קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

כשהמכירה תצא לפועל, אתה פשוט תלך/תזמין מהחנות TMS את המוצר במחיר הנ"ל וזהו..

אין פה קנייה לכולם או משהו בסגנון, זה רק לסגור על מחיר נמוך מהמחיר הרגיל כי קבוצה של אנשים מתכוונים לקנות, כל אחד בזמנו ובעצמו.

מעולה! יש לך מושג מתי תצא הקניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיכום עניין.

טוב חברים אחרי דיון עם החנות, אין לאן לרדת יותר. המחירים הם כאמור:

680 ו- 490 ל- 7c/6c בהתאמה.

ו- 400 ו- 450 ל - 5c/4c בהתאמה.

אני מחכה להבין מקיריל איך תתבצע הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סולו 7 לחדר גדול מאוד / סלון

סולו 6 לחדר גדול

סולו 5 לחדר בינוני

סולו 4 לחדר קטן

מה זה גדול, בינוני, קטן? איך אני יודע איפה גודל נתון נופל בסקאלה הזו? אם החדר אצלי הוא 3x3 (בערך, לפי בלטות), הוא נחשב גדול? קטן?

האם יש מקום שכתוב בו באופן מסודר איזה גודל מתאים למה, איך נכון למקם וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה גדול, בינוני, קטן? איך אני יודע איפה גודל נתון נופל בסקאלה הזו? אם החדר אצלי הוא 3x3 (בערך, לפי בלטות), הוא נחשב גדול? קטן?

האם יש מקום שכתוב בו באופן מסודר איזה גודל מתאים למה, איך נכון למקם וכו'?

איך אתה יודע איזה גודל נתון נופל בסקאלה? תשתמש בראש שלך

אתה רוצה שאני יעשה טבלה איזה מתאים לפי כל מידה?

רשמתי משהו באופן כללי ואפילו ציינתי את זה (אבל את השורה הזאת היה מאוד קשה לצטט, נכון?)

3x3 זה על הגבול בין קטן לבינוני אז קח סולו 4 וחצי :ugly21:

LazyCat אף אחד לא אמר וגם אני לא, רק אומר שהמחיר לא מספיק אטרקטיבי(באופן יחסי) כך שעדיף להוסיף עוד 40 ולקבל הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איזו התגוננות תוקפנית, כאילו אמרתי משהו נגדך.. באמת שאני לא מצפה ממך לעשות שום דבר, בסך הכל רציתי תשובה יותר פרטנית (ממי שלא יהיה, לא דווקא ממך) שתעזור לי להגיע להחלטה, בדיוק בגלל שהתשובה שלך היתה "באופן כללי", והשתמשתי בציטוט רק כדי לבסס עליו את השאלה.

אבל היות שכבר תקפת, הנה ההסבר למה ששאלתי. קטן וגדול הם מושגים יחסיים לחלוטין שאי אפשר לדעת למה הם מתייחסים ללא קנה מידה במספרים אמיתיים (אפילו "בערך"). למשל יכול להיות שמה שאתה קורא קטן זה 2 מ"ר, וגדול זה 7 מ"ר, אז 9 מ"ר זה גדול מאוד. מצד שני יכול להיות שאתה קורא קטן ל9 מ"ר, וגדול זה בכלל 15. לא משנה כמה אני "אשתמש בראש שלי", אין דרך לדעת ממה שכתבת לאיזה גדלים אתה מתייחס, אפילו לא בערך או "באופן כללי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איזו התגוננות תוקפנית, כאילו אמרתי משהו נגדך.. באמת שאני לא מצפה ממך לעשות שום דבר, בסך הכל רציתי תשובה יותר פרטנית (ממי שלא יהיה, לא דווקא ממך) שתעזור לי להגיע להחלטה, בדיוק בגלל שהתשובה שלך היתה "באופן כללי", והשתמשתי בציטוט רק כדי לבסס עליו את השאלה.

אבל היות שכבר תקפת, הנה ההסבר למה ששאלתי. קטן וגדול הם מושגים יחסיים לחלוטין שאי אפשר לדעת למה הם מתייחסים ללא קנה מידה במספרים אמיתיים (אפילו "בערך"). למשל יכול להיות שמה שאתה קורא קטן זה 2 מ"ר, וגדול זה 7 מ"ר, אז 9 מ"ר זה גדול מאוד. מצד שני יכול להיות שאתה קורא קטן ל9 מ"ר, וגדול זה בכלל 15. לא משנה כמה אני "אשתמש בראש שלי", אין דרך לדעת ממה שכתבת לאיזה גדלים אתה מתייחס, אפילו לא בערך או "באופן כללי".

בוא ניישר את ההדורים, לא התכוונתי לתקוף ואני מצטער שזה הרושם שקיבלת

בחירת המתאים לך מושפע מעוד משתנים שיש לציין. אני חושב שיהיה עדיף לך לפתוח תארד בפורום אודיו בו תפרט את המצב באופן הכי מדוייק ורק כך תוכל לקבל תשובה רצינית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון...

מעוניינים לרכוש את ה- Solo 7C:

avilavi (אופציה לעוד יח' של 7C/6C)

d30DK

LazyCat

matan007

nexa

shay2911

Shmonzi

Symbore (שתי יח' 7C ואופציה ליח' 6C נוספת)

tfo

TomL94

lironol

Reze

xDa

SenDeR

Eran M.G

WizMaster

כ- 19יח'

מעוניינים לרכוש את ה- Solo 6C:

-LosNir-

11GnR (או את ה- 7C)

elyaz (או את ה- 5C)

IDan2013

idanmal

llrefael

rashgud

sagi363

~BaRaK~

efee123 (במידה והמחיר נמוך מ- 500ש"ח)

tendo

GnApple

ag43

arik100 (או 5C)

MShay (או 7C)

SuBeX

drucula

כ- 17יח'

מעוניינים לרכוש את ה- Solo 5C:

Evy_A

shinshi

כ- 2יח'

מעוניינים לרכוש את ה- Solo 4C:

yonizaf (או את ה- 5C)

FastJack

Access Denied

כ- 3יח'

סה"כ כ- 41יח'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...