The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

הבנתי תודה, אבל השאלה שלי איך עדיף לשחק? קוואסט ראשי בשילוב צדדי או כל קוואסט לחוד?

הבעיה שהקוואסט הראשי מתפצל לעוד מיני קוואסטים, ויחד עם הקוואסטים הצדדיים הופך להיות ממש סלט במשחק.

בגלל זה אני שואל מה הדרך העדיפה על מנת להפיק את המרב מהמשחק וגם לא לפספס קוואסטים צדדיים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אם אני מבין נכון, אין בעיה לשלב משימות צד לצד הקווסט של הסיפור עצמו.

כלומר אין לי בעיה למעשה לבצע חוזה באמצע הקווסט של הסיפור?

צריך גם להתפרנס ממשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה בעיה עם ... קיבלתי את המשחק עם כרטיס מסך. התקנתי אותו לראות איך עובד... אחרי כמה פעמים הgog לא רצה להתחבר לי. מחקתי אותו ורציתי להתקין מחדש ולא הולך... האתר שלהם מופיע לי ככה, אין לי מושג איך להתקין אותו שוב מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמכרתי ל- gwent... :P

ידוע למישהו אם אפשר להשיג את הקלפים מהקווסט A Matter of Life and Death אחרי שסיימתי את הקווסט? זה ה- 3 קלפים היחידים שפספסתי (בעקרון גם לא קיבלתי את הקלף מהברון אבל אפשר להשיג את הקלף שלו גם אחרי שהקווסט של לשחק מולו נכשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. דווקא מסתדר לי מבחינת הקווסט הסוף הזה, זה לא משהו תלוש מהמציאות. לא יספיילר פה, אבל זה כן הגיוני.

gwent היה קל יותר אם ה- לא היה מרמה. קרה לי כבר כמה פעמים שעשיתי כמה סיבובים נגד מישהו ויצא לו את אותם קלפים חזקים (heroes) פעם אחרי פעם בחפיסה של איזה 30+ קלפים ואצלי בחפיסה מינימלית עם 5-6 heroes הרבה פעמים יוצא שאני לא מקבל אפילו hero אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gwent היה קל יותר אם ה- לא היה מרמה. קרה לי כבר כמה פעמים שעשיתי כמה סיבובים נגד מישהו ויצא לו את אותם קלפים חזקים (heroes) פעם אחרי פעם בחפיסה של איזה 30+ קלפים ואצלי בחפיסה מינימלית עם 5-6 heroes הרבה פעמים יוצא שאני לא מקבל אפילו hero אחד

קרה לי גם ב high stakes הפסדתי ולא קיבלתי את ההפסד :) הטענתי את השמירה וה a.i פתח באותה צורה את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני סוף סוף סיימתי את המשחק (כן כן לא הצלחתי להחזיק את עצמי לEE :D) ואני רוצה להגיד לכם שזה בין המשחקים היותר טובים ששיחקתי בשנים האחרונות, שווה כל רגע!!

ולגבי הGWENT אני מסכים עם AG43 שיטת הspies וקלפים שאתה יכול להכפיל אותם זו השיטה לנצח, Heroes זה להבטיח לך את הנקודות כי שום דבר לא יכול להזיז להם, זאת אומרת שמור אותם למכות סופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...