לא רק אלקטרוניקה.. אפילו נעליים לא כדאי לקנות בארץ - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא רק אלקטרוניקה.. אפילו נעליים לא כדאי לקנות בארץ

card

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מע"מ על נעליים מעל 75$ הרי, לא? האם זה משתכלל בחישוב בכתבה?

אני לא פעם בגלל המגבלה הזו הייתי צריך להגביל קניית נעליים בסכום של עד 55$ (כי עוד 20$ למשלוח נניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שלא עולה בארץ פי 2-3 מחו"ל?

דירות, מכוניות, אוכל, מוצרי חשמל.. בקיצור הכל.

הבעיה היחידה היא שהמשכורות פה קטנות לפחות פי 2 מחו"ל, ככה יוצא שהישראלים נדפקים כפליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מע"מ על נעליים מעל 75$ הרי, לא? האם זה משתכלל בחישוב בכתבה?

אני לא פעם בגלל המגבלה הזו הייתי צריך להגביל קניית נעליים בסכום של עד 55$ (כי עוד 20$ למשלוח נניח).

עם BUY2USA אתה יכול להזמין עד $75 - המשלוח לארץ לא נכלל בחישוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא מבין איך אתם מסוגלים לקנות נעליים שלא מדדתם. אני קונה בארץ מכיוון שאני יכול לשבת ולהרגיש איך נעל יושב עלי. וכמה פעמים מדדתי נעליים של אותה מידה אבל הרגישו שונה ביחס אחד לשני. לא רוצה להגיע למצב שנעל שהזמנתי מחו"ל לא מתאימה לי.:s0927:

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה לא הכי בריא לקנות נעליים שיושבות כמה שנים במחסן. כל אפקט הבלימת זעזועים מבוסס על חומר בסולייה שמתייבש עם הזמן.

Kurt יש לי שאלה. אני קניתי נעלי של Spaulding לפני שנתיים ולאחרונה אני מרגיש שסולייה נדחסה. אני מניח זה לא בריא לברכיים לרוץ בנעליים אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אוכל אפילו..

לך לסופרמרקט בארץ,

ולך לסופרמרקט בכל מדינה מערבית ,

ולא תאמין איזה הבדל במחירים..

בארצות הברית דברים זולים יותר ( בקשר לאוכל , זה לא ממש יותר זול בארה"ב , אלא זה תלוי מה) , אבל באירופה המחירים דומים מאד למחירים בארץ , וחלק מהדברים , במיוחד פירות וירקות , יקרים יותר (ונראים גם יותר טוב...).

באירופה מחיר מוצרי החשמל דומה למחיר בארץ.

המכוניות כמובן שזולות יותר באופן משמעותי , אבל עדיין יקרות יותר מבארה"ב.

ודירות , זה מאד תלוי לפי המיקום , אבל זה לא יותר זול מבארץ במדינות המפותחות.

הדבר היחיד שנכון , זה שמרוויחים שם יותר כסף מבארץ , ולכן כוח הקנייה של האירופאים במדינות המערביות גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך אתם מסוגלים לקנות נעליים שלא מדדתם. אני קונה בארץ מכיוון שאני יכול לשבת ולהרגיש איך נעל יושב עלי. וכמה פעמים מדדתי נעליים של אותה מידה אבל הרגישו שונה ביחס אחד לשני. לא רוצה להגיע למצב שנעל שהזמנתי מחו"ל לא מתאימה לי.:s0927:

- - - תגובה אוחדה: - - -

Kurt יש לי שאלה. אני קניתי נעלי של Spaulding לפני שנתיים ולאחרונה אני מרגיש שסולייה נדחסה. אני מניח זה לא בריא לברכיים לרוץ בנעליים אלו?

הפיתרון הוא למדוד נעליים שמוצאות חן בעיניך בארץ, ואז להזמין אותן מחו"ל.

ההפרש בין המחירים פשוט מדהים. אני קניתי נעליים של קולומביה ב-230 ש"ח מחו"ל, ובארץ הן עולות 700. לא מזמן הזמנתי גם לאחי נעלי אסיקס ב-350 ש"ח, כשבארץ הן עולות סביב ה-900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...