PCI express+DDR2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCI express+DDR2

hike101

Recommended Posts

שלום.

רציתי לקנות מחשב חדש, עם הרכיבים הטובים ביותר.

אך קראתי ב"מעריב היום" שייצאו השנה רכיבים חדשים כגון :

pci express על לוחות האם החדשים.

DDR2 שמהיר פי 2 .

קירור מים ועוד.

השאלה היא אם כדאי לחכות את השנה כדי לרכוש את הרכיבים החדשים הללו או שמא המחיר ורמת הביצועים שלהם לא מצדיקה את ההמתנה.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלויי כמה דחוף אתה צריך את המחשב כי זה יקח כמה חודשים (שלושה לפחות).

ו לא פי שניים מהיר יותר, למעשה בהתחלה הוא צפויי להיות בדיוק באותה מהירות או מעט יותר, יקח זמן עד שיהיו גזסאות מהירות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות שטות האלה...

אתה רוצה מחשב טוב? תקנה עכשיו מחשב טוב

זה לא שעוד חודש כל העולם יצטרך לשדרג, תצאו מהמחלה הזאת כבר

מה זה לחכות שמשהו יצא? אתה שומע את עצמך? מה השטויות האלה

כל פעם באים שואלים כדאי לחכות... אם אתה רוצה מחשב תקנה מחשב, לא יצא לך כלום מזה שתחכה וגם שזה יצא זה יעלה הרבה או שלא יהיה מספיק מגוון, זה בכלל לא באופק

תמיד בהתחלה יוצאת חומרה של איזה חברה מעאפנה ורק אחרי חודשיים באה טובה...

גם עוד שנה תצטרך לחכות

קנה מחשב עכשיו ולפני שאתה שואל שאלות כאלה תפעיל את ההגיון שאלוהים נתן לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עובד עם פנטיום 3 800 , 256MB RAM, geforce 2.

רק MINESWEEPER רץ אצלי חלק.

חשבתי לקנות :

proccessor: Intel Pentium IV 3.0C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX

mother board: P4P800 Deluxe Intel 865PE Motherboard

memory : 2X -RAM 512MB 3200 Samsung

HD: Western Digital 120GB 7200 rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD

video card: ATI Radeon 9800 PRO (380/680) 128MB DH DVI 256bit 8-Pipes .

אבל עם הרכיבים החדשים כמו PCI-EXPRESS ו וכרטיסים עם מים וסוגים חדשים של לוחות אם. אני כבר לא יודע אם כדאי לחכות עוד כמה חודשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתקנה בעוד שלושה חודשים ולא עכשיו לא יהיה טוב ב50% אולי 10-15% לפי מה שהבנתי

קירור מים יש מספיק זמן בעולם וזה דבר ממש לא חדש

וMIKE יכול ליהיות שאם הוא יחכה כמה חודשים שהטכנולוגיה החדשה תיצא וגם הרכיבים יהיו זולים יותר אז יהיה לו רווח גדול

הייתי מציע לחכות קצת.... והזמן שווה את הכסף כי הDDR2 כמו שהבנתי יהיה מאוד זול

אתה תשלם אותו מחיר או אולי פחות על ביצועים יותר טוב מעכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים לא הולך להיות סטנדרט בזמן הקרוב.

אם אתה קונה מחשב כזה הוא יספיק לך להרבה זמן, בהתחשב במה שיש לך כרגע אתה לא מהסוג שמשדרג כל חצי שנה אז זה לא צריך כל כך לעניין אותך, בעוד 3 שנים תקנה מחשב חדש שוב וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך בכלל כסף לקנות תחדשים ?

יש לי חבר חחחחחחח הוא לפני שלוש שנים אמר אני אחכה קצת שיצא יותר טוב. הוא מחכה עד עכשיו כי כמעט כל 4

חודשים יוצא משו חדש. יוצא לעיתים הרבה יותר קרובות אם לכלול את כל שוק ההיטק. אני מדבר על נקודות נחת שבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר שפי, רק בישראל שואלים שאלות מטומטמות כמו שווה לי לחכות עשרים שנה בשביל הטכנולוגיה הזאת..

