The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

אני קונה אלפים של בקבוקים ריקים שאין להם משקל כדי שיצטבר אצלו כסף

ואחרי שיש לו כמה אלפים של כסף אני מוכר את הדברים הכבדים שאני רוצה להפטר מהם

רק שאני נשאר עם מלא בקבוקים ריקים אבל אפשר למכור אותם כמעט לכל מוכר רק הבעיה שלרוב למוכר ממוצע יש מעט כסף אז זה לוקח זמן למכור את כל הבקבוקים

אל תגזים עם זה, שלא תראה ככה בסוף...

reCycle.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL

המוכר הוא

https://youtu.be/EuV9jhlnjUQ

מסתבר שיש גם טריק להפטר מהבקבוקים אצל הבן אדם מסויים

http://gaming.stackexchange.com/questions/221784/which-merchants-pay-best

In short, the merchant at "Odrin and Friends - Bottlemen" in Novigrad. Here's the long of it:

Most merchants are very stingy when buying your loot. There are a few merchants though that buy at 100% of the item's value. So a stack of junk that may usually be worth only a few dozen crowns is now worth several hundred. But the catch is these merchants have limited funds and replenish those funds slowly.

However, there is one such merchant that you can pump up his crown supply at no cost to you and fairly quickly. His shop is "Odrin and Friends - Bottlemen." It is outdoors on the docks on the north side of the central Novigrad island. The closest fast travel sign is Hierarch Square, which is still a while away.

This merchant buys anything and everything (even monster trophies and foreign currency, but not quest items) at 100% of the item's value. He has 500 crowns to start. He also sells about 230 Empty Bottles at 1 crown each.

An Empty Bottle sells for 1 crown to any merchant willing to take it. So buy a bottle from the Odrin merchant, sell it to another merchant, and you break even. His Empty Bottle supply replenishes completely each time you exit his shop and reopen it. (I have found it stops replenishing when you have a few thousand bottles in your inventory. Getting rid of them causes his supply to return though.)

When he runs out of crowns after you sell your junk to him, buy his Empty Bottles, sell more stuff, exit his shop, reopen it, and repeat to the point where you have sold everything for 100% of its value.

At this point you should have hundreds or thousands of Empty Bottles in your inventory. Each worth 1 crown. It can be difficult to find a merchant to dump them all on in order to exchange them for cash. For this part, you can go to the Loan Shark near the Oxenfurt Gate fast travel sign. Dump them all on him.

When he runs out of crowns, buy his 500-1500 florens to add 1500-4500 crowns to his supply. His stock of florens also replenishes when you exit and reopen his shop, so you can use the same trick here as you did with the Odrin merchant.

Finally to get rid of the florens, go to the Vivaldi Bank by fast traveling to Hierarch Square and exchange them for crowns at the same rate as what you bought them for.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם במירוץ אחרי הכסף תמיד אפשר להתקין מוד שמאפשר להשתמש בקונסול, ולהוסיף כמה כסף שאתם רוצים בלי לבזבז זמן על להרוויח כסף. אלא אם אתם נהנים מהתהליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהנה מהסיפור ולא פחות מהמשימות צד והחוזי צייד (סורי על התרגום) לרדוף אחרי הכסף ממש לא מעניין אותי. אני לא שופט כל אחד אמור לגשת למשחק כפי שהוא רוצה וכל עוד הוא נהנה מה רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהנה מהסיפור ולא פחות מהמשימות צד והחוזי צייד (סורי על התרגום) לרדוף אחרי הכסף ממש לא מעניין אותי. אני לא שופט כל אחד אמור לגשת למשחק כפי שהוא רוצה וכל עוד הוא נהנה מה רע

כן אך הכסף הוא ה\מפתח להרבה מאוד דברים חוץ מזה זה שובר את האמינות של העולם בשבילי אך זה המשחק שלך תהנה

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני לא עושה יותר מידי ואני פשוט שוחה בכסף... מה גם אין לי מה לעשות איתו!

קל מידי במשחק הזה להשיג כסף...

לי יש בערך 11K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שכשמתחילים לחפש מרכיבים לכל השיקויים וקונים את התרשימים לRUNES המתקדמות למיניהן ולשיקויים מגלים שאין כלכך הרבה כסף במשחק עד לשלב יחסית מתקדם. הקניות שם די יקרות.

אני חושב שזה קצת תלוי ברמת קושי ,ברמה הכי גבוהה ,עד לשלב מתקדם במשחק אתה יותר תלוי בפצצות ובשיקויים ולא רק בציוד והשתדלתי לשדרג אותם עד הסוף וזה די סיים לי את הכסף. רק בשלב מתקדם שחיתי באמת בכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה יותר מידי ואני פשוט שוחה בכסף... מה גם אין לי מה לעשות איתו!

קל מידי במשחק הזה להשיג כסף...

צריך כסף בהמשך. הציוד נהיה יקר ויש חומרים נדירים שכדי להשיג אותם מהר צריך הרבה כסף. אלא אם אתה באמת ממקסם את הפרוקים וההרכבות וגם אז ישנה מגבלת משקל ולא תמיד יהיה לך הכל. בניתי שריון גריפין גבוהה ולדעתי הוצאתי עליו עשרות אלפי כתרים... יוקר המחייה מכה גם פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה איזה מוכר עם דיאגרמות ושיקויים מתקדמים, באתי אליו עם 6000 והתרוששתי לגמרי. היה כיף לצאת ממנו הרבה יותר מוכן לקרבות הבאים. לא לכולם יש סבלנות לחזור כל רגע ולמכור כל פיפס קטן, זה פוגע בזרימה של המשחק שהוא גם ככהארוך ודורש השקעה, במיוחד בפעם הראשונה כשהכל חדש ולא מדלגים על הדיאגלוגים. בסיבוב השני שלי זה יהיה קצר יותר כי לא אסחט מכל הדמויות כל פסיק של מידע.

מישהו הרגיש בהבדל כלשהו בתנועות של גארלט מאז 1.07? שיניתי את סוג התנועה ולא קלטתי איזה שינוי. מי כאן מתרגש לקראת ה-DLC האחרון? מעניין איך יהיה כל האיזון כשממשיכים לעלות ברמות במשחק NEW GAME +

אני עדיין מקווה שהם יוסיפו את הזירה כמו במשחק הקודם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעכשיו סיים עבודה ומחפש אחת חדשה אז בין חתימה בלישכה וחיפוש משרה יש אחלה זמן לשחק פעם שנייה. נתקלתי בכמה פסיכים בפורומים הרשמיים שהם כבר בסיבוב השלישי או החמישי שלהם... אולי הם עושים SPEED RUN? בכל מקרה זה גם קצר יותר ברגע שאתה מדלק על הסרטונים והרבה מהדיאלוגים שכבר שמעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק את המשחק הזה פעם שניה זו הודאה בחוסר חיים.

אתה יודע, אפשר לשחק משהו מידי פעם בסופי השבוע ובערבים ולא לחרוש עליו בלי הפסקה. את סקיירים שיחקתי כך במשך שנים והוא אכן תוכנן לכך עם הרבה משימות קצרות שלא לוקחות הרבה זמן ולא קשורות לעלילה הראשית.

גם המשחק הזה תוכנן במיוחד למשחק בחלקים.

מה שכן ,אם אנשים כבר סיימו אותו איך אף אחד חוץ ממני לא התלונן כאן על כך שסוף המשחק נעשה בחופזה .ממש Deus ex machina לפי ההגדרה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...