להתקין אנטיוירוס על Android? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתקין אנטיוירוס על Android?

card

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר הרבה יותר מידי מחשבים שבהם המשתמש עדיין אם אותה גרסה שהגיעה אם ההתקנה של הוינדוס, וזה עיקר הבעיה. אם האקספלורר החדש מאובטח כמו שצריך אז הוא נותן את ההגנה ושוב לא צריך אנטיוירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ...

אקספלורר 10 יותר מאובטח מפיירפוקס בהרבה.

למעשה ,אקספלורר 10 גם יותר מאובטח מכרום.

ואקספלורר 6 היה מזעזע בכל אמת מידה. הוא הדפדפן שצילק נפשות גולשים רבים, ואת שמו של הדפדפן. ולצערי עוד יש אשר משתמשים בו, וקבוצה זו חופפת לרוב לקבוצת בעלי הסיכון הגבוה להידבקות בנוזקה.

ודרך אגב, לגבי הבעיה האחרת ש-Henry העלה: האם יש דרך להמנע מזה מראש? למשל אתר שיש בו רשימה של תוכנות/משחקי Spam כאלה, שאפשר לבדוק שם לפני שמורידים, ואז לחסוך בכלל את ההתקנה של דברים כאלה?

אתה לא חושב שהפתרון הכי טוב לבעיה הזו זה לקרוא את התגובות של המשתמשים בדף האפליקציה? תעבור רק על התגובות השליליות שיש שם, אתה עשוי לגלות דבר או שניים על האפליקציה שאתה הולך להוריד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה דוגמאות לדברים "נפוצים" שמבחינת רוב המשתמשים יהיה להם דירוג חיובי, ולא הייתי נותן להם להתקרב למערכת שלי - כמו סקייפ

ומצד שני גם לערכת סמיילים שמגיעה אם sweet im יהיה דירוג חיובי כי מי שמשתמש איתה בדרך כלל רק יתלהב מהסמיילים (ואחריי כמה חודשים אני הטכנאי מחשבים שבאים אליו לטפל במחשב איטי), ומי שיודע ש sweet im זה נזק בכלל לא יתקין אותה כך שגם לא יהיו תגובות שלו בדף התוכנה

אז אני מעדיף לשפוט לבד ולא על סמך תגובות משתמשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

שים לב מה כתבתי... לא על פי התגובות באופן כללי, לקרוא ספציפית את אלו השליליות ולראות מה נאמר שם. אם התגובות השליליות הן בסגנון "THIS IS SHIT SAMSUNG ACE IS NOT SUPPORTED!!!!!11!!!1!!1" אתה יכול להיות רגוע. אבל אם התגובות השליליות הללו מפרטות בעיות רציניות כם האפליקציה, כמו שימוש מופרז במשאבים, שימוש לא ברור בחבילת התקשורת שלך או אזהרה מפני רוגלה, אתה כנראה תעדיף להמנע מהתוכנה.

התגובות השליליות חשובות, לא החיוביות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה האח הגדול עוקב בצורות חוקיות. הוא מחלק ממתקים לכל מי שרוצה תמורת מתן הרשאות גישה לכל דבר אפשרי.

ככה שאם לראות בגדול..הסוסים הטרויינים כבר מוטמנים באלגנטיות, באישורכם.

מספיק שתראו את פייסבוק, ושירותים נוספים המבקשים מכם להשלים את מספר הטלפון שלכם ומייל ולתייג את עצמכם ואת חבריכם, וכמובן להציע לכם דברים לפי החיפושים שלכם.

לא תמיד ניתנת בידכם הבחירה,

מי שרוצה להישאר פחות או יותר אנונימי ודואג למידע שלו - כדאי שיחפש מערכות הפעלה אחרות וישתמש בשירותים אחרים.

אנטיווירוסים ופיירוולים לא יגנו בפני זה.

אולי רק נגד אינדיווידואלים, לא נגד הענקים.

היום יש 3 תירוצים טובים לריגול:

טרור, שיווק, שליטה.

שליטה לצורך העניין בדעת הקהל במדינה. ראו מדיניות ומדינות נוספות.

-----------------------------------------

בשורה תחתונה לדעתי אטיווירוס לאנדרואיד זה מיותר, ובקשר למחשב זה נחמד אבל גם כן לא הכרחי ברגע שיודעים מה מורידים ואיפה גולשים.

כמובן שזה תקף רק אם נשארים מעודכנים.

מה שכן מי שפחות נזהר ופחות מבין, כדאי שיהיה מותקן אנטיווירוס טוב במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למה שגיל אמר, מידי פעם אני עושה ניקיון במכשיר.

