המלצה למסך מחשב 23 אינץ ללא הגבלת תקציב - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב 23 אינץ ללא הגבלת תקציב

Symbore

Recommended Posts

אתה רוצה להגיד לי שצילמת את המסך שלך עם בהירות של 75%?!!? קיבלת מסך מופלא!

הזליגה אצלי על חצי מסך עם בהירות כזאת, אני פשוט לא משתמש בכזאת בהירות אז לאכפת לי כל כך מה הולך ברמות האלה.

עברתי ניתוח עיניים לפני שנתיים ובנוסף אני יושב וקורא הרבה מאוד מסמכים ביום רגיל. העיניים מתחילות לכאוב לי בבהירות גבוהה.

סטנדרט הבהירות למסך הוא 120 cd/m בריבוע. במסך שלנו, זה שווה לרמת בהירות 7 עם הגדרות צבעים רגילות.

אתה נמצא הרבה מעל הנורמה\. לא כואבת לך ה עיניים לאחר ישיבה של שעתיים מול המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה רוצה להגיד לי שצילמת את המסך שלך עם בהירות של 75%?!!? קיבלת מסך מופלא!

גם בהשוואה למסכים זהים של חברים שלי נראה יותר טוב, נראה לי שקיבלתי את אחד המסכים הטובים ביותר מהדגם הזה שיוצרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושת המסכים שלי שונים האחד מהשני בצבעים, אחד בהגדרב מסויימת צהבהב יותר ברקע אפור של ושניים יותר נוטים ללבן.

שני מסכים עם הגדרות כאלו ואחד עם אחרות.

אתם תצחקו אבל אני אוהב בהירות מאוד אבל מאוד גבוהה, הבהירות אצלי על 90 קונטרסט על 85, הפריסט מוד על קאסטום והערכים הם R87 G87 B98 שארפנס על 50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקו: אני מת להחליף העניין הוא ש

א) אין לי זמן להתעסק עם זה עכשיו

ב) הנה הבעיות הנפוצות במסך הזה: זמזום, חוסר אחידות בצבע, צבע אשר נוטה לצהוב (מאוד נפוץ), דגל איטליה (כל חלק במסך נוטה לצבע אחר), זליגת אור וזה לא כולל את שאר הבעיות אשר קיימות במסכים כגון פיקסלים שרופים. אני מת מפחד שאני אפול על מסך יותר גרוע. כולם מדברים בשבח השירות של אך אנחנו עדיין נמצאים בישראל...

עידן, למה אתה לא מחליף את הצהוב? ניסיתי את ההגדרות שלך ואינני מצליח להסתכל על המסך ללא משקפי שמש...

מה שכן, הפריסט הזה שומר על צבעים יפים ומוריד עוד יותר את הבהירות! אני עכשיו על בהירות 5 וזה סבבה. מה שכן, הורדתי את הכחול ל-95.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תכנה קטנה (monitor dimmer , לינק ראשון בגוגל) אשר מורידה ידנית את הבהירות, לא יודע מה הייתי עושה.
מוריד את הבהירות באמצעות הורדה של כל צבע בנפרד במצב custom כמו שעשית כבר...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב גם לך :)

אני לא כל כך מבין בנושא אבל זה שאני מוריד את הצבעים, לא פוגע בספקטרום של הצבעים אשר מוצגים?

- - - תגובה אוחדה: - - -

כלומר ככל שאני מוריד בהירות של צבע כלשהו, כך אני מחליש את מכלול הגוונים של אותו צבע אשר המסך מציג..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לשלם על מסך שהוא 99 אחוז??(זליגות אור)

מה הקטע?

גם אני חשבתי ללכת עליו U2312HM

אני רואה המון סרטי HD..אני לא רוצה לקחת סיכון שאני יתקע עם זליגת אור שתהרוס לי את כל החוויה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מיכאל, זה בעייתי. יש המון חברות שעל פניו נחשבות לאיכותיות יותר אך קשה עד בלתי אפשרי להשיג אותם בארץ והאחריות? נוטה לחסר.

לא הבנתי למה לשלם על מסך שהוא 99 אחוז??(זליגות אור)

מה הקטע?

גם אני חשבתי ללכת עליו U2312HM

אני רואה המון סרטי HD..אני לא רוצה לקחת סיכון שאני יתקע עם זליגת אור שתהרוס לי את כל החוויה

אני לא יודע אם דל אשמים או אל ג'י אשמים אבל המסך הזה רחוק מלהיות מסך *טוב*. ה-TN הקודם שלי שחי רק ארבע שנים, היה יותר טוב, עם איכות בנייה יותר טובה. מה שכן, סביר להניח (וזה למה רוב הפורום שלנו קונה כיום דל) שזה המסך הטוב ביותר מהמחבר שקיים כיום, כלומר, הרע במיעוטו.

לפני שקניתי את הנ"ל, היה לי נסיון מר עם דגם מתחרה מבית החברה של אשר היה אמור להיות עם פאנל זהה (או דומה מאוד) לדל.

האיכות בניה הייתה סקסית, הזליגה הייתה מינימלית, הצבעים חיים ויפים הרבה יותר מדל (גם בבהירות נמוכה) אבל מה? הארגונומיה שואפת לאפס. נאלצתי להחזירו ולהתחנן לזיכוי.

אני רחוק מלאהוב את המסך הזה, אבל אם מישהו יבקש ממני המלצה, אני אמליץ לו עליו. פשוט, אין אופציה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילמת את המסך קרוב מדי, תתרחק שני מטר אחורה.

אבל חוץ מזה יש לך זליגה בצד ימין למעלה. גם בשאר הפינות יש לך זליגה קלה אבל זה זניח

- - - תגובה אוחדה: - - -

התמונה הזאת די מחמירה את המצב. צד ימין של המסך סבבה וזה לא נראה כלל

צד שמאל עליון זניח ולא שמים לב. הבעיה היא בצד שמאל תחתון

QTTP מה אתה אומר? המצב מספיק חמור בשביל RMA?

8ZSbbR6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני לא יודע אם דל אשמים או אל ג'י אשמים אבל המסך הזה רחוק מלהיות מסך *טוב*. ה-TN הקודם שלי שחי רק ארבע שנים, היה יותר טוב, עם איכות בנייה יותר טובה. מה שכן, סביר להניח (וזה למה רוב הפורום שלנו קונה כיום דל) שזה המסך הטוב ביותר מהמחבר שקיים כיום, כלומר, הרע במיעוטו.

לפני שקניתי את הנ"ל, היה לי נסיון מר עם דגם מתחרה מבית החברה של אשר היה אמור להיות עם פאנל זהה (או דומה מאוד) לדל.

האיכות בניה הייתה סקסית, הזליגה הייתה מינימלית, הצבעים חיים ויפים הרבה יותר מדל (גם בבהירות נמוכה) אבל מה? הארגונומיה שואפת לאפס. נאלצתי להחזירו ולהתחנן לזיכוי.

אני רחוק מלאהוב את המסך הזה, אבל אם מישהו יבקש ממני המלצה, אני אמליץ לו עליו. פשוט, אין אופציה טובה יותר.

לפי מה אתה מגדיר מסך "טוב"? רק לפי איכות בנייה? איך זה מתבטא במסך הזה?

מה זה "איכות בנייה סקסית"?

למה אתה משוכנע שאין אופציה טובה יותר מהמסך הזה?

למה שתמליץ למישהו על מסך שנראה שממש לא מתאים לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...