ותודה לגולן טלקום על זה שאין לי גישה לחשבון הפייסבוק שלי... - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ותודה לגולן טלקום על זה שאין לי גישה לחשבון הפייסבוק שלי...

Milford Cubicle

Recommended Posts

גם אני התניידתי מגולן טלקום ל012 בגלל בעיות בתקשורת וקליטה (אני בבאר שבע), ועכשיו הכל יותר טוב.

ניסיתי לשנות את הAPN לזה של אורנג', והמהירות עלתה מ5 מגה ממוצע ברוב השרתים בSPEEDTEST ל9 וחצי מגה ממוצע. שזה סבבה לגמרי :cool2:

אבל אני חושש שאולי יגיעו חיובים שונים למיניהם בגלל השינוי הזה. יש סיבה לדאגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 11 חודשים מאוחר יותר...

...אז חזרתי לגולן. והבעיה עדיין קיימת.

נציגת השירות אנטיפטית ולא מוכנה לעזור כלל. טוענת שזה לא באחריותם לוודא ש SMS-ים מפייסבוק מגיעים.

חוצפה.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא קיבלתי SMS מפייסבוק ואמרו לי שזה בעיה שידוע עליה ויסדרו אותה, ששאלתי מתי? ענה לי הנציג שהוא לא יודע.

שירות על הפנים + גרוע מאוד (PING 150-200) ומהירות הורדת בסביבות 2MB הופך אותה לחברה הגרועה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגיב על ת'רד מלפני שנה. הספקתי לעבור מאז 2 חברות סלולריות (012 והוטמובייל) ואפילו לחזור חזרה לגולן.

בגולן יש באיזור שלי את האינטרנט הכי מהיר מבין כל החברות (!) כולל גם משמעותית מהיר יותר מאורנג' (כנראה שהרשת החדשה שלהם עוד לא רלוונטית לאיזור הקריות), וקליטה מלאה בלי ניתוקים מוזרים ובעיות קליטה (כמו שהיו לי בהוטמובייל).

אני לא יודע אם התקלה של הסמס תוקנה או שהיא עדיין קיימת, אבל כבר אישרתי את החשבון שלי כשהייתי ב-012 אז עכשיו זה כבר פחות אכפת לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...