ותודה לגולן טלקום על זה שאין לי גישה לחשבון הפייסבוק שלי... - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ותודה לגולן טלקום על זה שאין לי גישה לחשבון הפייסבוק שלי...

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני עדיין רוצה לתמוך בגולן, אבל עם כל הכבוד אני לא מוכן לסכן את חשבון הפייסבוק שלי בשבילם..

עם כל הכבוד לפייסבוק העולמית, אם לא נעשה סדר בכיס הצרכני פה בארץ (למרות כל הסבל של התקלות בדבר)- בטוח לא יעשה זאת בשבילנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
רעיון יותר טוב: לעזוב את .

+1

פששש תיזהר.. עוד רגע תתויג כפסיכופת.

שיתייגו אותי איך שרוצים, בשביל חשבון אני לא מוכן לשלוח להם צילום ת.ז. או דרכון שלי

שילכו לחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שולחים דברים כאלה ברשת, בטח לא לגורמים שאין לך מושג מי הם. לא שמעת על identity theaft ?

לי נראה שהשרות של גולן היה מעולה, ומענה טכני ינתן בעתיד.

הסיפור עם הזוי. אם לא תרשום טלפון, הם לא ינסו לאמת אותו ונפתרה הבעיה, מה פתאום נתת להם טלפון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 זה לא אורנג'? בחיים לא הייתי עובר אליהם. לא רק שזה מעצבן שהם לא מסוגלים להוריד מחירים אז הם פותחים עוד חברה, אלא גם שאני מעדיף לתת את הכסף שלי לגולן (או חברה כזאת אחרת) כדי שיוכלו "לשרוד" ויהנו מכך שהמחירים שלהם הוגנים.

וידוי - אני לקוח אורנג'. (רק שזה לא מבחירה.. הורים וזה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שולחים דברים כאלה ברשת, בטח לא לגורמים שאין לך מושג מי הם. לא שמעת על identity theaft ?

הסיפור עם הזוי. אם לא תרשום טלפון, הם לא ינסו לאמת אותו ונפתרה הבעיה, מה פתאום נתת להם טלפון שלך.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה אתה עובר לחברה "המזוייפת" 012... (מזכיר לך את הויכוח בנושא בדיון אחר)

תכלס, איך אומרים..עם אידיאולוגיה לא הולכים למכולת

מה הקשר? אני לא חושב שמה שאורנג' עושה עם 012 הוא לגיטימי והוגן לשוק, אבל זה לא צריך למנוע ממני לנצל אותם.

אפשר להשתמש ב Authenticator שמובנה באפליקציה של ..

אי אפשר להשתמש בשום דבר. יש רק שתי אפשרויות: או לאשר את הטלפון ע"י קוד ב-SMS או לשלוח צילום של ת.ז.

לא יודע על מה אתה מדבר, אבל זה לא נכון כי אלה שתי האפשרויות היחידות.

+1

שיתייגו אותי איך שרוצים, בשביל חשבון אני לא מוכן לשלוח להם צילום ת.ז. או דרכון שלי

שילכו לחפש

אין שום בעיה, אם לא אכפת לך לנדות את עצמך חברתית (ואתה אפילו עושה את זה בשמחה מסויימת) - זכותך.

יש גם אנשים כמוך בעולם וזה בסדר, לא כל בני האדם נולדו בעלי יכולת לנהל קשרים חברתיים תקינים :)

א. אתה חייב לאמת את הפרטים שלך. אין דבר כזה "לא ינסו לאמת אותו ונתפרה הבעיה", נראה לי שאתה מפספס את הפואנטה. הם מנסים לוודא שכל החשבונות שלהם משוייכים לאנשים אמיתיים - זה לא פורום אנונימי.

ב. גורמים ש"אין לך מושג מי הם"?? אתה רציני? זאת רק החברה השניה-שלישית בערך הכי גדולה בעולם....

ג. כל מה שצריך להופיע בצילום זה השם שלך, תמונה, ותאריך לידה. את כל שאר הפרטים (מספר ת.ז., כתובת וכו') הם כותבים לך במפורש לטשטש/למחוק.

ד. הם מוחקים את הצילום שאתה שולח להם מיד לאחר האישור.

בכל אופן, רק בשביל לסכם את הנושא המקורי - הניוד הסתיים תוך זמן קצר, עם הערה קטנה: שימו לב שאחרי שאתם קונים את הסים ואחרי שכמובן נרשמתם - צריך לאקטב אותו דרך האתר שלהם.... לי נפל האסימון רק אחרי שכבר נותק לי הקו של גולן, ובגלל שלא הייתי בבית אז... לא היה לי בטלפון בשביל להיכנס לאתר ולאקטב את הסים, ואז בעצם נשארתי בלי כלום... מזל שהייתי במקום עם wifi, נכנסתי דרכו, איקטבתי את הסים, ותוך חצי שעה בערך חזר לי הקו (החדש).

עכשיו הגעתי הביתה, וביצעתי שוב את אישור מספר הטלפון דרך פייסבוק.

ה-SMS שלהם הגיע תוך 5-10 שניות.

just saying.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשתמש בשום דבר. יש רק שתי אפשרויות: או לאשר את הטלפון ע"י קוד ב-SMS או לשלוח צילום של ת.ז.

לא יודע על מה אתה מדבר, אבל זה לא נכון כי אלה שתי האפשרויות היחידות.

אני מדבר על 2-Step Authentication.. אחרת למה שאתבקש לאמת את החשבון שלי ככה פתאום? לא שמעתי על מקרה כזה.

עריכה: קראתי את שאר ההודעה.. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...