מחשב נייד עם מעבד חזק במיוחד - תקציב גמיש - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עם מעבד חזק במיוחד - תקציב גמיש

tmpusr

Recommended Posts

האסוס 15.6", ויש כמה ביקורות יו טיוב על ה-, אין ביקורות רציניות עדיין. הייתי בודק טוב טוב את הפתרון הטרמי של ב-M3800, הרבה מחשבים בדורות האחרונים שלהם פשוט מתחממים בטירוף (XPS בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^

אני מבין שכבר יצא לכם הת'רד הזה מכל החורים... :smiley1: מובן בהחלט...

אני כותב כאן כבר בעיקר כדי לסדר לעצמי את הראש.

יש לי כאן ביחד מחשב D430 ישן שבזמנו היה מהקלים והעוצמתיים בקטגוריה שלו:

WEIGHT & DIMENSIONS:

Starting at: 3.0lbs/1.36kg

Width: 11.6"/295mm

Depth: 8.25"/209.8mm

Height: 1"/25.4mm

זה נותן לי מושג מצויין על המימדים של המועמדים האחרונים שלי...

* הוא בעובי של 25.5 מ"מ שזהקצת יותר משלושתם ופחות מה-ENVY/T440P ואפילו זה מרגיש לי מאוד "עבה" ומגושם...

ימח שמם של הטאבלטים ששינו את נקודת היחוס שלי!

* הוא שוקל רק 1.36 ק"ג ואני חייב לומר שאפילו במשקל נוצה הזה זה מורגש....

עכשיו ה-2.3 ק"ג של ה-P35K וודאי שה-3 ק"ג של ה- נראים המון להיסחב איתו (ועוד יש את שנאי המתח לא לשכוח).

* הגודל בסדר אבל זכרו שהוא רק 12 אינטש...

עוד 7-8 ס"מ לכל צד של ה-P35K נראה לי קצת יותר מדי. ה-P34G מוסיף רק 3-4 ס"מ.

בקיצור, נראה לי שהברירות שלי מבחינתי כרגע הן:

(1) ללכת על ה-P34G ולהסתפק במסך 14' לטובת הניידות או....

(2) בכל זאת לחכות ל-DELL M3800 שמבחינת ממדים נמצא בדיוק באמצע בין הדגמים של גיגבייט , דק משניהם וקרוב במשקל ל-P34G:

M3800 Dimentions: 8mm-18mm x 372mm x 254mm

Weight9: starts at 4.15lbs; 1.88kg (with 61Wh battery and optional mSATA)

וכמובן - מקבלים מסך מגע ברזולוציה פסיכית לחלוטין ובגודל 15.6 אינטש וככל הנראה אחריות בין לאומית (?)

רק צריך לשלם ~1100$ יותר, לקוות שמתאם ה-USB3-RJ45 יעבוד עם החומרה ולחכות חודש-חודשיים שיגיע. מעצבן!

צרות של עשירים... ;)

מצטט את עצמי בעיקר כדי לעשות לעצמי record של מידע חדש שאספתי...

ה-M3800 כבר זמין פה ושם בארה"ב אבל כמה עובדות חדשות מעט מפריעות:

* המסך GLOSSY בניגוד למט של ה- וזו תהיה לי בעיה אני חושש ברכבת לדוגמה.

* משתמשים רבים בתוכנות מקצועיות מציינים שוב ושוב שיש בעיה עם אייקונים זערוריים כי הן לא תומכות ברזולוציה הזו.

שלי בטוח לא תומכות... אולי הפתרון לקחת את גרסת ה-1920X1080 שלו שגם זולה יותר.

* כפי שאמרו לי, נוכחתי לדעת שהקוואדרו משמעותית חלש יותר מה-760/765 של אולי מלבד ל-3D שלא רלוונטי לי.

* למרות שאפשר לעמוד במחיר, בינתיים עשינו עוד רכישות מחשוב ב~1000$ וזה מתחיל להיות מעט יקר...

* עדיין לטובתו העובדה שזה מסך מגע, שנאי מתח קטן וקל ומימדים מעולים לגודל מסך 15.6 אינטש.

אז... חוזר רגע לP34 מול ה-P35.

רק היום מישהו הביא לתשומת ליבי את ההבדל במקלדות - ב=P35 האותיות האנגליות מודפסות בפינה מה שמשאיר מקום לחריטה בעברית

P35_09.jpg

לעומת זאת ב-P34 האותיות במרכז:

P34G-06b.jpg

יותר מזה, חסרים ב-P34 מקשי END/HOME שבשימוש אינטנסיבי אצלי. חסרונו של ה-numped דווקא לא קריטי לי.

הבעיה היחידה עם ה-P35 ביא שגודלו/משקלו כבר גבוליים מאוד בשבילי, במיוחד עם שנאי המתח הגדול והכבד שלו.

בסקירה שראיתי ה-P35 שוקל כמעט 2.5 ק"ג עם בטריה ודיסקים קשיחים + 700 גרם של שנאי מתח מגושם למדי (דקה 7:24 בסקירה)

ובשורה התחתונה - P35/P34 עולים כחצי מחיר ופחות מזה (~1300$)

גם נראה שה-P34G רועש ומתחמם מאוד תחת עומס - not cool!

