The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה רשימה המודים אצלי, בנוסף משתמש בSweetFX + Reshade עם k-putt preset המשחק נראה פגז, זה מאזן את הצבעים ומשאיר את המשחק כמעט כמו המקור.

[ATTACH=CONFIG]9581[/ATTACH]

אגב ממליץ לך לעבור כאן:

http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בהתאם לאוייב ולסיטואציה. יש אוייבים שאתה צריך להשתמש נגדם בסימן מסויים כדי לפגוע בהם (לדוגמה נגד חלק מה- specters צריך להשתמש ב- Yrden. נראה לי שאחרי X מכות אפשר לפגוע בהם גם בלי זה, אבל Yrden עושה את החיים קלים בהרבה)

יש אוייבים שסימן מסויים עובד טוב יותר עליהם, תקרא ב- bestiary מה עדיף נגד כל אוייב

Yrden עוזר נגד כמות אוייבים או אוייבים מהירים

Aard ו- Axii עובדים כ- crowd control. במיוחד Aard אחרי שמשדרגים אותו ל- AOE

ובכללי מצאתי ש- Igni עושה עבודה טובה נגד רוב האוייבים

2. מרחק והזמן שלוקח לך לחזור לתקוף. גלגול מרחיק אותך יותר ולוקח יותר זמן, התחמקות רגילה הרבה יותר מהירה ומשאירה אותך קרוב מאוד לאוייב.

יש גם סקילים שמשפיעים על הגלגול ומגדילים את המרחק ומקטינים את הנזק שאתה מקבל בזמן הגלגול...

בגדול נגד אוייבים אנושיים או קטנים (drowners, nekkers...) אתה רוצה להתחמק, נגד אוייבים גדולים להתגלגל.

נגד אנושיים תשתמש ב counter כמה שאפשר. אפשרי גם נגד חלק מהאוייבים הקטנים אבל קצת יותר קשה לתזמן את זה

ועוד דבר קטן שעוזר קצת:

Ot9XwLT.png

:)

אם מישהו רוצה לדעת איך quick cast בנוי (אין דבר כזה כברירת מחדל בפרופיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, גם על הטיפ עם העכבר.

לגבי הסימן: נניח שאין לי מידע מוקדם במי אני עומד להיתקל. מה סימן "ברירת המחדל" שלך?

לגבי העכבר: למה אתה מפעיל אותם יחד? לא עדיף ללחוץ קודם על המספר ואחר כך על Q?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי הברירת מחדל זה igni. אני פשוט מוצא את זה הכי יעיל נגד רוב האוייבים.

אתה מתכוון ל quick cast? זה לא מפעיל ביחד אלא אחד אחרי השני. במקום ללחוץ מספר ואז q אני לוחץ על כפתור אחד בעכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עם זה קצת עד שהגעתי לזה. המשחק מתייחס ללחיצה עצמה ולא לשחרור של המקש. ואם אני עושה קודם לחיצה על מספר, עוזב את המקש, ואז לוחץ q המשחק לא מקבל את זה משום מה (למרות שזה כמעט בלי זמן בין הפעולות. ניסיתי גם עם 100, 200, 500 מילישניות בין הלחיצות ועדיין לא מגיב כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף witcher gear מהסיבה שלמרות שדירוג השריון נמוך יותר, בד"כ הוא משתווה (ואולי אפילו שווה יותר) עם רזיסטים ובונוסים להתקפה/קסמים.

מה גם השריונות הגנריים נראים לא משהו בכלל לטעמי

איך אפשר לדעת כמה מגן נשאר ל-Quen?

אני חושב שהוא תופס רק למכה אחת ואז יש אפקט של ניפוץ כשהמגן יורד.

לגבי הזמן אין במשחק הבסיסי אפשרות לדעת כמה זמן נשאר לך המגן אלא רק על פי האפקט שלו. אתה יכול להתקין מוד http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/693/?

ושאלה נוספת: אם התחלתי משחק ואני רוצה להעלות את רמת הקושי מבלי להתחיל מההתחלה, יש דרך לעשות זאת?

אפשר דרך ההגדרות gameplay אם אני לא טועה

אני לא יודע אם זה תופס לגבי ה- achievement של לסיים את המשחק ברמה הקשה אם זה מה שמעניין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...