|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 41 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אפשר לדעת כמה SSDים נמכרו כבר מתחילת השבוע ?

לכמה יחידות אנחנו מקווים להגיע כדי שהמכירה תוכרז כהצלחה מבחינת TMS ?

226? לא:)

התחברתי למחשב בעבודה - נתונים בזמן אמת ( כלומר כוננים שנלחו/נאספו בסניפים)

67 - EVO

3- PRO

כמות מכובדת. סה"כ 2 ביטולים אחרי מחירים של מתחרים ככה שמצב הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

רציתי לעדכן אתכם בפרטי ההתארגנות לאור כל התסיסה בחנויות עכשיו:

1. אל ksp פניתי בימים הראשונים של המכירה, גם דרך הפייסבוק וגם שבועיים אחרי בטלפון, הם לא היו מוכנים להשתתף בקנייה בכלל.

2. עם אייבורי הסיפור היה קצת שונה והוא זה שהביא אותי לרשום את ההודעה הזאת. באיבורי טיפלה בי נציגה מעולה במשך כל ההתארגנות עד כמו שידוע לכם בשבוע האחרון לפני שסגרנו את הקנייה הם החזירו לי תשובה שלילית. הדבר ממש הפריע לי כי הם באמת הראו נכונות לקניה, וחזרתי לנציגה וביקשתי לדבר עם מי שהחליט (היה חשוב לי לדעת על מה זה נפל). היא אמרה שהיא תבדוק מה אפשר לעשות, לא עברה שעה וחזר אלי בחור בשם דני (שאני לא יודע מה תפקידו) שבאמת הסביר לי בנועם שלא משתלם לו למכור את הכונן (EVO) בפחות מ850₪. הוא הביא לי את המספר שלו ואמר שם יש לי עוד שאלות אני מוזמן להתקשר. אמרתי לו תודה וכאן נגמרה הסאגה עם אייבורי.

מה שעצבן אותי ממש שעכשיו הם מוכרים את הכונן ב720₪! כלומר הפסד של 130 שקל(לטענתו).

3. לגבי iqpc הסיפור ידוע, הייתי צריך לרדוף אחריהם ללא הפסקה עד שלבסוף הם הואילו בטובם לתת הצעה - קצת מאוחר מידי.

קשה לי להבין את האינטרס של החברות לא להצטרף לקנייה, הם מרוויחים לקוחות, שם טוב, פרסום מטורף ומה לא!?

וכמובן שלא ציינתי כאן עוד חנויות רבות שפניתי אליהם שלא היו מוכנות לשמוע דבר, או שהיה צריך לרדוף אחריהם עד שנמאס לי.

היחידים שהראו נכונות לגבי הקנייה אלו TMS וRSM.

חשוב שנמשיך ונלך לרכוש בחנויות שכן נותנות לנו לגיטימציה לקניות, מתייחסות אלינו כאל לקוחות ולא כעל דולרים.

לילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברתי למחשב בעבודה - נתונים בזמן אמת ( כלומר כוננים שנלחו/נאספו בסניפים)

67 - EVO

3- PRO

כמות מכובדת. סה"כ 2 ביטולים אחרי מחירים של מתחרים ככה שמצב הוא טוב.

מעולה!

מה היעד שיגרום לכם להכריז על המכירה כהצלחה? 100 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה!

מה היעד שיגרום לכם להכריז על המכירה כהצלחה? 100 ?

אין פה מדד להצלחה - לפחות לא מדד מספרי.

אתם מרוצים - אנחנו הרווחו קצת (כספית) לגם חלק מלקוחות זה לקוחות שעד היום לא רכשו ב-TMS (ב-4 שנים אחרונות)

כבר עכשיו לדעתי ניתן להגדיר את ההתארגנות כמוצלחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

efee123 - טוב לדעת את כל מה שבאמת קרה. אייבורי יצאו הכי מלוכלכים, אחריהם KSP.

אם לקוחות ביטלו ב-TMS והלכו לאייבורי/KSP (או ישר הלכו..) אז עדיף שאלה ישארו אצלם.

במכירה קבוצתית כמו זאת או הקודמות, לפעמים עדיף להרוויח קצת, למכור הרבה ועל הדרך להרוויח שם טוב, אמינות ולקוחות חדשים לרכישות עתידיות.

זה יכול להביא הרבה יותר כסף מאשר למכור במחיר הפסד/רווח אפסי ולהרוויח לקוחות שימכרו אותך בשביל הנחה של 5 שקלים אצל המתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח שלנו אינו מקסימלי אבל עדיין הרווחנו מאחר ויחסית למחיר המקורי קיבלנו מחיר מצוין.

הוכחנו שכקבוצה יש לנו כח למשוך את המחירים כלפי מטה.

בתנאי שנשאר כמה שיותר מאוחדים. רק כך נצליח לגרום להוזלות של מוצרים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש להביא בחשבון את האנשים שיעקבו אחרי התנהלות הרכישה הקבוצתית,

ולמודי נסיון עבר ימתינו לרגעים האחרונים, כדי שחנויות/רשתות כמו KSP/IVORY ברכישה הזו,

ייקפצו אל העגלה ויציעו מחיר מופחת עוד יותר ואז ייקנו מהם.

לא מן הנמנע אפילו שחלק מהם הם חברי הפורום.

אני מצידי לא דן אותם ברותכין ולא שופט אותם.

יש אנשים שחוסכים ש"ח ל ש"ח כיד לרכוש כונן

וגם חיסכון של 20 ש"ח או יותר זה הרבה כסף בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו גם אתם קיבלתם את הכונן עם FIRMWARE אחרון XT0BB0Q שזה מאמצע החודש אם אני לא טועה ? זה ממש מוזר לי , עד שזה מגיע מהיצרן ליבואן ולחנות וזה בדרך כלל משלוח ימי, זה יהיה ממש נדיר שזה יקח אפילו חודש אני מאמין, איך זה הגיוני אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...