דקה 5 בסרטון:

גם ה-P35K כנראה עם בעיה זהה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה:

* ה-M3800/XPS15 בקונפיגורציה שאני רוצה כנראה יהיה זמין רק במרץ (אולי), יקר ועם מסך GLOSSY (אבל מגע).

* ה-P34G כמעט אידאלי אבל רועש מאוד, מסך מעט קטן ומקלדת בעייתית מעט (ללא HOME/END).

* ה=P35K עדיף בהרבה מבחינת מקלדת אבל המשקל מתחיל להיות גבולי בשבילי וגם הוא רועש מאוד.

* ה-MBP RETINA בעייתי מבחינת תמיכה בחומרה שלי. לא הייתי מהמר על זה במחירים האלה. גם מסך GLOSSY

* ה-RAZER BLADE PRO כבד מדי (אבל 17.3 אינטש!) וה-RAZER BLADE 14 INCH עם מסך TN מזעזע.

* הלנובו T440, ה-HP ENVY 15 וה- פשוט או כבדים מדי או עבים מדי ללא כל יתרון על הנ"ל.

אז לפני שאני מחליט על מה מהנ"ל להתפשר - יש אולי עוד דגמים שפיספסנו? משהו מסוני אולי? אין איזו מפלצת VAIO כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

למי שעדיין מתעניין בסוג הזה של מפלצות עבודה/גיימינג דקיקות וקלות, יש ליין מתחרה חדש מבית MSI:

http://www.amazon.com/MSI-GS60-Ghost-Pro-052-15-6-Inch/dp/B00JKCHT1C/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1397861585&sr=1-3&keywords=GS60

עובי פחות מ-20 מ"מ ומשקל פחות מ-2 ק"ג עם מפרט אימתני בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אכן...

כבר שיגעתי את עצמי לחלוטין עם זה :facepalm:

אבל במקום ב-RAZER PRO 17 אינטש עם מסך TN ל- יש תשובה:

http://www.amazon.com/MSI-GS70-2OD-002US-i7-4700HQ-Displayport/dp/B00EDA9AJU/ref=sr_1_7?s=electronics&ie=UTF8&qid=1397859501&sr=1-7&keywords=GS60

עובי 21.5 מ"מ ומשקל 2.7 ק"ג למפרט מפלצתי עם RAID0 של , מסך 17 אינטש (עדיין TN) ו~500$ פחות.

אבל המועמד החדש הכי מעניין הוא ה- BLADE 14 החדש שסוף סוף הצטייד במסך ראוי לשמו:

http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade/

עובי 18 מ"מ, מסך מגע מט 3200X1800, משקל 2 ק"ג עם ספק זערורי וכרטיס מסך מפלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

...

אבל המועמד החדש הכי מעניין הוא ה-RAZER BLADE 14 החדש שסוף סוף הצטייד במסך ראוי לשמו:

עובי 18 מ"מ, מסך מגע מט 3200X1800, משקל 2 ק"ג עם ספק זערורי וכרטיס מסך מפלצתי.

לגבי הרזולוציה של המסך, מפתה ככל שזה נשמע, תבדוק ביקורות על מחשבים עם רזולוציה כזאת. ממה שאני מבין לא יודע להתמודד היטב עם הרזולוציה ואתה עלול לצאת מאוכזב מהעניין. לא כל התוכנות מסתדרות טוב על מסכים עם רזולוציה כה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יותר מזה, חסרים ב-P34 מקשי END/HOME שבשימוש אינטנסיבי אצלי. חסרונו של ה-numped דווקא לא קריטי לי.

מסתבר שגם ב-M3800 יש בעיה דומה מה שמאוד מעצבן בשימוש של ממש בדרכים (רכבת למשל).

ההקלדה ממש מתסכלת שכן זו היתה אחת המטרות העיקריות שלו.

גם ה-GLOSSY לא ממש עוזר בשימוש ברכבת אבל זה המחיר של מסך מגע (שימושי מאוד דווקא) ובחירת מקום ישיבה באופן מושכל מספיקה לרוב.

בקיצור - מחפש חלופה ראויה מבחינת משקל, עובי, מפרט ועוצמת חישוב, עד 2500$ בארה"ב.

אם לא אמצא - אשאר איתו. סה"כ מכונה אדירה.

קיוותי שיצאו דגמים חדשים בינתיים...

הדגם החדש היחיד שראיתי בינתיים הוא ה-RAZER BLADE 14 PRO החדש שפתר סוף סוף את בעיית המסך העלוב שהייתה לו:

אבל זה לא פותר את בעיית המקלדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם החדש היחיד שראיתי בינתיים הוא ה-RAZER BLADE 14 PRO החדש שפתר סוף סוף את בעיית המסך העלוב שהייתה לו: http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade/ אבל זה לא פותר את בעיית המקלדת...

אין לאף אחד רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק שתי שאלות:

1 - איך זה שאתה עובד עם תוכנות CAD וכרטיס המסך אינו חשוב לך.

2 - אני מציע שתשקול שלוב CLEVOים למיניהם...סופר תמורה למחיר עם איכות בניה מאסיבית של להנות מכל העולמות...נראה שאי אפשר באמת חזק מבלי להתפשר קצת על העובי כדי שלא יתחמם=ת'רוטלינג=מה עשינו פה?

בהצלחה!

עריכה: כמובן שלא צריך להגזים לצד השני כמוני...אבל אילו הם צרכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...