מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה.

ori24

Recommended Posts

היי חברים,

קניתי מחשב חדש מלפני 3 שבועות ומאז כל יומיים-שלוש אני מקבל את השגיאה הזו אם זה כאשר אני "מעיר" את המסך ממצב חיסכון או סתם באמצע גלישה או משחק.

שזה קורה המחשב נתקע לכמה שניות,הכל קופא והמסך נהיה שחור...פשוט מסתכל!

מדוע זה קורה??? המחשב חדש,דריברים מעודכנים (זה קרה גם בדריבר הקודם של NVIDIA).

היה לי 5 שנים מחשב עם GTX285 ואף עם לא נתקלתי בדבר הזה! היום יש לי GTX770 הגירסה המומהרת של ג'יגהבייט...קראתי שאולי יש קשר לזה שהכרטיס מגיע עם OC מהמפעל וזה אולי עושה את הבעיה?

כמו כן הבנתי שזה קורה רק עם 7..אז אולי שידרוג לווינדוס 8 יפתור את זה?

האם אולי זה קשור לזה שיש כרטיס גרפי מובנה על הלוח ואולי יש התנגשות? יש לי לוח עם H87....

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעבר עם ה8800GTX שלי היית אותה בעיה אך רק במשחקים (לא כולם) . ביטול הOC מהמפעל פתר את הבעיה.

אך מוזר ,לא תהיה לך שום אפשרות להיות עם OC עם הכרטיס?חבל.

תנסה לברר על הבעיה ..אולי עלייה קטנה של מתח הכרטיס יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג בכלל איך מתעסקים עם OC ולכן בחרתי OC כבר מהמפעל.

אז איך כולם מוציאים גרסאות OC מוכנות אם זה ככה גורם לבעיות? לא מסתדר לי,חבל להיות לזה פיתרון אחר.

מה אין עוד אחד שזה קרה לו ופתר את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש למישהו פיתרון לדבר הזה? כל יומיים זה קורה והמחשב נתקע לכמה שניות אם זה בגלישה או באמצע משחק.

מחיפוש ברשת ראיתי שהמון סובלים מזה וניסיתי כל מיני פתרונות ולא עזר.

מדובר במחשב חדש בן חודש וזה מה זה מבאס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לעדכן דרייבר, מעבר לכך זה קורה לרוב כאשר הכרטיס לא יציב, קרה לי המון פעמים תחת ביצוע OC.

כמו כן צריך לבדוק אם הכרטיס חובר כמו שצריך ואם הוא מקבל מספיק מתח.

מה דגם הספק שברשותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי, זה קורה לי בכל הדריברים האחרונים של ,המחשב חדש סה"כ בן חודש, אתה כבר זוכר שעזרת לי לבנות אותו.

הספק הוא seasonic s12 II 620W.

בכרטיס מסך יש OC מהמפעל,זה הGTX770 של ג'יגהבביט.

המחשב עובד טוב חוץ מהדבר הזה שמבאס אותי,זה קורה באמצע גלישה,שאני מעיר את המסך או באמצע משחק,זה קורה כל יומיים בערך.

יש לי 7 64BIT שהיה גם מותקן 4 וחצי שנים במחשב הקודם עם GTX285 בלי OC ואף פעם לא נתקלתי בדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכל תקין וזה קורה כי הכרטיס באמת לא יציב - אפשר לממש על זה אחריות לא? אם לא תצליח לפתור את הבעיה בכל דרך אחרת אולי באמת כדאי שתפנה לחנות שממנה קנית את המחשב כדי שיבדקו אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בוודאות אם זה בגלל הכרטיס אבל אני כן חושד שאולי זה הסיבה.

כמו שציינתי מקודם מותקן על המחשב החדש אותו שהיה מותקן במחשב הישן ואף פעם לא נתקלתי בזה.

זו בעיה שהתחילה לי מהרגע הראשון שפתחתי את המחשב.

ניסיתי כמה דברים שראיתי ברשת אבל זה לא עוזר.

למי שזה היה ויש לו פיתרון טוב אשמח לשמוע לפני שאני מממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הגיע עם הווינדוס מותקן? אם כן, והבעיה התחילה כבר עם ההדלקה הראשונה של המחשב אין לך מה לחשוש. הבעיה היא ללא ספק לא אצלך ותמיד תוכל להחזיר את המחשב לחנות והם יתקנו את הבעיה, בין אם זה יהיה כרוך בהחלפת רכיבים או לא.

בכל מקרה אם לא בא לך לשלוח את המחשב לתיקון - אולי התקנה מחדש של הווינדוס תעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הגיע בלי מהחנות,אני התקנתי את הווינודוס במחשב החדש כמו שהתקנתי אותו איזה פעמיים במחשב הישן ולא נתקלתי בדבר הזה כאמור אף פעם והייתי עם המחשב הישן 4.5 שנים וטחנתי אותו במשחקים וסרטים. היה שם GTX285 גם של ג'יגהבייט אבל בלי OC.

אני לא חושב שזה בגלל הווינדוס בגלל מה שציינתי, חשבתי אבל לשדרג ל8 לפני שאני מפעיל אחריות אבל אני אחכה לראות אולי מישהו מהחברים פה ייתן לי פיתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה,

יש לי גם כרטיס גרפי של על הלוח כי זה לוח עם H87 וחשבתי לחבר את המסך אליו כדי לראות אם הבעיה עדיין נמשכת.

האם אני צריך גם לנתק את כבלי המתח מהכרטיס המסך GTX770 או שמספיק שאני מחבר רק את כבל הDVI מהכרטיס הגרפי שבלוח למסך?

המטרה שהמחשב יזהה רק את הכרטיס המובנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבה הגרפית יושבת במעבד ולא על הלוח.

תוכל להתקין את דרייבר התצוגה של , לאפשר את המובנה בביוס ולחבר את המסך ללוח כדי לבדוק האם הבעיה נגרמת מכרטיס המסך החיצוני.

אני כמעט בטוח שלא תוצג לך בעיה זו עם המובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחיברתי את הכבל למסך מהיציאה של הכרטיס המובנה ראיתי תמונה אז האם אני אמור עדיין להתקין את הדריבר של ולשנות בביוס עדיין?

ובלוחות הH87 אין גרפית מובנית?? נראה לי שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...