1. אתה בכלל לא בטוח כמה זמן עד שזה יגיע

2. אתה לא בטוח מה יהיו הביצועים

3. אתה לא בטוח מה יהיו התאימות

4. אתה לא בטוח במחיר

5. אין לזה שום מטרה

אתה יודע מה.. תחכה, ואז שיבוא הDDR 2 אתה כמו מטומטם תשאל אם כדאי לחכות לddr 3

תפסיקו להיות כאלה יצורים, זאת השאלה הכי מטומטמת ששמעתי, אתה רוצה מחשב תקנה, מה זה שווה לחכות מה אתה דיסלקט נפשית ופיזית? אני מדבר אל שפי

אי אפשר לרוץ אחרי זה, לא מחכים למשהו שיצא בתחום המחשבים ואז קונים אותו

זה כמו שאני ירצה פלאפון, אני ישאל אם שווה לחכות לדור הבא עם כרטיס קול מיוחד, או לקנות עכשיו

ואז שאני יקנה את הכרטיס קול המיוחד יצא עוד משהו, ועוד משהו

זה מחלה נפשית ברצון שלכם לקבל את הכי טוב שיש לפני כולם, תתבגרו כבר

התחום מלא בצעצועים, ולפי הרצון שלכם אליהם אתם תינוקות, תקנו איזה ארגז עם חיילים יותר מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדי לחקות כי אלו יהיו טכנולוגיות חדשות שאמורות להחליף את הישנות ....זה משהו כמו שהיה פעם אם ה sdram ל ddr

לחקות זה עם כ'

עם= with

אם= if

גם אתה עוד מפונק... לא מספיק לו אף פעם, הוא רוצה את הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 20 שנה ייצא מחשב עם ייכולת עיבוד שמקבילה לייכולת של המח האנושי !! אני אומר חבל לך על הכסף תחסוך למחשב נורמלי , או-טו-טו הוא יוצא...

עכשיו קצת ברצינות: כל 3 חודשים יוצאת טכנולוגיה "קריטית" חדשה אם אתה צריך מחשב תקנה מחשב מתי שאתה צריך אותו כי שוק המחשבים הוא דינמי מאוד.

דבר שני: אני משחק על מחשב דיי דומה לשלך 866 עם ג'יפה 2 ומשחקים רצים אצלי יופי... הכל עניין של כסף, אם יש לך כסף אז למה לא, אישית אין לי ואני מסתדר יופי עם להריץ UT2003 וגם 2004 בלי בעיה וWC3 וכ"ו בלי שום בעיות (אם יש בעיות מורידים לרזולוציה של 800*600 והכל רץ חלק). אם באמת המחשב שלך מקרטע לחלוטין אולי כדאי שתטפל בו קצת תמחוק הכל תתקין XP מחדש תעדכן את כל הדריוורים ואז תראה... במצב אופטימלי אני מריץ עם כל ההגדרות על גבוה שלא ייזיינו לך את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עוד 20 שנה ייצא מחשב עם ייכולת עיבוד שמקבילה לייכולת של המח האנושי !! אני אומר חבל לך על הכסף תחסוך למחשב נורמלי , או-טו-טו הוא יוצא..."

ואלה :D?

אני רץ לחנות כשיוצא ;):P

אני מסכים עם FREE וMIKE, מנסיון, זה לא שווה להמתין...תקנה עכשיו כי אתה לא יכול לדעת איך יהיו הטכנולוגיות החדשות

כמו שAGPX8 לא הביא שום שיפור ושימש כגימיק בלבד, וPARHELIA של התגלה כאכזבה...

