The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא נורא. עוד מעט יוצא fallout 4 ושם כבר באמת נוכל לעשות כל מה שנרצה. אז יהיה כבר מאוחר מידי בשביל tw3 וגם אם ישחררו כלים מלאים הוא הולך להשכח...

חחח כשיצא fallout 4 עם כלי מלא אני מתערב שישכחו מTW3.

בכל מקרה קצת אכזבה מצדם אבל אני מאמין שהם אחרי ההרחבות ישחררו את הכלי בצורתו המלאה אל תשכחו שהוא לא היה אמור להגיע בכלל לפני סיום כל ההרחבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לומר שכמו שסקיירים לא "נשכח" גם ארבע שנים אחרי שהוא יצא ועדיין ממשיכים לפתח לו מודים נקווה שגם TW3 לא "ישכח"

בתסדה יודעים ומתכננים את המשחקים שלהם מראש עם תמיכה בקהילה ובמודינג ומשחררים כל פיתוח מקיפים ביותר זמן קצת אחרי שחרור המשחק. כך היה כל המשחקים שלהם וגם סקיירים וגם fallout 4 בעתיד.

אם tw3 לא יספיק לצבור קהילת עד fo4 זה לעולם לא יקרה בין אם ישחררו כלי ובין אם לא, פשוט כי כולם יעברו אל fo4 או tes הבא ששם בטוח ב 100% שיהיה תמיכה במודינג. אולי יישאר קהל מעריצים קטן שימשיך לנסות ולפתח מודים טובים ל tw3, אבל קהילה גדולה כמו שיש לבתסדה לא יקרה במצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מבין שהצפיות מ- Fallout גדולות לא הבנתי למה זה קשור להמשכיות twc3....

חוץ מעולם פתוח אין ממש דמיון בין שני המשחקים.

אם היה יוצא elder scrolls חדש אולי הוא היה יותר דומה.

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע למישהו אם יש אפשרות "לשנמך" mutagens?

בזמנו בתחילת המשחק המרתי את כל ה mutagens לרמת greater ועכשיו יש לי טונה שלהם ויש לי די הרבה decoctions שדורשים lesser mutagens. יש לי כמה, אבל ממש לא מספיק בשביל הכל...

בכלל מה לעשות איתם חוץ מלשים אותם בסלוטים המתאימים במסך ה- character? כל הסלוטים שלי תפוסים עם greater mutagens

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...