוחצים פעמיים על deploy המשחק קורס- אז קרה לי פעם אחת ומאז אני נמנע מזה, חוץ מזה משחק מדהים, גרפיקה מעולה ויש מלא מפות עם פוטנציאל אדיר... מקווה שיסדרו הכל ומהר כדי שנוכל להינות כמו שצריך מהמשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד קורס לי באותה מפה של הבניין הנופל(מהבטא).

תמיד יוצא ורושם לי באטלפילד הפסיק לפעול, מישהו נתקל?

כן ראיתי בפורום של באטלוג כמה אנשים שהתלוננו על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה זה באמת משפיע אבל ביטלתי את הCLOUD של אוריג'ין ואת הORIGIN IN GAME והמשחק זורם קצת יותר חלק... שיחקתי אתמול כמה שעות בלי קריסה.

אני לא יודע אם זה התיקונים של DICE או מה שביטלתי אבל בכל מקרה המצב קצת יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבעיות שיצא לי להיתקל בהם:

1. מסכים כחולים. אבל רק בזה.

2. לאגים מעצבנים

3. קריבות משחק, כאילו שרק המשחק קורס.

4.איבוד באמצע משחק שפתאום לא שומעים כלום.

5.ניסיון כניסה לשרת עם הודעה שאני כבר בפנים משחק

6. חוסר יכולת סינכרון מידע.

7.מסכים כחולים כבר אמרתי?

קפיצות של כל התצוגה במסך בזמן שאני משחק חרק כשאני משחק.

יאיי... ממש כיף לשחק בבטא שקניתי בכסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה זה באמת משפיע אבל ביטלתי את הCLOUD של אוריג'ין ואת הORIGIN IN GAME והמשחק זורם קצת יותר חלק... שיחקתי אתמול כמה שעות בלי קריסה.

אני לא יודע אם זה התיקונים של DICE או מה שביטלתי אבל בכל מקרה המצב קצת יותר טוב

לא משפיע (אבל באופן כללי, אני משחק בלי שני הבולשיטים האלו מופעלים. סתם עשוי להוות מקור להתנגשויות וסרטים עם עוריג'ין). לבינתיים הצלחתי לחוות קריסת "Stopped Working" אחת מאז הבטא, ועוד אחת איך שיצאתי מהמשחק, שזה פחות עקרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...