המלצה למסך מחשב 23 אינץ ללא הגבלת תקציב - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב 23 אינץ ללא הגבלת תקציב

Symbore

Recommended Posts

לפי מה אתה מגדיר מסך "טוב"? רק לפי איכות בנייה? איך זה מתבטא במסך הזה?

מה זה "איכות בנייה סקסית"?

למה אתה משוכנע שאין אופציה טובה יותר מהמסך הזה?

למה שתמליץ למישהו על מסך שנראה שממש לא מתאים לך?

1) איכות בניה, איכות פאנל וארגונומיה. במסך דל יש את השניים האחרונים.

2) זה חוסר שעות השינה. המסך של נראה בנוי היטב מפלסטיק טוב. הכל מחובר כיאות. במסך שלי הפאנל הקדמי זז קצת

3) ביקורות והמלצות. שמים את המסך הזה ביחד עם מתחרה מבית אסוס.. כאשר חשבתי לקחת אולי סמנסוג (היסטוריה טובה עם החברה), לא הצלחתי ולמצוא ביקורת אחת באתרים הידועים (tft central, prad, hard

4) כי הלד הביאו איתם שרשרת של תקלות (ואני בטוח שאם הייתי קורא מספיק על כל מסך מתחרה, הייתי מוצא אין ספור תקלות) וזה לא שחברה אחת נטולה מבעיות. רוב הבעיות הן די אוניברסליות. בעוד שהמסך יכול להיות בינוני, הארגונמיה והשירות חשובים לאין שיעור. הארגנומיה פה מצוינת והשירות אמור להיות ללא דופי.

אם מישהו יבקש או ישאל, אני אמליץ לו לחכות ל- אשר אמור לפתור כביכול את זליגת האור.ע

אם הבחור יהיה בבעיה כמוני (מסך מת, חייב מסך חדש) אמליץ לו עלהמסך הנ"ל רק שאני אציין את הבעיות היכולות להופיע בנוסף לכך שאצייןןש*לי* המסך היה בהיר מדי.

בדיעבד, הבהירות נפתרה די בקלות. הייתי צריך להוריד 10 cm/d. השגתי זאת בעזרת כיול צבעים קר יותר. אם מתישהו בעתיד, ימאס לי מהכיול והמסך שוב יהיה לי בהיר מדי. אני אשתמש בתוכנה אשר ציינתי מקודם.

לא ענית לי על השאלה, לדעתך (זכור לי שבאחד הדיונים, ציינת שראית הרבה מסכים), הזליגה שלי מספיק חמורה בשביל להצדיק RMA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז מגיע לכם תשובה...

ולמי שקורא את הדיון מחדש אני אקצר את הסיפור עד כה:

לפני מספר חודשים קניתי את המסך הנ"ל וסבלתי ממספר בעיות:

זליגת אור

פאנל מסך עקום במקצת (ניתן לראות שתצוגת הצבעים לא הייתה ישרה בפינות)

פאנל הפלסטיק שמקיף את המסך היה עקום במקצת בחלק הקדמי (יכול להיות בגלל משחקים שלי)

כפתור הדלקה עם בוהק עז יותר מסופר נובה.

לפני קצתיותר מחודשיים התקשרתי לשירות בעברית ודיברתי עם בחורה שהיה ברור שעברית איננה שפתהאם שלה וכנראה גם לא אנגלית. השיחה הייתה די ארוכה ובמהלכה שילבנו גם עברית וגםאנגלית. לבסוף היא ביקשה שאשלח לה מספר תמונות במצבים שונים של המסך על מנת לאשרהחלפה ואמרה שבגלל החגים יקח זמן עד שיצרו איתי קשר.

במהרהלאחר שהתקשרתי (אני חושב שבוע- שבועיים) מתו לי המחשבים ואני לא אלאה בפרטים אךהייתי מנותק מהמחשב הראשי שלי סדר גדר של חודשיים.

במהלך תקופההזו, שלחתי לה מספר מיילים (היה לי את המייל שלה) אך היא לא ענתה. לאחר שלבסוףתיקנתי את המחשבים שלי, התקשרתי שוב לשירות לקוחות. הפעם ענה לי אחד שדובר עבריתרהוטה ועל פי ה שם כנראה שיליד הארץ שגר כיום בחול. התקשרתי ביום חמישי וביוםראשון כבר יצרו איתי קשר להחליף מסך

המסךהחדש ש קיבלתי:

על פיהאחריות של , אני לא זכאי למסך חדש אלא למחודש ( עד 90 יום חדש מעל 90 יוםמחודש) בפועל אני לא בטוח איזה סוג קיבלתי, היצור הוא מוקדם יותר בשנה (ולמעשה נפלעל יצור שנחשב ייחסית לבעייתי מבחינת תלונות ברשת) המסך הגיע מורכב לגמרי וזיהיתישפשופים קלים באזור הכבלים שמעידים על חיבור כלשהו.