לעולם אי אפשר לדעת מה העתיד יביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזו שאלה מטומטמת בכלל, מי שלא קונה מחשב כל שנה או משדרג כל חצי שנה רוצה ובצדק לקבל תרומה הלומת עבור הכסף שהוא משלם ולהרגיש שהוא לא מפגר אחרי התעשייה.

אבל, בשורה התחתונה השאלה היא אם יש לך את הזמן ואת הסבלנות לחכות שעד שהטכנולוגיה החדשה בכלל תגיע לשוק.

למשל, כדי שתוכל להשתמש בכרטיס מסך בתקן PEG וזכרונות חדשים בתקן DDRII אתה צריך לוח אם שהצ'יפסט שלו יתמוך בהם. צ'יפסטים כאלו אמורים לקבל הכרזה לקראת סוף הקבעון הראשון של 2004 או תחילת הקבעון השני של 2004. תוסיף על זה את הזמן שלוקח מיום ההכרזה ועד שלמעשה חברות לוחות האם ייצרו כמויות מסחריות של לוחות אם שייכנסו אל השוק. כמו-כן, יש לציין שלוחות אם עם צ'יפסט ל-DDRII יהיו בעלי תאימות לאחור ל- אבל לא כך הדבר לגבי PEG. בעוד לוחות אם שיבוססו על הצ'יפסט של VIA יהיו עם חריצי AGP ו-PEG לוחות אם מבוססים על הצ'יפסטים החדשים של יגיעו עם חריץ ל-PEG בלבד שאין לו תאימות לאחור ל-AGP.

כמובן שאף פעם לא רצוי לקנות את המחשב עם הטכנולוגיה הכי חדישה לפני שיש מספיק ביקורות וקוראים את כל היתרונות והחסרונות כנגד הטכנולוגיה הותיקה יותר. מפה יוצא שעד סוף הקבעון השני של 2004 (יוני 2004 לערך) אין טעם לקנות מחשב חדש. אם יש לך את הזמן לחכות עד אז אדרבא אבל אם לא אז אל תמתין לטכנולוגיה החדשה ותרכוש את המחשב שמתאים לך כבר עכשיו.

נקודה נוספת אם כבר הזכרנו טכנולוגיות חדשות, לאחרונה יש יותר ויותר כתבות על תקן המארזים החדש שנקרא BTX ויחליף את ה-ATX. לפי שמועות שמתרוצצות להן ברשת מארזים מסוג זה יהיו זמינים החל מאמצע 2004 ואולי אפילו מוקדם יותר. אבל כל מי שמתכוון לרכוש מארז BTX צריך לדעת שהוא יצטרך לוח אם שמותאם למארז כזה וגם ספק כוח חדש שמותאם למארז הזה. בקיצור, אם כל "3 חודשים" יש חדשה הרי שבחצי שנה הקרובה שוק המחשבים נמצא לפני קפיצת מדרגה נוספת לקראת מערכות מחשב שקטות יותר וחמות פחות אבל גם כאן הכל שאלה של זמן. יש לך את הזמן לחכות? מי שאין לו חבל לו לחכות עד אז כי הוא גם לא יודע מה יהיו המחירים של וספקים כאלו.

עצה שלי, ישנם מספר אתרי חדשות מחשבים בארץ ועוד מספר לא מבוטל של אתרי חדשות עולמיים. כל יום יש כתבה חדשה ומעניינת. אם יש לך זמן תעקוב אחרי התחום מפעם לפעם וכל כמה זמן תעשה את החושבים שלך. תזכור, דחיות בתאריכי הכרזה בתחום המחשבים הם עניין של מה בכך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח שלא כדאי לשדרג עד היום הולדת שלי עוד חצי שנה ;D

תודה על המידע americium... ;)

בדיוק שנתיים לאחר קנית המחשב הנוכחי השלי, יצאו כל הדברים החדשים - PCIEXPRESS, BTX, DDRII...נקווה שיביאו רק טוב 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...