הולכים לApplication Manager, עוברים לטאב Running

מחפשים שם שמריצות סרביסים שלא לצורך.

נניח לדוגמה היתה לי שאמורה לנקות קבצי "זבל", היא מריצה סרביס כל הזמן ברקע מסיבה לא מובנת...הסרתי אותה.

רעיון נחמד, תודה רבה,

אעשה את זה מידי פעם.

אתה לא חושב שהפתרון הכי טוב לבעיה הזו זה לקרוא את התגובות של המשתמשים בדף האפליקציה? תעבור רק על התגובות השליליות שיש שם, אתה עשוי לגלות דבר או שניים על האפליקציה שאתה הולך להוריד :)

צודק, אבדוק קצת בתגובות באמת כדי להבין לאיזה כיוון הרוח נושבת :)

יש כמה דוגמאות לדברים "נפוצים" שמבחינת רוב המשתמשים יהיה להם דירוג חיובי, ולא הייתי נותן להם להתקרב למערכת שלי - כמו סקייפ

Skype ל-Desktop, או לאנדרואיד?

(כיוון שאמרת שאין לך , אז זה לא יכול להיות לאנדרואיד אני מניח)

למה בעצם?

מי שרוצה להישאר פחות או יותר אנונימי ודואג למידע שלו - כדאי שיחפש מערכות הפעלה אחרות וישתמש בשירותים אחרים.

איזה אחרת יש לך למובייל, בימינו?

עוד אין מספיק מערכות הפעלה בתחום הזה..

יש 2 גדולות, של ושל ,

ועכשיו נכנסות עוד חדשות, , ו-.

נקווה שיגדלו מהר כדי להוות תחרות ל-2 הראשונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שנכון לרגע זה גם אין איום ממשי של ווירוסים על מכשירי המובייל, אתה מתקין דברים ממקומות ידועים וזהו. (Google Play)

הכוונה שלי למעבר למערכות אחרות הייתה בקשר לביטחון מידע בכללי גם במחשבים.

בסמארטפונים החברות הגדולות יודעות עליך מספיק, עם כל ה SYNC וה CLOUD SERVICE המתפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שיש וירוס שמגיע בקובץ exe להורדה ויש כאלה שלא, אבל 3 הנקודות שהעליתי (הורדה, הרשאה והרצה) רלוונטיות לכל סוגי הוירוסים ללא יוצאים מהכלל

במקרה של וירוס , גם כאן לוירוס צריכה להיות הרשאה לרוץ (למה שתהיה ?) וכדומה. אם פרצה בדפדפן מאפשרת את זה, זה התפקיד של יוצרי ולא של יוצרי האנטיוירוס לתקן אותה. לכן תשמור על עדכני

אם כל כמה שגלשתי באתרים לא בטוחים בעליל (אלה שאחריי כניסה אחת אליהם מאקספלורר המחשב נדבק), לא קרה כלום. למה ? כי נורמלי ומעודכן פשוט לא הולך להריץ כל מה שאיזה שהוא אתר אומר לו

מה עם התקפות CODE EXECUTION למיניהן? יש הרבה אפשרויות לגנוב פרטי הזדהות, קוקיס ועוד דברים טובים גם בלי ממש להריץ קובץ אלא להזריק למשל סקריפט ישר לזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר יכולים לעשות לי - לפרוץ לי ליוזר ב-hwzone?

אני לא שומר סיסמאות של הבנק שלי ולא את כרטיס האשראי שלי.

^כשאתה גולש לבנק זה מאובטח בhttps עם הצפנה של 128 bit , אז גם אם מישהו יגנוב את המידע של הסיסמא באמצע , הוא יתקשה מאד לפצח אותה (לא יצליח לפצח אותה , אלא אם כן הוא ממש טוב ויש לו גישה למחשבים סופר חזקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^כשאתה גולש לבנק זה מאובטח בhttps עם הצפנה של 128 bit , אז גם אם מישהו יגנוב את המידע של הסיסמא באמצע , הוא יתקשה מאד לפצח אותה (לא יצליח לפצח אותה , אלא אם כן הוא ממש טוב ויש לו גישה למחשבים סופר חזקים.

אתה מתאר בסה"כ דרך אחת לגנוב. אבל אתה יודע שהיא לא היחידה..

יש אחרות, הרבה יותר קלות:

מספיק שיש לך טרויאן על המחשב/סמארטפון, ששומר כל הקלדה/הזנת-נתונים שאתה עושה,

ואחר כך שולח את זה לסרבר ראשי..

הוא בכלל לא צריך להתעסק עם לעשות decoding ל-HTTPS שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...