כרטיס מסך SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 DUAL-X - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 DUAL-X

deelad

Recommended Posts

אני מחזק.

המוצר משומש, נקודה. שלושה חודשים או לא, זה לא מוצר "חדש מהחנות". אין מה לעשות, אין סיבה לקנות מוצר כזה בהפרש זניח ממחירו בחנות.

עריכה:

שלפי מה ש tmpusr טוען, בכלל לא 2000, כפי שאתה טוען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשיש HD7870XT ב-1170 ש"ח חדש מהניילונים שמגיע לביצועים די קרובים (7-10% פחות בממוצע) קשה לי לראות איך מישהו שמתמצא מעט יסכים לשלם כמעט 40% יותר למוצר משומש עם ביצועים קרובים בפועל.

אני חושב ש-1350 זה מחיר סביר (~70% מכרטיס חדש), גג 1400 כי זה טוב יותר מהסטוק.

רק כנקודת יחוס, בקבוצתית לפני כמעט חצי שנה מכרו אותו בפחות מ-1800 ש"ח חדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא שלך לא נכונה, המקרה שלי שונה, אתה מדבר על מחיר שהיה בזמן שקנית ואני מדבר על המחיר של הכרטיס עכשיו, שהוא מעל 2000 שקל.

שכחתי לציין, הgtx680 היה כרטיס חדש וסגור, לא משומש. (נוצל במסגרת אחריות). פשוט רק עם חצי שנה אחריות.

ובזמן שמכרתי אותו המחיר שלו בחנות היה 3000שח, אם זה לא היה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש HD7870XT ב-1170 ש"ח חדש מהניילונים שמגיע לביצועים די קרובים (7-10% פחות בממוצע) קשה לי לראות איך מישהו שמתמצא מעט יסכים לשלם כמעט 40% יותר למוצר משומש עם ביצועים קרובים בפועל.

אני חושב ש-1350 זה מחיר סביר (~70% מכרטיס חדש), גג 1400 כי זה טוב יותר מהסטוק.

רק כנקודת יחוס, בקבוצתית לפני כמעט חצי שנה מכרו אותו בפחות מ-1800 ש"ח חדש....

טוב תודה לכולם.

אני יפרסם אותו במחיר 1500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חייב לתהות, מדוע אנשים מוכרים כרטיסי אקסטרים מדור אחרון?

מילא אם זה היה 6xxx, הייתי מניח "גיימר אימתני, כל שנה קונה כרטיס חדש"

חייב להודות שכל המודעות האלה על כרטיסים שאין סיבה נראית לעין למכור אותם, קצת מחשידות (התחממות\תקיעות\קריסות?). כדאי שתפרסם סיבה (טובה) מדוע מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חייב לתהות, מדוע אנשים מוכרים כרטיסי אקסטרים מדור אחרון?

מילא אם זה היה 6xxx, הייתי מניח "גיימר אימתני, כל שנה קונה כרטיס חדש"

חייב להודות שכל המודעות האלה על כרטיסים שאין סיבה נראית לעין למכור אותם, קצת מחשידות (התחממות\תקיעות\קריסות?). כדאי שתפרסם סיבה (טובה) מדוע מוכר.

הסיבה שלי היא שיש לי שני כרטיסים כאלה, עבדתי איתם בקרוספייר תקופה קצרה, והאמת שאין לי ממש צורך בקרוספייר כי אני משחק על מסך אחד "23 ברזולוציית FULL HD וכרטיס אחד יותר ממספיק לרזולוציה כזאת.

הקרוספייר היה יותר לצורך התנסות וגם התלהבות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה :angry:, 1800 זה היה בלעדי וזמני לחברי הפורום שמותנה בקניה קבוצתית של מספר רב של כרטיסים.

היום הכרטיס הזה לא יורד מ 2060 .

*אני חייב לציין שיש לי תחושה שאתה מעוניין להרוס לי את המכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tms.co.il/product/12379

1920 שקלים

לא 1800, אבל גם לא 2060.

תעשה מה שבא לך, אבל אתה פתחת פה דיון להתעייצות וזכותם זה אנשים להגיד את דעתם. לך זה "הורס את המכירה" ולצד השני זה יוצר מכירה הוגנת באותה מידה. המגיבים פה טוענים מהו לדעתם מחיר הוגן, אף אחד לא אמר לך להביא את הכרטיס בחינם. אתם מיתמם וחושב שאנשים אחרים צריכים לשלם על הגרגרנות שלך. אז לא, הם לא. מוצר יד שניה הוא לא מוצר חדש מהמון בחינות - טכניות ופסיכולוגיות. אם אתה רוצה, אתה יכול לנסות למכור אותו גם 2500 שקלים לאיזה אדיוט. יש סיכוי שתצליח. בהצלחה.

נ"ב

יש נטיה בפורום פה לתת רפרנס למחירים של TMS שרלוונטיים רק לבניה של מחשב חדש. צריך להפסיק עם זה, כי זה לא נכון. כשמשווים מוצרי יד שניה זוהי השוואה לא רלוונטית לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה מצאתי: (רד לסוף העמוד)

http://hwzone.co.il/community/threads/519624-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%95-%D7%AA%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%92%D7%A2%D7%AA%D7%9D-%D7%91-OC-%D7%A2%D7%9D-7970-dual-x/page6

עידן מכר כרטיס כזה בדיוק ב-1500 בנוסף זכור לי עוד אחד שמכר באותו המחיר.

אז על מה אתה מתלונן? אתה בעצמך טענת שהכרטיס נמכר במחיר מצוין, אז אם אתה רוצה הגיוני לבקש 1600.

תפסיק להיות חמדן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בעמוד הקודם רשמתי שאני אפרסם את הכרטיס ב 1500.

אני התכוונתי עסקה טובה לקונה, לא למוכר שהוא עידן.

במידה והייתי חמדן לא הייתי פותח את השירשור הזה.

חשוב לי ששני הצדדים יהיו מרוצים, אחרי הכל יכול להיות שאחד מחברי הפורום הוא זה שירכוש את הכרטיס, ובתור חבר וותיק בפורום לשמור גם על השם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...