Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

שמתם לב לעדכון שיצא היום ? עדיין יש ניתוקים מהשרתים או שזה תוקן כמו שהם הצהירו ?

אני כרגע לא בבית ולא יצא לי לבדוק.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065217944685108/

UPDATE #3 (Nov 4):

Fixing server crashes

New server update (R6) was rolled out across all platforms to fix the most common server crash.

UPDATE #2 (Nov 3):

Fixing the server queues on PC

We're rolling out a server update on PC with a fix for the join queue. As this new server version starts to populate servers, you will notice that server queues on PC will be available again in 4. Note that it might take some time before the majority of servers are equipped with this fix (up to 24h).

UPDATE (Nov 3):

Server crashes

We have identified an issue where the game server will crash and disconnect players, causing them to lose any stats gathered during that specific round. We have a fix in progress to address this issue in a server update and will let you know once it's ready to roll out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קורה לך רק במשחק או גם במקרים אחרים?

אם זה רק מהמשחק אז תנסה להתקין אותו מחדש + תתקין את הדרייבר של הכרטיס מסך מחדש.

אם זה בעוד מקומות אני חושב שזה נובע מהמסך עצמו או מהכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לעוד מישהו יש פעולת עכבר לא חלקה במשחק? כאילו קפיצות כאלה שאני נכנס בין כוונות וזה משגע אותי לפעמים אני לא מצליח לכוון כמו שצריך בגלל זה, אני מנסה לעשות בדיקה ומסובב את העכבר במעגלים ויש הרגשה של צ'ופינס ז״א גבשושי כזה לא חלק, יש לציין שאני משחק על 60 fps ואין נפילות או כל לאג כל שהוא בזמן הזה ... בשולחן העבודה ובמשחקים אחרים הכל עובד טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי שניסיתי לכוון והכוונת רעדה בצורה מציקה והצלחתי לכוון לכל מקום שהוא לא הראש שאני מנסה לכוון עליו, לא יודע אם על זה אתה מדבר אבל אם כן אז זה אחד הדברים היותר מציקים שיש במשחק הזה. קרה לי גם ב MP וגם בשחקן יחיד (וטעינה מחדש סדרה את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב זה זה...הכוונת קופצת מעצמה מצד לצד,ואני לא מתכוון לrecoil כן? פשוט קפיצות קטנות כאלה שמוציאות אותך מ"רכישת המטרה" עוד לפני שאני יורה בכלל..איך פתרת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בבעיה שהוא נכנס לטנק ופשוט שק התרמילים של התת מקלע תקוע לכם מול הפרצוף וסוגר לכם חצי מטווח הראיה?

אני פשוט לוחץ F2 עובר לעמדת הגאנר מכוון את התת מקלע אחורה וחוזר לעמדת הטנקיסט.

2 דברים מעצבנים יכולים לקרות:

1. מישהו כבר יושב בעמדת הגאנר ואין לכם איך להעיף את זה.

2. אתם עוברים לעמדת הגאנר ומישהו נכנס לכם לעמדת הטנקיסט. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא קרה לי בינתיים אני מאמין שאתקל בזה בעתיד חחח.....

משגע אותי שאני לפעמים משחק כמו שצריך והכל בסדר,ולפעמים הכל מתחרבש...זה כאילו עשו אלגוריתם שעושה רנדום וזורק לך תקלות מתי שבא לו/מתי שהוא מזהה שאתה מתחיל להנות מהמשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לעוד מישהו יש פעולת עכבר לא חלקה במשחק? כאילו קפיצות כאלה שאני נכנס בין כוונות וזה משגע אותי לפעמים אני לא מצליח לכוון כמו שצריך בגלל זה, אני מנסה לעשות בדיקה ומסובב את העכבר במעגלים ויש הרגשה של צ'ופינס ז״א גבשושי כזה לא חלק, יש לציין שאני משחק על 60 fps ואין נפילות או כל לאג כל שהוא בזמן הזה ... בשולחן העבודה ובמשחקים אחרים הכל עובד טוב...

אולי אתה מתכוון בככלל לMICROSTUTTER?

ועידן זה קרה גם לי עם הטנק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא לי לפעמים שכל המחשב קופא ומצריך ריסט.

טמפרטורות בסדר גמור והכל, קרה לי כבר 3 פעמים מאז צאת המשחק, פעמיים בימים הראשונים של המשחר ועוד פעם היום.

מוזר אבל בינתיים זה מה יש.

דרך אגב, לי הייתה בעיה שנפלתי מתחת לאדמה ועל המסך שלי רצתי מתחתיה עם הרבה רעידות.

וגם היה שראיתי שמות של שחקנים לידי ממש צמוד לאדמה ולא רואים את מודל השחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...