בעייה בעידכון DLINK DIR 655 לגירסה 2.11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בעידכון DLINK DIR 655 לגירסה 2.11

בלתי נחסם

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעייה מאוד מסובכת בעידכון קושחה לראוטר שלי של DLINK DIR 655 . הורדתי את הגירסה שמתאימה למה שיש לי REV B1. הגירסה היא 2.11. אני עושה הכל ע"פ ההוראות, ניסיתי מלא אפשרויות, לאפס ראוטר דרך הממשק, לאפס דרך כפתור הRESET מאחורה, לנסות לשדרג קודם לגירסה פחות חדשה, שום דבר לא הולך לי עם זה. ניסיתי גם דרך דפדפנים שונים, אקספלורר 11, הכי עדכני, פשוט לא מצליח.

אם למישהו יש את הראוטר הזה ונתקל בבעייה דומה אשמח לשמוע עצות כי גם בחיפוש פרטני בגוגל לא מצאתי פיתרון של מישהו שעבד לי.

תודה מראש.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעדכן קושחה כי יש תיקונים לGALAXY S4 ויש לי קצת בעיות איתו לפעמים שהחיבור האלחוטי מתנתק, וגם תמיד טוב לעדכן לא חסר תיקונים אחרים ושיפורי ביצועים..

levin445 - בדקתי את הגירסה של הראוטר שלי וזה B1 כמו הגירסה שאכן הורדתי מהאתר של DLINK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן דרך הממשק של הראוטר נכנס דרך הדפדפן בוחר TOOLS, FIRMWARE ויש שם לבחור UPLOAD FILE. ניסיתי לעשות את זה אחרי ריסט כללי לראוטר בכפתור הריסט מאחורה וגם RESET FACTORY DEAFULTS דרך הממשק.. לא הולך.. ניסיתי לתקן תאריך ושעה כי הכל שם היה לא מכוון גם לא עוזר.. ניסיתי דרך ואקספלורר... באמת שניסיתי המון אפשרויות..

סוג קובץ העידכון אם אני מבין למה אתה מתכוון אז זה קובץ BIN.. ניסיתי להעלות אותו גם דרך הDESKTOP וגם להעביר אותו לכונן C... וכמובן בדקתי שאכן הקובץ מתאים לראוטר שלי ולגירסה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני לא מבין מה עוד חסר לי בפירוט דברו חופשי אין לי בעייה להסביר כל פרט ופרט בניסיונות שלי לעדכן...

מתחבר לראוטר דרך כבל רשת כמובן שקראתי את כל ההסברים לפני העידכון ומובהר שם שחייב לעדכן דרך חיבור חוטי ולא .

ברור שבחרתי בקובץ לפני הUPLOAD :).

אני אעתיק לכם את ההודעה שאני מקבל:

The uploaded firmware file may not be correct. You may have uploaded a file that is not intended for this Gateway, or the uploaded file may be corrupted.

If the uploaded file is correct, it is possible that the gateway may be too busy to properly receive it right now. In this case, please try the upload again. It is also possible that you are logged in as a "user" instead of an "admin" - only administrators can upload new firmware.

The Gateway will not be reprogrammed.

מה שצריך אני אפרט וארשום לכם אין לי שום בעייה...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...