מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שחזור בהצלחה.

ori24

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלב ראשון,להסיר את הדריבר של ולחבר את המסך לכרטיס המובנה שעל הלוח?

לא כדאי גם לנתק אותו מהמתח או שלהסיר דריבר גם מנטרל אותו?

אני אישית מעדיף רק להסיר דריבר במקום לפתוח עכשיו את המחשב ,לנתק וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בשפע אזהרות ושגיאות שקשורות לכרטיס מסך.

זה מתרכז תחת DISPLAY ששם כתוב: מנהל התצוגה nviddmkm הפסיק להגיב וביצע שיחזור בהצלחה.

וזה מתרכז תחת nviddmkm -העלתי צילום של ההודעה.

2 ההודעות האילו הופיעו בצמוד באותה דקה בכל פעם שקיבלתי את השגיאה המדוברת לפי מציג האירועים.

http://www.interload.co.il/upload/9700595.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://forums.geforce.com/default/topic/389688/geforce-drivers/nvidia-statement-on-tdr-errors-display-driver-nvlddmkm-stopped-/

יש למטה סיבות, דוגמאות ודרכים לבדוק.

הייתי מציע בתור התחלה לבטל כל OC במחשב (מעבד, וכרטיס מסך בעיקר)

אם הכרטיס שלך בא עם OC מהמפעל - בצע downclock - תוריד לבד תדרים לתדרי סטוק. (אם זה יפתור את הבעיה - ממש אחריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום קראתי את הדבר הזה כמה פעמים ואכן מונים שם המון סיבות לדבר הזה.

אין לי OC במעבד אך יש לי בכ.מסך,זה OC שבא עם הכרטיס,זה הGTX770 מומהר מהמפעל של גיגהבייט.

עכשיו אני לא יודע וגם לא רוצה להתעסק עם התדרים בכרטיס כדי לא לגרום נזק לכרטיס ואז בכלל לא תהיה לי אחריות.

יש לי בלוח H87 כרטיס גרפי מובנה של אינטל, האם כפי שהציע עידן למחוק קודם את הדריברים של ולחבר את המסך לכרטיס הגרפי שבלוח ואז לראות כמה ימים אם הבעיה עדיין מתרחשת?

או שכדאי ביחד עם הסרת הדריברים גם לנתק את המתח בכלל מכרטיס המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שאתה רוצה לוודא זה שאין בעיה עם שאר החלקים, כבר עדיף שתנתק את הכרטיס מהמחשב לגמרי,

אם אפשר תשתמש באחד אחר בכדי להעמיס יותר על הספק.

על הדרך כדאי לחבר את ה-GTX770 במחשב אחר ולראות מה קורה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את הדריבר של ונתתי למחשב לעלות כיד לעשות הסרה מלאה.

אז ניגשתי לביוס כדי לבחור את הכרטיס המובנה,חיברתי את הכבל ליציאה שלו וראיתי את תמונת הביוס ושאני יוצא מהביוס אז המחשב לא עולה אלא רק מצפצף בלי הפסקה.

שניסיתי להתקין את הדריבר של הכרטיס המובנה שהכבל היה ביציאה של אז זה אומר לי "מערכת זו אינה עונה על דרישות המינימום להתקנת התוכנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתקתי את המתח מהכרטיס אלא עשיתי מה שכתבתי בהודעה הקודמת.שזה על הכרטיס הגרפי בלוח, המחשב לא עולה אלא רק מצפצף.

תגיד סינדרום מה הסיכוים לדעתך שזה בגלל הOC בכרטיס המסך? OC שבא מהמפעל כאמור.

לא נראה שזה בעיה של ספק מתח כי המחשב עובד טוב חוץ מהדבר הזה,שאני משחק הכל מצוין חוץ מהקטע שלפעמים המשחק קופא אבל זה בטח בגלל הבעיה הזו.

הווינדוס זה אותו שהיה מותקן במחשב הקודם (במחשב הקודם אף פעם זה לא קרה לי והיה לי בן GTX285 בלי OC) והתקנתי אותו מחדש במחשב החדש.

עדכנתי כבר 3 דריברים ואני מתקין דריברים של NV כבר שנים וגם לא נתקלתי בזה.

כל יום וחצי-יומיים זה קורה בול כמו שעון! אם זה באמצע משחק,אמצע גלישה ושאני מעיר את המסך ממצב חיסכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה כל יום וחצי-יומיים מהאיתחול הראשוני ואז כל יום וחצי-יומיים קבוע.

אם אאתחל את המחשב כל יום אז לא יקרה בטח אבל למה שאעשה את זה? אני מכבה את המחשב פעם בשבועיים ואז נותן לו מנוחה לילה,ככה שנים אני עושה.

ודרך אגב זה דבר שקורה המוןןןןןןןןן לאנשים מאז ימי הויסטה בגלל הTDR בווינדוס אז לא חושב בכלל שזה קשור לדריברים של NV האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שהוא סגור,קורה בכל מצב אחרי יום וחצי-יומיים פק"ל!

ניסיתי את הדבר הזה.מה אומרים? מעדיף לפתור את זה בעצמי במקום לממש אחריות,בגלל זה אני "חופר" לכם :)

http://www.instructables.com/id/How-to-Fix-the-Nvlddmkm-Error/step6/Solution-5-Changing-the-time-before-it-resets/

שיניתי את הTDR ל10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...