המלצה באשר למחשב נייד למשחקים ולימודים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה באשר למחשב נייד למשחקים ולימודים

nettek

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשעה טובה קיבלתי את המחשב ואני רושם את ההודעה הזאת ממנו עכשיו :)

MOOMOY,

ביקשת לדעת איך זה הגיע אליי... זה הגיע בקופסה שחורה כזאת של , עם ידית נשיאה כזאת... הגיע אכן עם תיק, עכבר וסאב קטן. בנוסף הגיע עם משהו שאפשר לקשור כבלים איתו (Cable tie), ועוד בד כנראה כדי לנקות את המחשב. כמובן גם עם כבלים והכול...

אה ובסוף קניתי מאור ולא מנייד נייד... הייתי אצלם יום רביעי והם אמרו שהם צריכים לדבר עם הספק לגבי המחשב הזה כי אין להם אותו במלאי. ביום שני, כשראיתי כשלא מתקשרים אליי, התקשרתי לשירות לקוחות וביקשתי שיחזרו אליי לגבי המחשב וחזרו אליי רק למחרת. בסוף התקשרתי לאור ופשוט ביקשתי לקנות מהם... אגב דיבר איתי אחד בשם יונתן, באמת אדיב כמו שאמרת, לרוב אני מתבייש מלשאול יותר מדי שאלות אבל הוא היה מקצועי ואדיב ועזר מאוד.

אגב, ההבדל במחיר הוא 80 שקלים יותר אצל אור , אבל אם משדרגים בעוד 4GB אז זה עולה 220 שקל בערך לעומת 300 בנייד נייד, ככה שעם שדרוג ב-4GB זה יוצא אותו דבר.

, אתה בטוח שלמחשב הזה מקלדת מוארת בחושך? צריך להפעיל את זה איכשהו? כי אני לא רואה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה תתחדש :)

זה הגיע בקרטון חום שבתוכו נמצא הקרטון השחור של המחשב +תיק?

בקשר לסכום, אז לפי זאפ ההבדל הוא 12 שקלים אם אני לא טועה (אלה אם כן ניידנייד הורידו את המחיר, למרות שזה מוזר כי נראה שאין להם אותו כלל)

אני מניח שאם אתה מחלק אותו לתשלומים אז יש עמלה יחסית, ככול שזה יותר תשלומים אז העמלה היחסית קמת יותר גדולה, לפי מה שהבנתי.

היום קיבלתי טלפון מחצי חינם, לפני שבועיים שרציתי לרכוש את המחשב דיברתי איתם ואמרו לי שקנו את האחרונים וזה אזל במלאי, אך אם יהיה מצב שיגיע עוד הן יתקשרו אליי. כאמור אחרי שבועיים הם התקשרו שהגיע להם למלאי, אבל לפחות מבינים מזה שיש להם אחלה שירות, בניגיד לחברות אחרות שאפילו לא עדכנו אותי אם יש או חסר להם במלאי.

דרך אגב יש לי סתם שאלה אולי מטומטמת, המטען של המחשב שלך הוא בצורת ריבוע או מטען מלבני? כי מסרטונים ביוטיוב על הדגמים האלו ראיתי שהוא מגיע להם עם מטען מלבני כזה ארוך, ואצלי הוא הגיע עם מטען מרובע. אני לא יודע אם יש הבדל ביניהם, פשוט אם אני משווה את זמן הטעינה במטען הזה, לעומת המחשב הישן, אז נראה לי שהמחשב הזה נטען יותר לאט, אני מניח שזה קשור למחשב, או שהסוללה במחשב הישן הייתה שונה ומכאן ההבדל.

בקשר לעניין הבושה בלשאול שאלות, אתה משלם על המוצר הזה או מוצר אחר סכום מלא ולכן זכותך לדעת בהרחבה על המוצר לפני שאתה קונה אותו, וזה גם חלק מהעבודה שלהם כאנשי מכירות.

והעיקר שתתחדש, בהחלט אחלה מחשב ביחס למחיר. מסך מאוד איכותי , איכות השמע ביחס למחשב מעולה וכמובן עוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

זה לא הגיע עם קרטון חום. אני ביקשתי לקבל את זה דרך חברת שליחויות אז יכול להיות שאתה לא וזאת הסיבה.

המטען מרובע... באמת מעניין אם יש הבדל כמו שאמרת. אם תוכל לראות בסרטונים את ערך הזרם (ביחידות A) אז לדעתי תוכל לקבוע אם זמן הטעינה גדול יותר או קטן יותר.

באשר לקטע של הלשאול שאלות אתה צודק ב-100% אבל זה פשוט שאני ביישן ובטלפון עוד יותר... זה משהו שלא יודע אם אפטר ממנו בזמן הקרוב חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם קיבלתי באמצעות שליח עד הבית. התיק הגיע בנפרד מחוץ לקופסא? הקופסה השחורה של המחשב הייתה סגורה עם מדבקה של ?

דרך אגב יש לי שאלה כללית, לאו דווקא בקשר למחשב הזה, אבל אשמח אם תבדוק: המחשב אמור להגיע עם 750 גיגה, בפועל כולל השטח שמערכת ההפעלה תופסת הוא מגיע עם 677 גיגה אם אני לא טועה, מחולקים לשני תאים. גם לך הוא הגיע עם כמות כזאת?

אצלי המחשב הגיע ככה כמו בסרטון, עם קרטון חום כזה, קצת יותר גדול שבתוך הקרטון החום היה גם את התיק. דגם המחשב בסרטון הוא שונה, גם האריזה של המחשב עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר שהוא מגיע בעצם עם פחות מ-677GB כי המערכת הפעלה תופסת איזה 40-50GB. וכן זה מחולק ל-C ו-D, כאשר D זה Data. אגב זה שטח אחסון ולא זיכרון.

המחשב לא הגיע לי עם הקרטון החום שבסרטון אלא רק עם הקופסה שהוא מוציא מהקרטון. התיק היה בתוך ניילון כזה והיה מודבק לקופסה השחורה של האסוס (עם הידית) עם נייר דבק של אור .

אגב אני חייב לציין משהו, לפני שקניתי את המחשב הסתכלתי באתר Notebookchecks בבנצ'מרקים של הכרטיס מסך שלו וראיתי שרשום שלא יהיה אפשר לשחק במשחקים מסוימים בהגדרות גבוהות או שלא יהיה אפשר לשחק בכלל גם בהגדרות הכי נמוכות. לדוגמא, Starcraft 2 מראה FPS אדום בהגדרות Ultra וזה רץ לי יפה מאוד. Company of heroes 2 מראה אדום בהגדרות Medium (לא ניסיתי הגדרות גבוהות יותר) ושוב, זה רץ לי יפה מאוד. מעניין למה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...