המחשב החדש שקניתי בעזרתכם חברי היקרים - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש שקניתי בעזרתכם חברי היקרים

se7en

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי שאתה שומר חומרה ישנה... ובקשר ל-Pricewatch אז זה אתר שמרא לך מחירים למוצרי אלקטרוניקה בארה"ב, ונותן לך קישור למוצר שאתה רוצה במלא חנויות(כולל מחיר).

אני מכיר את האתר הזה לא מאתמול.

כן אני שומר חומרה ישנה בכמויות וגם נותן לחברים אם הם רוצים, אבל זאת נראית לי עשיקה למכור מחשב בן 3 ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרובכם ודאי זוכרים, הצקתי לכם רבות בשבועות האחרונים בשאלות על חלקי חומרה שונים למחשב החדש שלי.

תודה לכולם על התשובות שלהם, ועכשיו הגיע הזמן להציג את המפרט.

CPU - 2000+

MOTHERBOARD - A7V-333EA

MEMORY - 1GB PC3000 400MHZ לא החלטתי של איזו חברה

VIDEO - Visiontek Xtasy GeForce4 Ti 4600 128M DVI TV out AGP יגיע בעוד 3 שבועות בערך

HDD - אני אחליט ואקנה בעוד חודש

CASE - Dragon DA-01BLD Full Tower

POWER - Enermax 431W EG 465P VE

SOUND - HERCULES - Game Theater 6.1

הבעיה שלי היא עם הזכרונות, אני לא יודע מה להחליט...אני רוצה ג'יגה של זיכרונות PC3000.

נו...מה אתם אומרים?

הבנתי שאתה הולך לקנות אתיכת מחשב, קודם כל, תתחדש.

לעבודה, מעבד, קצת הזמת, אבל אוקי, תשקיע בזה. אגב, אני לא פוסל על הסף את הנוורטווד של אינטל, עם זכקונות 333.

אסוס לHI END? אביט, או אפוקס, אם אתה באמת משקיע במחשב.

כרטיס מסך.. יאמי.

הרדיסק, אם אתה אוהב הרבה הרבה מקום, לך על RAID, וזה חלט יעלה הרבה, מה שכן יעלה הרבה, זה אם תרצה מערך סקזי רייד.

ביצועים לא נורמלים.

מארז, קודם כל, אני מתנגד לשים דברים כאלה בתול מארזי סטנדרטי, בשביל כזאת "חייה" צריך משהו בעבודת יד, לא משהו ב400 שקל.

אולי תשים את המחשב על מגש, ותתלה אותו על הקיר. (צריך כבלים ארוכים, וגם עצבי פלדה, אולי תגדר אותו, גדר חשמלית)

בכל מקרה, אם הולכים על מארז "קנוי", אז הציפטק טוב, אבל, אני אוהב מארז בשחור, אם כבר. (הוא כחול כזה.)

או, חלופה שניה, מארז אלומניום, דבר מדהים, במיוחד למסיבות , ולא רק. יש כאלה מעולים, ויש גם דברים אחרים, לדוגמא המארז המדהים הזה, יפה..

MVC-002F.JPG

ספק, פשש.. יש דגם של 500 W, אולי עדיף, אם אתה רוצה ממש לחבר את כל הבית למחשב, כולל המאורר של התיקרה.

זכרונות, 2700 יספיקו. יש המון מותגים, מושקין, קרושיל, קינגמקס, קוסיר. אני היתי קונה אחד מהמותגים האלה, זה לא ממש משנה איזה, כי אותם באותה רמה (בעבודה רגילה). אם אתה רוצה , מושקין, הגרסה של הHI PROF, תהיה מעולה.

כרטיס קול, ההרקולס טוב, אבל אתה בעצמך אמרת שאתה רוצה ללכת על כרטיס קול מקצועני, באמת, תחום שאני לא מבין בו כל כך, אבל בתור חושבב אודיו, (עם פחות ידע בנושא מהידע שלך, כנראה) אני היתי הולך על כרטיס מקצועני.

אם לא, אז ההרקולס מעולה.

כמובן, תחבר אותו למערכת ראויה לשמה, אגב, אם תוסיף סנטר וסאב למערכת זה יהיה אידיאלי, מגבר מנורות, רצוי ה70 שקל, ( ;D) ורמקולים טובים שקנית, איזה יש לך עכשיו? קנווד?)

מה עם הגה טוב למשחקים, גויסטיק, או בקרים רוטטים?

כוננים, דיוידי, כרטיס טולויזיה, סורק, ועוד דברים שבטח שכחתי. (למשל ואבקאם טובה.)

מצלמה דיגיטלית יש לך כבר?

