המחשב החדש שקניתי בעזרתכם חברי היקרים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש שקניתי בעזרתכם חברי היקרים

se7en

Recommended Posts

כפי שרובכם ודאי זוכרים, הצקתי לכם רבות בשבועות האחרונים בשאלות על חלקי חומרה שונים למחשב החדש שלי.

תודה לכולם על התשובות שלהם, ועכשיו הגיע הזמן להציג את המפרט.

CPU - 2000+

MOTHERBOARD - A7V-333EA

MEMORY - 1GB PC3000 400MHZ לא החלטתי של איזו חברה

VIDEO - Visiontek Xtasy GeForce4 Ti 4600 128M DVI TV out AGP יגיע בעוד 3 שבועות בערך

HDD - אני אחליט ואקנה בעוד חודש

CASE - Dragon DA-01BLD Full Tower

POWER - Enermax 431W EG 465P VE

SOUND - HERCULES - Game Theater 6.1

הבעיה שלי היא עם הזכרונות, אני לא יודע מה להחליט...אני רוצה ג'יגה של זיכרונות PC3000.

נו...מה אתם אומרים?

הבנתי שאתה הולך לקנות אתיכת מחשב, קודם כל, תתחדש.

לעבודה, מעבד, קצת הזמת, אבל אוקי, תשקיע בזה. אגב, אני לא פוסל על הסף את הנוורטווד של אינטל, עם זכקונות 333.

אסוס לHI END? אביט, או אפוקס, אם אתה באמת משקיע במחשב.

כרטיס מסך.. יאמי.

הרדיסק, אם אתה אוהב הרבה הרבה מקום, לך על RAID, וזה חלט יעלה הרבה, מה שכן יעלה הרבה, זה אם תרצה מערך סקזי רייד.

ביצועים לא נורמלים.

מארז, קודם כל, אני מתנגד לשים דברים כאלה בתול מארזי סטנדרטי, בשביל כזאת "חייה" צריך משהו בעבודת יד, לא משהו ב400 שקל.

אולי תשים את המחשב על מגש, ותתלה אותו על הקיר. (צריך כבלים ארוכים, וגם עצבי פלדה, אולי תגדר אותו, גדר חשמלית)

בכל מקרה, אם הולכים על מארז "קנוי", אז הציפטק טוב, אבל, אני אוהב מארז בשחור, אם כבר. (הוא כחול כזה.)

או, חלופה שניה, מארז אלומניום, דבר מדהים, במיוחד למסיבות , ולא רק. יש כאלה מעולים, ויש גם דברים אחרים, לדוגמא המארז המדהים הזה, יפה..

MVC-002F.JPG

ספק, פשש.. יש דגם של 500 W, אולי עדיף, אם אתה רוצה ממש לחבר את כל הבית למחשב, כולל המאורר של התיקרה.

זכרונות, 2700 יספיקו. יש המון מותגים, מושקין, קרושיל, קינגמקס, קוסיר. אני היתי קונה אחד מהמותגים האלה, זה לא ממש משנה איזה, כי אותם באותה רמה (בעבודה רגילה). אם אתה רוצה , מושקין, הגרסה של הHI PROF, תהיה מעולה.

כרטיס קול, ההרקולס טוב, אבל אתה בעצמך אמרת שאתה רוצה ללכת על כרטיס קול מקצועני, באמת, תחום שאני לא מבין בו כל כך, אבל בתור חושבב אודיו, (עם פחות ידע בנושא מהידע שלך, כנראה) אני היתי הולך על כרטיס מקצועני.

אם לא, אז ההרקולס מעולה.

כמובן, תחבר אותו למערכת ראויה לשמה, אגב, אם תוסיף סנטר וסאב למערכת זה יהיה אידיאלי, מגבר מנורות, רצוי ה70 שקל, ( ;D) ורמקולים טובים שקנית, איזה יש לך עכשיו? קנווד?)

מה עם הגה טוב למשחקים, גויסטיק, או בקרים רוטטים?

כוננים, דיוידי, כרטיס טולויזיה, סורק, ועוד דברים שבטח שכחתי. (למשל ואבקאם טובה.)

מצלמה דיגיטלית יש לך כבר?

אתה רואה שהשקעתי על ההודעה, ;D , אפשר להכפיל לי את מספר ההודעות? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מחבר אותו לטלויזיה?

כי אפשר לקנות כרטיס עם יציאה איכותית יותר, בעלות קטנה, לעומת ההחויה של לשחק בטלויזיה גדולה וטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרובכם ודאי זוכרים, הצקתי לכם רבות בשבועות האחרונים בשאלות על חלקי חומרה שונים למחשב החדש שלי.

תודה לכולם על התשובות שלהם, ועכשיו הגיע הזמן להציג את המפרט.

CPU - 2000+

MOTHERBOARD - A7V-333EA

MEMORY - 1GB PC3000 400MHZ לא החלטתי של איזו חברה

VIDEO - Visiontek Xtasy GeForce4 Ti 4600 128M DVI TV out AGP יגיע בעוד 3 שבועות בערך

HDD - אני אחליט ואקנה בעוד חודש

CASE - Dragon DA-01BLD Full Tower

POWER - Enermax 431W EG 465P VE

SOUND - HERCULES - Game Theater 6.1

הבעיה שלי היא עם הזכרונות, אני לא יודע מה להחליט...אני רוצה ג'יגה של זיכרונות PC3000.

