מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל

pooowa

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין \התקשרתי ליבואן 2280 ללא מעמ ואין במלאי

כנראה דור הcrt בשלבי גסיסה אחרונים

והיבואנים לא מתאמצים להביא אותם אחרת

איך ניתן להסביר שיש ביקוש אבל זה לא מזיז להם.מה שנשאר בשוקאלו דגמים שלא נמכרו בעבר

ולכן הם זמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון מר אל תקנו מלמיר מסכים ( במיוחד את הסמסונג ) , הזמנתי את המסך ( בערך לפני חודש ) , לפי מה שהיה נתון באתר שלהם הוא אמור להגיע לאחר 4-7 ימי עבודה, לאחר 5 ימי עבודה התקשרתי אליהם כדי לברר מה קורה אם ההזמנה , המוכר טען שמהמסך יגיע ביום שלישי ( יום למחרת ) וסביר להניח שלאחר יומיים הוא כבר יהיה בביתי , חיכיתי , חיכיתי , יום חמישי - לא הגיע .

אמרתי , סדר , ביום ראשון עדיין לא מגיע המסך , אני מתקשר אליהם , מתברר שהמסך בכלל לא מיובא !! , המנהל טען שהפקיד אמר לנו , אבל הוא לא אמר כלום , ביקשנו ממנו לבטל את ההזמנה ( זה היה בבוקר ) , לאחר כמה שעות מתקשרת אמא שלי לברר אם ההזמנה התבטלה בבנק , אך לא , המנהל לא טרח לשלוח להם מכתב ביטול , איזה חוצפה ! .

הבעיה הייתה היא שרציתי לקנות מK.s.p את הכרטיס אך החברת אשראי לא תרשה זאת ( תחשבו לבד , שתי חיובים בל 2000 ש"ח בשבוע וחצי ) , צעקות וכלום לא עזרו , הם לא רצו אפילו לדבר , שירות גרוע .... לא מתחשב ...

אז אל תחשבו על המחיר הזול , אל תאמינו לתאריך המשוער .

בK.s.p למי שרצה לדעת , זה היה המסך האחרון במלאי , מה שנשאר , מכיון שאין הרבה אנשים שקונים crt 19' אין להם ביקוש רב , לכן הספקים לא מייבאים מסכים כאלה .

למי ששאל על הפסים , כאחד שדי נבהל מהם תחילה ( חשבתי שיש תקלה במסך ) , שאלתי את השאלה פה , ענו לי עליה , הרגיעו אותי והם אכן צדקו לאחר זמן מה זה בכלל לא מורגש , אלא אם כן אתה מחפש את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף קיבלתי מהם תשובה, הם גם אמרו 10 למרץ תאריך משוער להגעת מסך... ::)

אתה מנתניה והיבואן יושב באזור התעשיה פולג גש או טלפן ויגידו לך מהמכירות

שהמסך לא יגיע לפני אמצע אפריל אם בכלל

ולמיר יכול להבטיח מה הוא רוצה אך הוא מקבל המסכים מחיון!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה לבדוק עם חנויות אחרות שמוכרות את המסך הזה? ב-zap.co.il יש כמה חנויות שאפילו יותר זולות מלמיר ופנדה (ואם את השירות מקבלים מהיבואן אז לא אכפת לי לקנות מחנות שאני לא מכיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות מסכי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני בעל 959NF והחליפו לי אותו שלוש פעמים כבר - פיקסל שרוף, רעשים וכדומה...

פניתי לאיש מכירות - כלום.

פניתי לשירות - כלום.

פניתי למנהל המעבדה - כלום.

פניתי למנהל אבטחת איכות - הוא דאג שיחליפו לי מסך (תודה באמת!) ואז נעלם לו גם.

פניתי לסמנכ"ל כדי לקבל זיכוי והוא משתין עליי בקשת כמו של שאר נותני השירות המחורבנים האלה !!!!

גם המנכ"ל אינו מזיז את הטוסיק כדי לרצות לקוחות ולמנוע עוגמת נפש! הם לא משחררים את הכסף שלך! זה כמו להוציא מים מאבן!

וכל זה סיפור המתמשך על גבי שלושה חודשים מאז יום הרכישה!

הביצועים של ה959NF סבירים אך השירות של היבואן *מזעזע*

יש לעשות חרם על חיון. השירות היום הוא מצרך נדיר והם לא נותנים אותו !!!

המלצה חמה זה לקנות מסך LCD, חד יותר, טוב יותר עם חיבור DVI.

דרך אגב, מה זאת הבעיה הזאת עם הקווים של ה-959NF? לא שמתי לב אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז גם אם הייתי רוצה אותו אני לא יכול, אריק ברון צודק...

לא יודע מה איתכם, אני לא מתכוון לחכות לאמצע אפריל כשיכולה להיות דחיה נוספת (ותרשו לי להמר שתהיה) ואני שומע יותר מדי טענו על השירות והאמינות שלו. לי אישית זה לא נראה, עד כמה שהמסך הזה טוב.

טוב, אז או ש-F900P או ש-Q17 (דק)...

עריכה:

מישהו יכול להסביר מזה אומר חיבור DVI, במה זה שונה מחיבור רגיל של מסך ואיך אני יודע אם יש לי אותו במחשב?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, יש לי בכרטיס מסך את החיבור התפוס של המסך שיש לי עכשיו (19'' רגיל) ולידו חיבור דומה רק בצבע לבן וקטן יותר, שמשתי הצדדים שלו יש חורים לברגים (דהההה...) זה ה-DVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-959NF, ואם לא מחפשים את הקווים, אחרי יומיים כבר לא רואים אותם. אבל בקשר לשירות - באמת על הפנים! קיבלתי את המסך אבל הוא היה דפוק, היה נכבה לי כל כמה זמן ומת לכמה שעות, לקח להם שבועיים וחצי להחליף לי אותו, וגם טענו שהשארתי אצלי את הסטנד של של המסך, אוקצור חבל על הזמן, אבל זיגזאג דאגו שאני יקבל בסוף מסך חדש.... :) מעבר לזה, יש לי עכשיו את המסך איזה 5 חודשים והוא מצויין, ממש איכותי, צבעים מצויינים - הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן החיבור הלבן זה DVI

זה חיבור דיגיטלי ולא אנאלוגי ולכן הוא מדוייק יותר לגבי הצבעים ומזייף פחות מאנאלוגי ובנוסף, עובדים בדיגיטלי וצרכים להפוך את השידור לאנאלוגי וזה חוסך בזמן של ההצגה על המסך וזה עוזר ב-RESPONSE TIME של מסכי LCD.

בנוסף, אין צורך לדאוג ל-REFRESH RATE ב-DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...