The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

התחלתי לשחק בהרחבה. הוסיפו איזור בצפון מזרח המפה עם סימני שאלה חדשים. יש המון גליצ'ים בגרפיקה שלא נתקלתי בהם בעבר. לפחות תיקנו את SKELLIGE MOST WANTED.

פאטץ' 1.10 שבר את המוד שמוריד את ההגבלה על המשקל שמותר לשאת, עכשיו אני תקוע עם כפול מהמשקל המותר "לפי החוק" ובקושי יכול לזוז. אם משיהו מכיר משהו חלופי, אשמח לשמוע.

תמכור ספרים. בד"כ לא שמים לב אליהם וכשהם מצטברים הם לוקחים המון משקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, ספרים יכולים לתפוס משקל עצום. 20 קילו. לא הצלחתי להבין למה אחרי שמכרתי חרבות שריונות ופרוות (שגם יכולות לתפוס משקל גדול במהירות) הייתי עדיין 90 מתוך 160 ק"ג (אם אין חשק למירוצים אז אפשר לקנות את האוכף עם כל המקום אצל המוכר באזור של מלך הקבצנים, 300 זה מחיר סביר ופשוט יותר מאשר מירוצי סוסים...) עד ששמתי לב כמה ספרים צברתי. יש איזה קווסט בסגליג בשם FREE SPIRIT שדווקא צריך להביא בו לדמות שמצילים כל מיני ספרים. כמובן שנתקלתי בקווסט הזה אחרי שמכרתי את כל הספרים למוכר הספרים בנויגראד, כי מרפי הוא חתיכת מנייק עם החוקים שלו:kickme2:

אז יש באגים חדשים?? טוב נו. נתחם בעובדה שעד שאתפנה להרחבה הם יתוקנו...

נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לאיזה משהו מוזר, לקראת סוף המשחק פתאום מפלצות התחילו להופיע לי עם health bar אדום וגראלט שולף אוטומטית את החרב פלדה. ראיתי את זה בהתחלה רק עם nekkers ועכשיו אני נתקל גם ב- drowners כאלה. מה הקטע? זה די הופך את החרב כסף לחסרת שימוש וביזבוז משאבים לשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי עכשיו בעוד באג, הגעתי לאיזה מערה עם arachnomorphs כחלק מקווסט. בפעם הראשונה שנכנסתי לשם הם היו בלי באר חיים וסימון רמה ??. הרגו אותי וחזרתי לשם ועכשיו הם מופיעים עם באר חיים כסוף ורמה תקינה (34 במקרה הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל ממש לעצבן. עכשיו שמתי לב שהסקיל Fleet footed בכלל לא עובד. מיקסמתי אותו (5 נקודות) והוא אמור לחסום את כל הנזק בזמן התחמקות/גלגול וזה פשוט לא קורה אני מקבל את מלוא הנזק ולא משנה אם זה בגילגול או בהתחמקות.

כבר הרבה זמן שחשבתי שהוא קצת בעייתי כי פה ושם הוא לא עשה כלום אבל עדיין מידי פעם עבד. עכשיו אני רואה שהוא בכלל לא עובד.

אני לא אתפלא אם יש עוד סקילים שלא עובדים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל ממש לעצבן. עכשיו שמתי לב שהסקיל Fleet footed בכלל לא עובד. מיקסמתי אותו (5 נקודות) והוא אמור לחסום את כל הנזק בזמן התחמקות/גלגול וזה פשוט לא קורה אני מקבל את מלוא הנזק ולא משנה אם זה בגילגול או בהתחמקות.

כבר הרבה זמן שחשבתי שהוא קצת בעייתי כי פה ושם הוא לא עשה כלום אבל עדיין מידי פעם עבד. עכשיו אני רואה שהוא בכלל לא עובד.

אני לא אתפלא אם יש עוד סקילים שלא עובדים כמו שצריך.

אתה שם אותו כACTIVE SKILL כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...