מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה.

ori24

Recommended Posts

אז אני מבין שהכרטיס שלך בברירת מחדל מגיע לתדר BOOST הגבוה בכ-52mhz מהמוצהר לגרסאת ה-OC שלו. :)

(שזה סבבה, 2.0 boost יודע לנהל את התדרים בהתאם למגוון תנאים)

אתה תמיד יכול להוריד את התדר עוד אם אתה רוצה להגביל לתדר ה"reference" המוצהר (שגם הוא יכול להשתנות בין דגמים זהים).

לא נראה לי קריטי שתעבוד בתדר מאוד מסויים לצורך הבדיקה. תוריד כמה שבא לך ותראה מה נהיה.

גם אם ה-Downclock יעזור, הייתי מחכה לראות מה קורה אחרי התיקון, כי אם זה באמת מושפע ממנוחה לזמן ממושך כפי שנאמר, זה יכול להיות סתם באג שאיכשהו מתקשר לתדרים, ולא בהכרח בעיית חומרה, במיוחד ש- מתארים את הבאג בדיוק כפי שהוא מתרחש אצלך (תוך יום וחצי של מנוחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סינדרום בGPU-Z אני כן רואה שמהירות הדיפולט בכרטיס היא 1046 MHZ כמו בכרטיס הרפרנס של .

עכשיו לא הבנתי לגבי המנוחה.אצלי זה מתרחש כל יום וחצי אבל המחשב כן עובד בזמן הזה במשך היום וחצי.

אחרי שהיום וחצי פלוס מינוס עובר זה יכול להתרחש אחרי כמה דקות שלא נגעתי במחשב,אחרי כמה שעות בלי שימוש ושאז אני מעיר את המסך בבוקר או גם באמצע משחק וגם באמצע גלישה באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום הDOWNCLOCK לא עזר,המחשב ממשיך להתקע בדיוק אחרי יום וחצי אלא שהפעם ההודעה "מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שיחזור" כבר לא מופיעה יותר והמחשב נתקע כל כמה שניות ורק איתחול כפוי פותר את זה.

האיתחול איפס את הDOWNCLOCK והכרטיס חזר לפעול בתדרים שלו ושוב אחרי יום וחצי זה נתקע ושוב ההודעה לא מופיעה אלא רק תקיעות כל כמה שניות.

התקנתי 8 כי חשבתי אולי זה יעזור וגם פה זה קורה באותה צורה כלומר המחשב נתקע בלי ההודעה כאשר הכרטיס פועל רגיל.

שמתי לב שזה קורה בעיקר שאני נכנס לFIREFOX אחרי זמן (דקות,שעות) שלא נגעתי במחשב שהשעה וחצי הגיעה לכן התקנתי היום וביטלתי את האפשרות "האצת חומרה" כי קראתי שאולי יש קשר לבעיה הזו.

עכשיו אם זה יקרה שוב אני מפעיל אחריות כבר אין לי כח לזה נשבע לך, זה מחשב חדש בן חודש וקצת ואני עד עכשיו מתעסק עם הדבר הזה, זה כ"כ מבאססס.

מה דעתך? כתבתי לך גם הודעה קודמת לזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שיש תקיעות במקום קריסה של הדריבר, אני בגלל שביטלת \ שינית הגדרות TDR ברג׳יסטרי ?

בכל אופן אם ממשיכות הבעיות הגיוני שתממש אחריות רק קח בחשבון שאם אכן הבעיה היא בדריבר כפי שאנוידיה הצהירו, יש מצב שגם לאחר החלפת כרטיס (לאותו דגם לפחות) הבעיה תשאר, עד לעדכון דריבר הבא...

לגבי המנוחה, אולי לא הבנתי נכון ומדובר בזמן ריצה של המחשב, בלי קשר למנוחה או עבודה.

(פשוט בתיאור הבאג רשמו idle)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בווינדוס 8 מבלי שנגעתי ברג'יסטרי זה נתקע ולא קורס ורק איתחול כפוי משחרר את זה.

אתמול קראתי בכמה אתרים שהמוןןןןןןןן שקנו את סדרה 7 של סובלים מאותו דבר בדיוק שאחרי 36 שעות בדיוק המחשב שלהם קורס ונתקע כמוני אז אולי וכנראה באמת מדובר בבאג בגלל שסדרה 7 חדשה.

ראיתי שרשמו IDLE אבל זה לא קשור,זה קורה בדיוק אחרי 36 שעות אם המחשב היה במנוחה או שעבד בזמן הזה.

אתה מציע אז לחכות לדריבר? בדריבר הרשמי הבא אמרו שייצא לזה תיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאשר. - גם אצלי(ראו מפרט) עם 770 GTX וגם לחבר - שקנה איתי מפרט זהה כמעט זה קורה.

באמת העליתי את הTDR Timeout וזה פחת משמעותית - אבל זה לא פיתרון, מקווה שהגרסא הבאה של הדרייבר תפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

levimadman אני ניסיתי את כל הפתרונות שיש ושום דבר לא עוזר נגד זה.

סינדרום מדוע עכשיו לדעתך זה נתקע ונתקע ולא קורס? זה התחיל אחרי שעשיתי DOWNCLOCK עם הווינדוס 7 אבל עכשיו שיש 8 ושם לא נגעתי ברגיסטרי זה קורה גם.

היה עדיף שהיה קורס לבינתיים כי זה היה נתקע לכמה שניות עד ה36 שעות הבאות ועכשיו זה נתקע ונתקע ולא משתחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה זה מתנהג אחרת ב-win8. לא מאמין שזה קשור ב-downclock שעשית ב-win7.

ב-win7 הוא היה ממשיך לקרוס כל הזמן עד האתחול ? במידה וכן, מה זה כבר משנה קריסה או תקיעה, בכל מקרה תעשה restart לא ?

במידה ולא, אם בא לך סתם לאתחל את הדריבר ולראות איך זה מתנהג בלי לעשות restart, אתה יכול לנסות להשתמש בתוכנה שבניתי (בכלל מיועדת לגיבוי\שחזור רזולוציות custom אבל יש שם כפתור לאתחול הדריבר). לא ניסיתי אותה על win8 אז לא יודע אם יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בווינדוס 7 עד הDOWNCLOCK זה היה נתקע איזה 10 שניות ואז היה קורס ומראה את ההודעה ואז המחשב היה פועל בסדר עד ל36 השעות הבאות.

אחרי הDOWNCLOCK וגם בווינדוס 8 זה נתקע ונתקע ולא משתחרר עד שמאתחלים את המחשב.

ואחה לדרייבר של ..זה פשוט סיוט התקלה הזו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צודק גילי ובכל מקרה יוצא דריבר רשמי בסוף החודש שמסדר את זה וגם אני מחכה לו.

כמו כן לפי האשכול הזה נראה לי שרק אני סובל מזה בעוד שבעולם כל בן אדם שקנה את סדרת 700 של סובל מזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...