נו...מה אתם אומרים?

הבנתי שאתה הולך לקנות אתיכת מחשב, קודם כל, תתחדש.

לעבודה, מעבד, קצת הזמת, אבל אוקי, תשקיע בזה. אגב, אני לא פוסל על הסף את הנוורטווד של אינטל, עם זכקונות 333.

אסוס לHI END? אביט, או אפוקס, אם אתה באמת משקיע במחשב.

כרטיס מסך.. יאמי.

הרדיסק, אם אתה אוהב הרבה הרבה מקום, לך על RAID, וזה חלט יעלה הרבה, מה שכן יעלה הרבה, זה אם תרצה מערך סקזי רייד.

ביצועים לא נורמלים.

מארז, קודם כל, אני מתנגד לשים דברים כאלה בתול מארזי סטנדרטי, בשביל כזאת "חייה" צריך משהו בעבודת יד, לא משהו ב400 שקל.

אולי תשים את המחשב על מגש, ותתלה אותו על הקיר. (צריך כבלים ארוכים, וגם עצבי פלדה, אולי תגדר אותו, גדר חשמלית)

בכל מקרה, אם הולכים על מארז "קנוי", אז הציפטק טוב, אבל, אני אוהב מארז בשחור, אם כבר. (הוא כחול כזה.)

או, חלופה שניה, מארז אלומניום, דבר מדהים, במיוחד למסיבות , ולא רק. יש כאלה מעולים, ויש גם דברים אחרים, לדוגמא המארז המדהים הזה, יפה..

MVC-002F.JPG

ספק, פשש.. יש דגם של 500 W, אולי עדיף, אם אתה רוצה ממש לחבר את כל הבית למחשב, כולל המאורר של התיקרה.

זכרונות, 2700 יספיקו. יש המון מותגים, מושקין, קרושיל, קינגמקס, קוסיר. אני היתי קונה אחד מהמותגים האלה, זה לא ממש משנה איזה, כי אותם באותה רמה (בעבודה רגילה). אם אתה רוצה , מושקין, הגרסה של הHI PROF, תהיה מעולה.

כרטיס קול, ההרקולס טוב, אבל אתה בעצמך אמרת שאתה רוצה ללכת על כרטיס קול מקצועני, באמת, תחום שאני לא מבין בו כל כך, אבל בתור חושבב אודיו, (עם פחות ידע בנושא מהידע שלך, כנראה) אני היתי הולך על כרטיס מקצועני.

אם לא, אז ההרקולס מעולה.

כמובן, תחבר אותו למערכת ראויה לשמה, אגב, אם תוסיף סנטר וסאב למערכת זה יהיה אידיאלי, מגבר מנורות, רצוי ה70 שקל, ( ;D) ורמקולים טובים שקנית, איזה יש לך עכשיו? קנווד?)

מה עם הגה טוב למשחקים, גויסטיק, או בקרים רוטטים?

כוננים, דיוידי, כרטיס טולויזיה, סורק, ועוד דברים שבטח שכחתי. (למשל ואבקאם טובה.)

מצלמה דיגיטלית יש לך כבר?

אתה רואה שהשקעתי על ההודעה, ;D , אפשר להכפיל לי את מספר ההודעות? ;D

סליחה שאני מצטט:אבל עוד לא הבנתי אם אתה יורד עלי או סתם מציע הצעות יעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pc3000 יש רק לocz והוא עובד ב366 ב2.5

אתה יכול גם לקנות pc2700 של crosair שמגיע ישר ב2-2-2 אבל הוא קצת יקר........

אתה לא צריך יותר מ512 כי זה מיותר

במקום זה תשקיע בהרד דיסק סקזי או במסך גדול ואיכותי או במערכת מטורפת כמו הklipch promedia 5.1 שבאמת נותנת משמעות חדשה למילה סאונד

חוץ מזה מחשב מעולה................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח ג'יגה של 2700... יעבוד ב222 בקלילות..

ה3000 נראים לי בכל הביקורות קצת מקרטעים.. בכלל, ה3000 נראה כמו חלטורה ליד ה2700

בקשר להרדיסק

רייד פשוט עם 2 הרדיסקים של 40 ג'יגה בערך, בהחלט יספיק, למרות שאפשר לקחת אותם גם בלי רייד

מסך זה ברור שתיקח איזה 19" יוקרתי (לכל אחד יש העדפה בקשר לסוג)

והגעת לפחות מ15K, בכסף שנשאר תעשה ADSL 2.5 לכמה חודשים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי ששיכנעתם אותי לקנות זכרונות PC2700 אני לא אעשה לו אוברקלוק כזה רציני...איפה בארץ אני יכול להשיג שני סטיקים של זכרונות PC2700 שעובדים ב-CAS 2 2 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 סטיקים של 256 (כי מג'יגה אין לאן לשדרג כל כך)

או שתיבא לבד... אני לא חושב שתמצא כאן.

זה בדיוק מה שחשבתי לפני יותר מ3 שנים כשקניתי את ה-P2 400 עם כמות מפלצתית של (128MB).

אני לא קונה כל שנה מחשב ואני רוצה להשיג שני סטיקים של 512MB.

אם היה 1GB בסטיק אחד, גם הייתי קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיקים זה קטן======== אפשר להביא מחו"ל בלי שום הסתכלות של המכס (בלי קשר לזה שאין מכס על מוצרים כאלה)

אם זה לא מה שהוא התכוון אז never mind me ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...