מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה.

ori24

Recommended Posts

שים לב שישנן 9 פתרונות שונים בדף שקישרת: http://www.instructables.com/id/How-to-Fix-the-Nvlddmkm-Error/?ALLSTEPS

הפתרון שאתה בחרת הוא טוב במידה ומדובר בבעית תוכנה. אחרת (בעית חומרה) זה לא ממש פתרון, אלא רק פאץ' (תקבל את ה freeze או ירידת ביצועים ללא הקריסה של הדריבר).

המלצתי להתחיל ב-Downclock מאחר ואם בתדרים נמוכים יותר הבעיה לא משתחזרת - אתה יודע מיד את מקור הבעיה - כרטיס שלא עומד ב-OC שבגדר האחריות \ עליו שילמת - מימוש אחריות.

שינוי תדרים דרך תוכנה אינו יכול לפגוע באחריות משום שבניגוד לצריבת ביוס, ההגדרות שבחרת תקיפות אך ורק במע' שלך, בתוכנה שלך, ואין להן שום זכר במחשב אחר. אי אפשר לדעת שנגעת בתדרים אלא אם כן הבאת את כל המחשב לחנות מבלי לבטל את ה-OC, או שאמרת למוכר. ובכל אופן, לא הגיוני שתפגע בחומרה ע"י הורדת תדרים. גם הרמת תדרים זה די בטוח כל עוד לא שיחקת עם המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי את כל מה שמוצע שם לא כ"כ עזר,האחרון מדבר על אבל המחשב פועל טוב אז לא נראה לי שזו הבעיה.

לגבי OC- הבעיה שאני לא יודע איך להתעסק עם התדרים בכרטיס וגם חושש לגעת בשביל לא לעשות נזק,מעדיף בכל זאת לא לגעת.

אז לפי מה שאתה אומר זה כמעט בטוח בעיה בכרטיס?

האמת שהתקנתי פאץ' של ששינה את הTDR ל8 וגם זה לא עזר אז לא בטוח ששינוי ל10 יעזור.

אם אשנה תTDR לאפס כפי שמוצע שם זה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומר שבטוח הבעיה בכרטיס. אומר לבדוק.

לא יודע מה בדיוק יעזור, צריך לנסות דברים.

לגבי הזכרונות, המחשב אולי "פועל טוב", אבל קריסות יש... נסה לשלול אפשרויות.

למשל תעבוד רק עם סטיק אחד. אחר כך רק עם השני. בדוק אותם עם memtest86 ביחד ובנפרד.

לגבי OC (או Downclock לצורך העניין), אין הרבה מה לדעת. אתה מתקין Precision או AftrerBurner, בעמ' הראשי מזיז את הסליידר של GPU Clock Offset בכ-91mhz שמאלה (מ-0 למינוס 91 מאחר והכרטיס מגיע עם כ-91mhz לליבה). ואפשר גם להזיז את הסליידר של MEM Clock Offset בכ-10mhz שמאלה (יש של כ-10mhz לזכרונות). אין בעיה שתוריד אותם עוד יותר אל מתחת לנתוני סטוק. אם לא יהיו קריסות אתה בכל מקרה תדע שצריך לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד תדרים בתוכנה אף פעם לא יכול להזיק. להעלות תדרים אולי יכול לקצר חיים בטווח הארוך בעיקר בשל טמפ' ומתח גבוהים יותר, עדיין נזק מידי ב-OC פשוט זה ממש נדיר. הכרטיס יודע לשמור על עצמו ולהוריד תדרים באופן אוטומטי במידת הצורך. מקסימום קריסה עקב אי יציבות.

עדיף כבר להזיז את שני הסליידרים למצב סטוק (תדרי reference) מאחר ולכרטיס עשו OC גם בתדר ליבה וגם בתדר .

קח בחשבון שאם הקריסות ימשיכו, עדיין לא שללת בעית כרטיס מסך בהורדת תדרים.

בשיטה הזאת אתה יכול רק לקבוע שהכרטיס תקול במידה והבעיה אינה משתחזרת בתדרים נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אעשה את זה כי לא בא לי לשלוח לחנות את כל המחשב כי החנות באשדוד ואני שעה פלוס ממנה,נח יותר לשלוח רק את הכ.מסך.

ותגיד לפני שאני שולח לחנות את הכרטיס אז להחזיר ליתר ביטחון את התדרים המקוריים של הכרטיס (1137 ו7010) ?

ואם זה מהכרטיס מסך אז איך אני בדיוק אני אומר לחנות שזה מזה? הרי אני לא יכול להגיד לו שנגעתי בכרטיס...

ותודה לך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שולח רק את הכרטיס, זה לא משנה איזה תדרים מוגדרים אצלך במחשב. תחזיר לברירת מחדל סתם כדי שלא תשכח את זה אחר כך. אני אישית הייתי אומר למוכר שהורדתי תדרים לצורך הבדיקה וזה פתר את הבעיה. אם אתה מפחד שהוא יחרטט אותך, תגיד שהרצת את הכרטיס במחשב אחר וזה קורס גם שם. אתה גם לא חייב להגיד כלום, זכותך להתלונן על קריסות. אבל כן כדאי להבהיר למוכר שאתה מודע לבעיה בכרטיס, כדי שלא במקרה "ימצא תקין" ו"הבעיה אצלך"...

אבל קודם שנגיע לגשר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד ששמתי כרטיס מסך אחר וזה לא קרה..בדיוק חשבתי על זה תוך כדי כתיבה.

שאלה אחרונה אליך,אם אני שם TDR על אפס לא יפתור את זה? מה זה המשמעות של TDR על אפס?

ואני דיי משוכנע שזה הכ.מסך ולא בעיית תוכנה כי אני עובד עם אותו ווינודס 7 כבר 4.5 שנים שהיה לי GTX285 בלי OC במחשב הקודם ולא היה לי תבעיה הזו.

ביום הראשון שהפעלתי את המחשב החדש זה קרה לי ולכן זה מאוד מבאס אותי.

המון המון תודה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שזה "אותה גרסא של חלונות", אנחנו מדברים על מחשב חדש, חומרה שונה לגמרי ממה שהיתה לך.

TDR על אפס ? אני מניח שהכוונה לכבות את זה לגמרי. שוב, כל מה שזה אומר זה שאם הדריבר מתעקב, ה- לא יאתחל אותו - יאפשר לו להתעקב כמה שצריך. לא הייתי מגדיר עיקובים ממושכים כמצב תקין. אולי עדיף על קריסה אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי את המקור לבעיה שלך.

מתוך הבאגים הפתוחים בדריבר בטא ששוחרר היום\אתמול (326.41):

GPU TDRs after 36 hours of idle - Investigating however we believe we may understand the cause

בינגו. כנראה שתאלץ להמתין לדריבר הבא.

ד"א, downclock שינה משהו בעניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...