|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 45 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי גם מTMS (גם כשהמחיר בKSP ו-IVORY זול, צריך לתגמל את מי שנתן ראשון את המחיר הנמוך במיוחד לחברי הפורום - מגיע להם!)

הם אפילו הסכימו להתגמש בתנאי תשלום שהתאימו לי ללא עלות נוספת - כל הכבוד והמון תודה לכם.

התקנתי והמחשב פשוט טס! 20 שניות לBOOT מלא, המחשב מגיב מעולה ובמהירות. ממש ממכר :)

שימו לב שלמרות שנאמר לי שגרסת הקושחה הכי עדכנית - היא לא הייתה וביצעתי עדכון.

אין ספק שזאת אחת הקניות הטובות שעשיתי בתחום החומרה, וממש כל הכבוד ליוזם ומארגן הרכישה, ולTMS על המחיר המעולה והשירות האדיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושיות של כל כך גבוהה ומועילה, שרוב אנשים שקונים נוסף גדול ומהיר יותר יעדיפו לעשות בSSD הישן שימוש במחשב השני או בנייד, במקום למכור אותו במחיר נמוך.

להרבה אנשים יש מחשב נוסף, במיוחד לאלו בעלי מחשב HIGH END.

לכן שוק היד שניה בSSD הוא מאוד מצומצם כרגע.

לי יש שני מחשבים שמחכים בתור לקבל בירושה את הSSD הישן בשדרוג לחדש.

וזה לא כולל אנשים אחרים שאולי הייתי נותן להם ישן מתנה ועושה להם הרבה נחת.

שיטת התמחור כרגע מונעת קניית לבעלי תקציב נמוך או למחשבים ישנים/משניים, והדרך היחידה לגרום לזה לקרות היא להוריד את מחיר כונני המינימום לטווח ה300 שקל, ולהציף את השוק בכונני SSD חדשים ומשתלמים כך שיותר אנשים ישדרגו ויתחילו למכור יד שניה.

עם קצת מזל עוד שנה שנתיים נתחיל לראות בדיוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושיות של כל כך גבוהה ומועילה, שרוב אנשים שקונים נוסף גדול ומהיר יותר יעדיפו לעשות בSSD הישן שימוש במחשב השני או בנייד, במקום למכור אותו במחיר נמוך.

להרבה אנשים יש מחשב נוסף, במיוחד לאלו בעלי מחשב HIGH END.

לכן שוק היד שניה בSSD הוא מאוד מצומצם כרגע.

לי יש שני מחשבים שמחכים בתור לקבל בירושה את הSSD הישן בשדרוג לחדש.

וזה לא כולל אנשים אחרים שאולי הייתי נותן להם ישן מתנה ועושה להם הרבה נחת.

שיטת התמחור כרגע מונעת קניית לבעלי תקציב נמוך או למחשבים ישנים/משניים, והדרך היחידה לגרום לזה לקרות היא להוריד את מחיר כונני המינימום לטווח ה300 שקל, ולהציף את השוק בכונני SSD חדשים ומשתלמים כך שיותר אנשים ישדרגו ויתחילו למכור יד שניה.

עם קצת מזל עוד שנה שנתיים נתחיל לראות בדיוק את זה.

ניתוח כל כך מדוייק !!!

אל תשכח שPS3 והPS4 יכולים להשתמש גם כן בSSD והדבר מאיץ להם את זמני הטעינה במשחקים בצורה דרסטית, במשחקי עולם פתוח

כמו סקיירים על ה PS3 הSSD פתר את הבעיה של הטקסטורות הקופצות לגמרי.

בPS4 יש SATA3 לכן נראה מגמה של אנשים שיקחו את הSSD שלהם מהמחשב כדי להפיח רוח חיים בקונסולות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה בדיוק מה שאני עשיתי. רציתי לשדרג עצמי לוינדוס 8.1 בלי לאבד את הוינדוס הנוכחי (ובלי גיבויים ושטויות,אין לי זמן לזה), על הדרך להתקדם ל- טוב יותר, ואת הקודם (C400) אני פשוט אעביר למחשב שלי בסלון עם התקנה חדשה וזהה של 8.1 וככה אני אוכל לכבות אותו כל פעם. כיום הוא נשאר דלוק 24/7 רק בגלל שהוא על דיסק קשיח איטי.

למכור זה לא שווה לדעתי. זה מוצר שבאמת מרגישים את החוויה שהוא מספק גם אם הוא לא חדש מהקופסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי TMS,

נגמרה המכירה ולפי ההתרשמות שלי בסופו של דבר היא הייתה מוצלחת.

כמה יחידות נמכרו בסופו של דבר במהלך השבוע הזה? וכמה יחידות אתם מוכרים בשבוע ממוצע?

אני רוצה להראות ל KSP ואייבורי שקרענו אותם :gguyz:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סניף אייבורי מטר מהעבודה...אז בגלל המחיר ובגלל הנוחות קניתי עדיין מ-TMS.

כי לא נוח לי לקנות מקומבינטורים ואין מחיר לשירות אמין ויחס טוב.

ובמיוחד בגלל היוזמה והאומץ להרוויח פחות ולהוריד מחירים באופן בלעדי שגרר את הורדות המחירים הצפויות.

פותח בדיון efee123 אני מודה לך באופן אישי כי זאת הייתה קנייה קבוצתית לא פשוטה, ולקחת יוזמה זה אף פעם לא מובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...