בעייה בעידכון DLINK DIR 655 לגירסה 2.11 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בעידכון DLINK DIR 655 לגירסה 2.11

בלתי נחסם

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
גרסה 2.11 מתאימה לנתב אמריקאי.

יש לי גם 655. בפורום של D-Link אמרו לי להתקין רק גרסה שמתאימה לנתב ישראלי.

כמו כן הם אמרו שה-655 לא מיוצר יותר ולכן אין עוד קושחות חדשות.

מנתבים כאלה כדאי להתרחק, שיזהר כל מי שרוכש מוצר "מותאם" לשוק הישראלי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנתבים כאלה כדאי להתרחק, שיזהר כל מי שרוכש מוצר "מותאם" לשוק הישראלי בלבד.

אלה בעצם רוב הנתבים שמיובאים ונמכרים בארץ..

מי שלא רוצה מותאם לשוק הישראלי צריך איכשהו להביא מחו"ל ולמעשה אסור להשתמש בהם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה "מותאם לישראל" ?

יש תקינה אירופאית ויש אמריקאית והנתב בארץ מותאם לתקינה אירופאית..

אנחנו עם האירופאים. כך החליט משרד התקשורת. ודרך אגב לנו יש יותר ערוצי עבודה בנתבים.

אין שום התאמה לישראל במיוחד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנתבים שנמכרים בארץ על ידי יבואן מסודר וכוללים תמיכה בתדר 5ghz עוברים שינוי קושחה שמגביל את הנתב בתדר הזה (למשל נעילה לרוחב ערוץ של 20mhz ואין אפשרות לבחור 40).

אתה לא יכול לעדכן נתבים כאלה לקושחה שיש באתר היצרן, אלא חייב קושחה של היבואן המקומי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כשקניתי את הראוטר הזה קיבלתי עליו המלצות טובות מאוד, לא חשבתי שאחרי שנה ייגמרו העידכונים, יש מה לשפר יש כמה בעיות איתו ותמיד אפשר לשפר מהירות ותאימות עם כל מיני מכשירים.. גם עלה לי לא מעט כסף יחסית לראוטר שקונים היום (450 ש"ח)... מבאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנתבים שנמכרים בארץ על ידי יבואן מסודר וכוללים תמיכה בתדר 5ghz עוברים שינוי קושחה שמגביל את הנתב בתדר הזה (למשל נעילה לרוחב ערוץ של 20mhz ואין אפשרות לבחור 40).

אתה לא יכול לעדכן נתבים כאלה לקושחה שיש באתר היצרן, אלא חייב קושחה של היבואן המקומי בארץ.

חוסר האפשרות לקבע 40Mhz אינה דרישה ספציפית לישראל אלא חלק מהתקן המסודר של N. אם כולם היו בוחרים 40Mhz היתה בעיה של בחירת ערוצים באזורים צפופים. חשוב להדגיש שהגבלת ערוצים מסויימים בתדר 5Ghz אינה קיימת רק בישראל - היא קיימת גם במדינות אחרות. הבעיה בישראל היא שטווח הערוצים המותר לשימוש ב-5Ghz הוא יחודי וזה מהשגורם לדרישה לקושחה ספציפית. אם היתה מתנהגת באופן נורמלי ונצמדת לתקינה האירופאית או האמריקאית (שהן שונות) היה הרבה יותר קל ליבא לארץ באופן מסודר נתבים של יצרנים נוספים, מבלי שתדרשנה התאמות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כשקניתי את הראוטר הזה קיבלתי עליו המלצות טובות מאוד, לא חשבתי שאחרי שנה ייגמרו העידכונים, יש מה לשפר יש כמה בעיות איתו ותמיד אפשר לשפר מהירות ותאימות עם כל מיני מכשירים.. גם עלה לי לא מעט כסף יחסית לראוטר שקונים היום (450 ש"ח)... מבאס...

לכל מוצר יש תקופה שהיצרן משקיע בעדכונים ואחרי שהמהנדסים מגיעים למסקנה ששיפרו מספיק, מפסיקים את התמיכה (וגם את השיווק כמובן) ועוברים הלאה למוצרים הבאים. התרגלנו כנראה ממערכות ההפעלה של מיקרוסופט שיוצאים אין סוף עדכונים שזמינים להורדה וזה פשוט לא ככה בחומרה (כמו לוחות אם, יש המון דוגמאות של לוחות שה האחרון שיש באתר היצרן הוא בכלל גרסת BETA שמעולם לא הפכה לגרסה רישמית וככה העדכון של הלוח מת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...