אתה רואה שהשקעתי על ההודעה, ;D , אפשר להכפיל לי את מספר ההודעות? ;D

סליחה שאני מצטט:אבל עוד לא הבנתי אם אתה יורד עלי או סתם מציע הצעות יעול?

חס וחלילה,למה שאני ירד עליך? :-[

הצעתי הצעות ליעול... סליחה שאני שואל, אבל איפה אתה רואה מילה אחת שאני ירדתי עליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביט\ אפוקס, עדיפים על , בתחום ההמהרה, ובכלל, בד"רכ יותר מהירים מהם. (הבדל קטן יחסית אבל הוא עדין שם)

הלח של הוא לא רע בשום מצב, פשוט, נראה לי שאביט ואפוקס עדיפים עליו.

באביט, אפשר להגיע למהירות באס גבוהות במיוחד, עם ולכונן כל דבר, החל ממתחים לכל דבר שיש לו מתח במחשב, למהירויות חריץ הPCI, אתה יכול לדוגמא לפתוח את המכפלה של האטלון, ולהמהיר את הזכרונות, לPC400, בלי בעיה.

יש "תגובות" למפרט?

אגב, אתה רוצה לחסוך קצת, או ללכת על סוף? זה חשוב בחירת החלקים, תמיד אפשר ללכת יותר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרונות.

אם אתה לא עושה OC לבאס אין סיבה לקנות PC3000, ושתדע שזה זיכרון מומהר של OCZ שלאחרונה יש עליהם תגובות רעות במה שקשור לOC. מה גם שKT333 לא תומך בזכרונות מעל PC2700 (אלא אם תעשה לו OC).

לא הייתי קונה PC3000 מהסיבה שכל זיכרון PC2700 טוב תוכל להמהיר לזה אבל OCZ אומרים פה לא משהו בOC......

לדעתי תזמין מהיבואנים של MUSHKIN (בלי להזכיר את שמם...............................................) שני זכרונות MUSHKIN 512MB PC2700 333MHz...... כל אחד עולה 222 דולר (לא כולל מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום הצדקה לשנות את המפרט...דפדפו בין הבנצ'מרקים. ההבדלים חסרי משמעות...ובחלק מהמבחנים האסוס אפילו עוקף את האחרים.

אני לא מתכוון לעשות אוברקלוק מטורף, אין הצדקה, המחשב מספיק חזק לטעמי.

אני אעשה לו קצת בשביל הסבבה.

הזכרונות של מגיעים מהתחלה ב-CAS 2 2 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את ה-2-2-2, חכה ל-Crucial אם היה בארץ Kingmax הייתי קונה....

ובקשר ל-Epox ול-, הם החברות שמיצרות את הלוחות הכי טובים להמרה, בדגם של Epox 8K3A+(אני מקווה שאני אומר את הדגם הנכון) אפשר לכוון הכל, והלוח נותן לך גם Vcore לזיכרונות ולמעבד שאף לוח אחר לא מאפשר החיסרון היחיד זה שאי אפשר לכוון Voltage ל-AGP, בקשר ל- אני לא יודע וגם לא מעניין אותי כי הם מוצאים עוד מעט לוח מבוסס על KT333 שהוא בעצם M.ATX וזה גועל נפש, אם הם יוציאו לוח נורמאלי כזה אז אני אולי אקנה נרא, בינתיים לך על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי

שהמשלוח דרך ezbuyus וכל מיני כאלה יהיה זול

כי גם כשמחשבים לפי משקל נפחי זה לא הרבה

וגם ששוקלים זה לא הרבה..

בהערות כשאתה מזמין את הזכרונות תבקש שירפדו אקסטרה, למרות שאפילו יכול להיות שהם ישלחו אליך לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי

שהמשלוח דרך ezbuyus וכל מיני כאלה יהיה זול

כי גם כשמחשבים לפי משקל נפחי זה לא הרבה

וגם ששוקלים זה לא הרבה..

בהערות כשאתה מזמין את הזכרונות תבקש שירפדו אקסטרה, למרות שאפילו יכול להיות שהם ישלחו אליך לארץ

עד שמישהו יגיד לי שהוא הזמין מהאתר הזה וקיבל את המוצר אני לא אשלח לשם כלום.

חוצמיזה יש גם מה לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אבסורד.

אם כבר יש לך את הכסף, אין איפה להזמין בארץ הזאת.

אני לא מצליח למצוא אפילו סטיק אחד 512MB של איזושהי חברה שעובד ב-CAS 2 2 2 ???

אם מישהו רואה דבר כזה באחת החנויות בארץ אני יותר מאשמח לדעת על זה...איזה באסה אם יהיה לי את כל המחשב ואני לא אוכל להשתמש בו כי אין לי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...