עם זאת,המסך עצמו היה נקי למשעי, לכן אינני בטוח אם הפעילו אותו או לא.

ישר שמתילב שהפלסטיק וגם נורת ההפעלה פועלות בצבעים נורמליים והבניה כולה ניראת יותר טוב.

בנוגעלזליגת אור, היא קיימת אך היא מזערית ובאמת שלא רואים אותה

עם זאת,גם המסך החדש לא חף מבעיות

עננותבאמצע המסך, במרכז המסך עם בהירות גבוהה יותר. אינני בטוח למה זה קורה. מפריערק כאשר המסך כולו שחור (לא קורה מעולם)

כמו כן, מכשירהכיול שלי השתגע.. אומנם מדובר בהבדלי צבעים שאינני רואה אך על פי האתרים השוניםוזהו הבדל צבעים ממשי, אין אזורים של יותר מכמה ס"מ עם אחידות צבעים זהה (כיולעוזר במקצת). עד כמה זה מפריע לי? פחות ממה שחשבתי (זליגת האור עצבנה אותי יותר)

ועכשיואני מגיע לקטע המעניין (עידן, אני מקווה שאתה קורא את זה)

היו ליבעיות עם בהירות המסך, למי שעקב אחרי הנושא הזה, יודע עד כמה סבלתי מכך.

ומה?הפלא ופלא הבהירות במסך הזה שונה לחלוטין מהמסך הקודם, למעשה, אני נמצא על בהירות7 וגם היא קצת חשוכה ואני שוקל להעלות את הבהירות (בקודמת הייתי על אפס וזה היהבהיר לי).

נושאנוסף שעלה פה זה הצבעים. הכחול היה נראה לי כחול עמוק על סף הסגול (כנ"ל אצלעידן) ונחשו מה? במסך החדש, הכחול (גם הכחול העמוק) הוא כחול! עם זאת האפור שליהיה בעייתי והיו גוונים של אפור שנראו צהבהב (כמה צהוב? ברמה של האייקון הצהוב שלתיקיות). כיילתי את ההגדרות מחדש וכרגע ישנו שיפור אך עדיין יש הבדל בצבעים..לדעתי זוהי חתיכת תעודת עניות לאיכות הפאנלים שדל קונה מאל ג'י!

- - - תגובה אוחדה: - - -

עריכה: מצטער על הבעיות, כתבתי את זה בוורד והרווחים השתגעו כאשר עשיתי קופי פייסט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל-, יש לי שלושה מסכים וכל אחד שונה מהשני.

זליגות אור לא מפריעות לי כיוון שרואים אותן רק על רקע שחור ואני לא רואה על המסכים.

במסך אחד הלבן צהוב יותר ובמסך אחר הוא נוטה לכחול.

בכל מסך הגדרה אחרת כדי להתקרב האחד לשני וזה עדיין לא ממש אותו דבר.

אני התייאשתי והשלמתי עם העובדה.

במסך אחד הכחול באמת נוטה לסגול והכי מעצבן פה באתר דברים מודגשים ולינקים שאנשים מפרסמים, נראים על כל מסכי הדל שלי בצבע שנוטה לאפור, כשבפועל במסכים אחרים הוא נראה מין תכלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כאשר קונים פאנל זול במיוחד :) תגיד המסכים שלך יוצרו באותו הזמן? מעניין אותי אם זה הבדל של מפעל או של ליין יצור. בחיי שאני מרגיש שהמסך שהחליפו לי הוא מדגם שונה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור אם אתה לא מחפש את זה אז לא בטוח שתמצא.

לי היה מצב שעברתי ממסכים של סמסונג למסכים של .

מכרתי סמסונג אחד, קניתי אחד ושמתי אותו בין שני מסכי הסמסונג ואז שמתי לב לדברים כי פשוט היה לי עם מה להשוות במשך תקופה, זה לא שניתקני מסך אחד ושמתי במקומו מסך.

חוץ מזה שלושה מסכי אחד ליד השני ופתאום מתגלים דברים שאתה לא מאמין, כל המסכים עם אותן הגדרות, אחד נוטה לצהוב, אחד נוטה לכחלכל, השלישי בכלל אחרת.

על זליגות האור אני לא מדבר זה לא מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...