מחשב נייד עם מעבד חזק במיוחד - תקציב גמיש - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עם מעבד חזק במיוחד - תקציב גמיש

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כי אם תקרא את דרישות הדיון תראה שהוא לא מתאים בכלל, לא בכיוון אפילו...

לא משנה אין לי כוח לקרוא 8 דפים.

ת'אמת אני לא ממש בטוח שאני רוצה למכור את הלפטופ שלי, אני אוהב אותו יותר מידי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גונן,

אם כך נמשיך לחפש.

תודה רבה!

כרגע אני נוטה ל-RAZER BLADE PRO למרות משקלו הגבוה כי אני חושב שעוביו הדק די מפצה ומסך 17' יהיה נוח בהרבה לעבודה של ממש ברזולוציה 1920X1080 מאשר מסך ה-14 אינטש של T440P או ה-P34G ששוקל כמעט חצי עם ביצועים די דומים.

כשמדובר בגיימינג או סרטים זה לא ממש משנה אבל בעבודה עם טקסט ופרטים קטנים הרזולוציה הזו על מסך קטן הופכת להיות בעייתית.

הכל פשוט קטן מדי (תפריטים, שורות קוד, פרטי גרפיקה בתוכנות CAD וכדומה).

לראיה, גם במסך 20 אינטש רחב ברזולוציה הזו הכל כבר קטן למדי - לא סתם כולם עוברים למסכי 24 אינטש ברזולוציות האלה.

שימוש מוגזם בזום/DPI גם גורם לאיבוד שטח עבודה יקר וגם לא נתמך היטב בכל הכלים שאני עובד איתם.

ה-M3800 אמור היה להיות חלופה מצויינת עם פשרה סבירה בהחלט בגודל המסך ומשקל קל בהרבה אבל הוא זמין רק עוד חודש בארה"ב ולא כולל יציאת RJ45 מובנית מה שעלול להיות בעייתי לדרייברים של החומרה היעודית כפי שציינתי.

מסך מגע 15.6 אינטש ברזולוציה פסיכית של 3200X1800 אמנם נשמע מדהים אבל יש לי חששות כבדים מה יקרה אז לפונטים/פרטים בתוכנות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr, לפני שנה וחצי חיפשתי נייד עם מעבד מרובע ליבות לא מסורס. האילוץ שלי היה מסך עד 14'' (אני יודע שאצלך זו אינה מגבלה). אם גם אתה עובד בדרכים (רכבת, מטוס) - מסך גדול, גם אם קל משקל - פשוט לא נוח (בסוף הלכתי על X230, שאינו מרובע ליבות כידוע, אבל עם מסך פנטסתי וקומפקטי להפליא).

אם כך, לא מצאתי אף ברנד מוכר שהציע את הקונפיגורציה. לא DELL , לא LENOVO, לא סמסונג, סוני או ASUS. היו אלה רק HP עם סדרת ה ELITEBOOK 8460 שהכילו קונפיגורציה של i7-2630qm בתוך גוף של 14 אינצ'. הפתיע גם אותי. מאז, אני תמיד בודק גם אצלם, למרות שהם נחשבים פחות אהודים אצל אנשי המקצוע.

בעקבות הפוסט שלך בדקתי אם הוציאו עדכון לדור 4 ב- ELITEBOOK ולא מצאתי. אבל מצאתי משהו אחר: HP ENVY 15. לצערי אין לו עדיין סקירה פנימית של NOTEBOOKCHECK. לכן אין גם מבחן לאיכות המסך שכ"כ חשובה לך. אני באופן אישי מאוד אוהב להסתמך על המבחן הזה אצלם. אבל יש סקירה חיצונית שהם מפנים אליה ושם הציון הוא 94!! (ציון נדיר).

בכל אופן, זה ה INPUT שלי , מקווה שחידשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ENVY15 אכן נראה במועמד לא רע, במיוחד לאור המחיר הנמוך שלו.

עם זאת, כיוון שהמחיר לא הגורם הראשון במעלה יש לציין שהמסך הוא TN ממה שהבנתי, הוא די כבד (מעל 2.5 קילו) ועבה (כ~30 מ"מ בחלק העבה).

כרטיס המסך שלו בינוני, לא מצאתי קונפיגורציה עם מעל 8GB או עם SSD בגודל הולם.

אין ספק שיעשה את העבודה אבל כיוון שיש לי אפשרות הייתי מעדיף לקחת משהו ללא פשרות אם אפשר.

אני חושב שזה הדגם הזול ביותר שראיתי עם מעבד כזה וכרטיס מסך ששווה משהו.

עדיין, אם הייתי מחפש לחסוך אני מניח שהייתי הולך על ה-GIGABYTE P34G ומקבל משקל נוצה, גודל קומפקטי, מסך VA איכותי ומפרט חזק יותר + גם אם קצת רועש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני מבין מדוע אתה מסתכל על העובי 30mm כבעיה? הרי מבחינה ארגונומית, היכן שמונחות כפות הידיים - הוא דק מאוד.

גם בפעם האחרונה שבדקתי 4.8lbs הם 2.18ק"ג.

זיכרון ניתן לשדרוג. גם קשיח לרוב ניתן לשדרוג (לא בדקתי על ENVy).

אישית לא הייתי מסתכן ברכישת נייד של ברנד לא מבוסס (ג'יגבייט), למרות שאני אוהב את הלוחות וכ.המסך שלהם.

בכל אופן הרדוקציה במקרה שלך מתחילה במסך. יש מעט מאוד דגמים שאינם שיש להם מסך שאינו TN. אם תתחיל מהמאפיין הזה ותחתוך עם הדרישה ל I7 מרובע ליבות - ככה"נ תישאר עם לא יותר מחמישה דגמים (ואני כנראה מגזים) שאחד מהם הוא הג'יגבייט שמצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום שבדקתי ה-ENVY15 שוקל 5.6lbs ולא 4.8. העובי בעייתי בעיקר שזה מגושם יותר להיסחב איתו.

אמנם גם ה-BLADE PRO עם 17 אינטש ומשקל של 3 ק"ג לא הכי נוח אבל העובי שלו מקל להכניס אותו בגב התיק ולפחות מרוויחים מסך גדול ונוח בהרבה לעבודה.

היה לי מחשב גיגבייט כמה שנים עד שנגנב לא מזמן - מאוד מרוצה ועמד בתנאים לא קלים בכלל.

דווקא מרבית הניידים בשוק הגבוה היום באים עם מסכים איכותיים...

מצאנו פה לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואת מפרט בין מחשבי גיגבייט P35K ואחיו הקטן ה-P34G

http://www.gigabyte.com/products/comparison/list.aspx?ck=5&pids=4636,4626

ה-P35K מעט כבד יותר אבל נותן מסך גדול יותר 15.6 אינטש וכרטיס גרפי חזק יותר במחיר שפוי בהחלט.

כל זה במשקל של ~2.2 ק"ג ועובי של 21 מ"מ בלבד.

בהבדל של ~800$ מול ה- PRO אני חושב שמדובר בפשרה לא רעה בכלל כי המסך עדיין גדול דיו לעבודה נוחה ומקבלים מחשב קל וקטן משמעותית.

עריכה: אבל ה-BLADE PRO הזה ממש עושה חשק לקנות אותו וכל הסקירות מדגישות שזה אחד הדגמים שהכי נהנו לעבוד איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...