Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק עובד די טוב,אבל! הם מגיעים לרמה חדשה של טמטום חחח הפאץ' החדש פתר לי את הבעיה של הבהוב הטקסטורות במפות גדולות אבל הוסיף בעיה חדשה ודי מציקה שהמסך של ההחייאה נתקע לך אחרי שמחיים אותך! וגם הטאגים מעל השחקנים נעלמים ואתה לא יודע מי זה מי :/ איך איך הם מוסיפים חטא על פשע איךךךך....בכל מקרה המשחק עבר שיפור די דרמטי מרגע ההשקה ואת זה צריך להגיד לזכותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זאת בעיה אבל אני משחק כרגע עם כרטיס מסך 780 OC על ההגדרות הכי גבוהות 4xMSAA ומקבל פחות מ 80 FPS בדרך כלל..

אני רואה אנשים אחרים מקבלים עם 780 יחיד של חברה אחרת אם זה משנה בסביבות 90-115..איך זה יכול להיות? משהו לא בסדר בכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זאת בעיה אבל אני משחק כרגע עם כרטיס מסך 780 OC על ההגדרות הכי גבוהות 4xMSAA ומקבל פחות מ 80 FPS בדרך כלל..

אני רואה אנשים אחרים מקבלים עם 780 יחיד של חברה אחרת אם זה משנה בסביבות 90-115..איך זה יכול להיות? משהו לא בסדר בכרטיס?

חוץ ממעבד, יכול להיות שישנה הגדרה גרפית או פילטר שהפעלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא מישהו שמשחק על אותם הגדרות כמוני..יש לו I7 3770K אני עם I5 4670K הוא עם OC ל 4.4 אני בלי..

מקבל בסביבות 90-115 עם כרטיס יחיד..זה הגיוני ההבדל הזה בגלל ה OC למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יותר אפילו..ניסיתי לנעול את ה FPS על 85 והמשחק צחק עליי ורוב הזמן זה היה על סביבות ה 75..אצל הבחור ההוא רוב הזמן זה על סביבות ה 115..

OC למעבד נותן עוד 40 FPS? זה נשמע לי הזוי..

עריכה:

עשיתי עוד השוואה עם מישהו שיש לו I7 4770K בלי OC ו 7970 GHZ ומקבל בסביבות ה 100..

משהו דפוק פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהוא הפעיל AAx4?

יש המון הגדרות, אתה בטוח שלאחד לאחד הכל מדוייק?

ואני מציע לך לבטל את הAA. הם לא תורמים דבר ואחרי שביטלתי אני עם ה770 שלי רץ כמו ה7970 של חבר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...