|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 42 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תגידו גם אתם קיבלתם את הכונן עם FIRMWARE אחרון XT0BB0Q שזה מאמצע החודש אם אני לא טועה ? זה ממש מוזר לי , עד שזה מגיע מהיצרן ליבואן ולחנות וזה בדרך כלל משלוח ימי, זה יהיה ממש נדיר שזה יקח אפילו חודש אני מאמין, איך זה הגיוני אז?

לא ממש לא. עוד לא יצא לי לקבל דברים עם הקושחה העדכנית ביותר.

העדכון אגב ממש פשוט ולוקח כמה שניות, נעשה ע"י התוכנה של סמסונג.

אני תמיד מחבר כונני בתור משני, מעדכון קושחה ובודק תקינות. אחר כך מתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא אוהב להשמע הישראלי החשדן שכולם מרמים אותו , אבל אם קיבלתי FIRMWARE מלפני שבועיים וחצי יש סיכוי כלשהו שזה לא כונן שמישהו החזיר ? :s07:

ואגב ראו הוהזרתם, השליח של UPS לא מחזיר את ה5 שקל אם נותנים לו 800 :sheikhHessam:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני לא רוצה להשמע חשדן פשוט אישית האמנתי שתמיד לוקח לפחות חודש וחצי מהיצרן ללקוח בארץ לפחות. לקפוץ לנתניה יהיה בעייתי מבאר שבע...לא ממש קפיצה אלא מסע של יום. :D

אם מישהו פה יקבל בימים הקרובים גם את הEVO עם הקושחה האחרונה בבקשה שיעדכן להרגיע אותי :)

ואגב רשום לי בMAGICIAN שנרשם רק 0.04TB וזה אחרי שיש לי 40GB תפוסים אז בעצם הכל זה אני, זה לא ניתן לאיפוס במילא נכון ?

סורי על הנימה החשדנית קיריל, אני מאמין שלרובנו יצא לאכול אותה בעבר פשוט, במיוחד אני כלקוח קבוע של פנדה שלכבוד הסגירה שלהם שברו לי לגמרי את המארז של המחשב שהיה בתיקון ותקעו אותו עם ברגים כדי שהוא יתפרק לי רק בבית אחרי שלקחתי אותו. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו עדכן את הקושחה אחרי שכבר היו לו נתונים בדיסק? אני מפחד להתעסק עם זה כי כל המערכת יושבת על הssd...(עשיתי העברה מהארד דיסק רגיל באמצעות התוכנה של סמסונג)...

אז אין לך בעיה כל עוד יש לך את הדיסק הישן עם מעה"פ שישמש כעת כגיבוי.

תוכל לבצע עדכון - ובמקרה ומעה"פ תשתבש (הסתברות זעומה ביותר) - תוכל לפרמט, לעדכן ולהעביר שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו עדכן את הקושחה אחרי שכבר היו לו נתונים בדיסק? אני מפחד להתעסק עם זה כי כל המערכת יושבת על הssd...(עשיתי העברה מהארד דיסק רגיל באמצעות התוכנה של סמסונג)...

אני ביצעתי עדכון באמצעות תוכנת ה-Magician של סמסונג לאחר התקנת מערכת הפעלה על ה-.

העדכון בוצע מהר מאוד והכל עבר חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין לך בעיה כל עוד יש לך את הדיסק הישן עם מעה"פ שישמש כעת כגיבוי.

תוכל לבצע עדכון - ובמקרה ומעה"פ תשתבש (הסתברות זעומה ביותר) - תוכל לפרמט, לעדכן ולהעביר שוב...

אוקיי שכנעתם אותי,אני אנסה ואם משהו ישתבש( לא עלינו חס ושלום) אני אבוא אליכם בטענות...;) פשוט אין לי כוח למחוק ולהעתיק מחדש במקרה ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...