כרטיס מסך SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 DUAL-X - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 DUAL-X

deelad

Recommended Posts

אז פותח הדיון קנה אותו ב-1500 ש"ח לפי מה שאתה אומר...

עכשיו זאת ממש חמדנות, אתה מוכר כרטיס מסך (כבר יד שלישית) ביותר כסף ממה שקנית אותו... עכשיו הכל מתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
פנו אלי בפרטי להגיב לדיון הזה.מכוון שאני מתעסק הרבה במשומשים.

מצטער אני לא יכול.

אני מכיר את הבעלים הראשון של הכרטיס-idanmal

אני מכיר את deelad ויודע בכמה הוא קנה אותו.מה גם שדיברתי איתו בטלפון לפני כמה שעות

אז תסלחו לי .לא מתאים לי לריב אם חברים.

:biggrimjackbox:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תסביר לי מה זה משנה כמה עלה לי הכרטיס? עידן הוא חבר ובגלל זה הוא מכר לי את הכרטיס במחיר הזה. ואם הייתי הבעלים של cd-log זה אומר שאני צריך למכור את הכרטיס ב 1000 שקל ?

אני מרגיש שאני נמצא בגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר.הוא מבקש על הכרטיס-1499 שקל.

עוד נקודה למחשבה . בעוד שלושה ימים יהיה כבר מחיר ל-GTX780 ואז תתחיל השרשרת של ירידת המחיר.ויתחילו יותר חברה לפרסם את ה-7970 וגם-680 למכירה ואז תתחיל החגיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר.הוא מבקש על הכרטיס-1499 שקל.

עוד נקודה למחשבה . בעוד שלושה ימים יהיה כבר מחיר ל-GTX780 ואז תתחיל השרשרת של ירידת המחיר.ויתחילו יותר חברה לפרסם את ה-7970 וגם-680 למכירה ואז תתחיל החגיגה...

סוף סוף יצא האדם המתאים לומר את המשפט הכי חכם פה בכל השרשור!

חברס, ביום 23.5 מושק GTX780 ושבוע לאחר מכן GTX770 ו- GTX760TI.

אז כל קשת המחירים תרד ביחד איתה, הן של חדשים והן של משומשים.

למעשה, ירידת המחירים בשוק המשומשים כבר החלה לפני זמן מה, עת בשבועיים האחרונים ניתן לראות כי הירידות כבר חלחלו יפה.

שוק הרוכשים תכלס נכנס לעצירה קטנה לאחרונה ונמצא בהמתנה על הגדר, זאת ככל הנראה על רקע הציפיה לראות מה יהיה אחרי ההשקה ומה יהיו המחירים. כמובן שההשפעה הגדולה ביותר היא על השוק הגבוהה 7900 ו- 670/80.

שוק המשומשים זה שוק של קונים :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...