המלצה באשר למחשב נייד למשחקים ולימודים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה באשר למחשב נייד למשחקים ולימודים

nettek

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד קנית את המחשב הזה בסוף? כי אני קניתי אותו היום. העניין הוא שהתקשרתי לחצי חינם מזאפ, בדקו לי וה וא אזל אצלם, לפי מה שהבנתי קנו כבר את האחרונים.

התקשרתי לנייד נייד, העבירו אותי למכירות והוא אמר שהוא יבדוק אם נשאר להם במלאי ויחזרו אליי, לא חזרו אליי .

אני חושב שהתקשרתי לעוד חנות וגם אצלהם כנראה קנו את האחרונים במלאי.

התקשרתי לאור PC גם מזאפ, הוא אמר שהוא יבדוק אם נשאר להם במלאי, בהתחלה הוא אמר שנשאר להם הדגם עם ה I7 ולא הI5 , אמרתי לו שזה מעבר לתקציב שלי, הוא אמר שהוא ינסה לבדוק שוב ולחזור אליי, לאחר כמה זמן הם חזרו אליי ואמרו שכן נשאר להם (לא יודע כמה) אז העדפתי לקנות אותו לאחר שעברתי 3-4 חנויות אחרות וקנו אצלהם את האחרונים שנשארו, וניידנייד לא חזרו אליי אז לא יודע אם עדיין יש להם במלאי.

אם עדיין לא קנית, אז קח קישור לחנות שאני קניתי היום : http://www.orpc.co.il/product/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-asus-n56vb-s4022h?aff=Zap

הם גם בין הזולים שמוכרים את המחשב הזה, והדירוג שלהם בזאפ הוא 5 כוכבים ותגובות מעולות, ובאמת הם היו אדיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :) אבל האמת שהלכתי אתמול וקניתי. הוא אכן לא היה אצלם במלאי (הוא אמר שזה בגלל ש- לא הכי פופולרים, אבל אם קנו את האחרונים בהרבה חנויות שונות כמו שאתה אומר אולי הוא כן די פופולרי), אבל המוכר אמר שהוא יתקשר לספק ויזמין מהם.

אגב מעניין אותי הדעה שלך ושל אחרים, כשהלכתי לנייד נייד וביקשתי את הדגם של ספציפית, הוא שאל אותי אם אני רוצה לראות דגמים אחרים ודווקא הסכמתי כי תמיד טוב לפתוח את הראש לדברים חדשים. הוא הראה לי שני מחשבים, אחד זול ב-1000 שקל והשני באותו מחיר. השאלה היא, מה האינטרס להראות לי מחשב במחיר 1000 שקל פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רווח? יתכן ואחוז הרווח הסופי שלו על האסוס קטן. הכל יכול להיות...

בכל מקרה ל"נייד נייד" יש נטייה להציג נתונים טכניים לא נכונים ולהציע מחשבים פחות טובים. לא פעם אני נתקל פה בתגובות של משתמשים שגם לאחר שקיבלו פה המלצה הולכים, מתייעצים בחנות ומקבלים הצעות לא קשורות ופחות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהסיבה היא שהמקום לא מסודר בעליל. אין מקום לשבת בשקט עם המוכר ולדבר מול מחשב עם (ככה שיראה מפרטים), אלא צריך ללכת לחלון שירות כזה ולעמוד שם ולשמוע מה הוא מציע. זה לא נשמע נורא אבל זה סוג של מלחיץ, המוכר פשוט הראה לי מחשבים אחרים שלדעתו יהיו יותר טובים לשימושים שלי והסביר מאוד מהר כל מיני נתונים טכניים ששכחתי אחרי דקה. שלא לדבר על זה שמאחורי היו עוד אנשים וזה רק הוסיף ללחץ (אני לא אוהב לגרום לאחרים לחכות בגללי, מה לעשות...).

כמובן שחס וחלילה אני לא מאשים את המוכר, הוא היה מאוד אדיב וענה לי על השאלות שלי (שחלקם שאלתי כמה פעמים כי לא תמיד היו מובנות), אבל לדעתי זאת חנות שמומלץ ללכת אליה רק אם אתה יודע בוודאות מוחלטת איזה מחשב אתה רוצה. אם אתה רוצה להתייעץ, צריך ללכת למקומות אחרים, שם אפשר לשבת בשקט ולדבר על זה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי שם פיסית אף פעם - כך שאני לא יכול להעיד מה הולך שם.

בכל אופן - בשביל זה קיים הפורום פה, להתייעץ וללכת עם ההמלצה הזו לחנות.

בדיוק כמו שפורום מפרטים בונים מפרט ואתה יכול ללכת איתו לחנות שאתה רוצה (זה שנניח בונים מפרט מחנות X לא מחייב אותך לקנות שם אלא אם יש שם חלקים ספציפיים שאין במקום אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת המוכר מאור היה מאוד אדיב ודיבר איתי בטלפון באופן ממש נחמד ואדיב, הוא לא ניסה לדחוף לי מחשב אחר. הוא אמר לי שעל המחשב הזה יש לו רווח זעום, אם אני זוכר 100-200 שקלים רווח על הדגם הזה, אני לא זוכר במדוייק איזה סכום הוא אמר , אבל הוא אמר לי שבכנות יש להם רווח זעום על המחשב הזה.

בכל מקרה המחשב מהחנות הזאת הגיע אליי כבר למחרת בבוקר עם שליח עד הבית, ללא תוספת תשלום, ההבדל בין נייד נייד לאור הוא 9 שקלים בזאפ.

שהמחשב שלך יגיע אליך אני אשמח שתגיד לי איך הוא הגיע ועם מה הוא הגיע. המחשב ששלחו לי הגיע עם תיק של , עכבר וסאב. הוא היה ארוז בקרטון חום, ובתוכו התיק+ הקרטון האפור של המחשב עצמו עם שאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יגיע כנראה ביום ראשון-שני (אני מאמין שאצטרך לבוא לקחת כי לא דיברו איתי על שליח שמגיע הביתה).

אתה שילמת על המוצרים הנלווים האלו או שזה מתנה? נייד נייד מביאים ומיקרופון במתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יגיע כנראה ביום ראשון-שני (אני מאמין שאצטרך לבוא לקחת כי לא דיברו איתי על שליח שמגיע הביתה).

אתה שילמת על המוצרים הנלווים האלו או שזה מתנה? נייד נייד מביאים ומיקרופון במתנה.

כנראה לא סגרת או ביקשת שליח כי באת עד אליהם. התיק+ העכבר+הסאב זה משהו שאמור לבוא בעסקה של . העכבר והסאב זה באריזה עצמה של המחשב, התיק נמצא נמצא מחוץ לאריזה של המחשב, וכל החבילה הזאת ארוזה בקטון חום. שים לב שהמחשב שלך מגיע עם הדברים האלו כי זאת לא מתנה מהחנות אלה מאסוס עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...