מחפש כרטיס בתקציב 1400 ש"ח שיתן לי 50-60 fps ב1080P בכל המשחקים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס בתקציב 1400 ש"ח שיתן לי 50-60 fps ב1080P בכל המשחקים

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גיל אני מסכים איתך,לכן אני מתייעץ מה הכי כדאי לי..אתה בעצם טוען אם אני מבין נכון ש7950 עם פוטנציאל טוב לא יתן לי קפיצה משמעותית בFPSים שהם בעצם די קריטיים כמו ההפרש בין 30-40 FPS לבין 50-60 FPS מבחינת חווית המשחק והזרימה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני GTX660 זה בסביבות ה2000 ש"ח,נכון? idanmal...תן לינק להמלצה שלך אם אפשר...והאם זה יכניס אותי לבעיה עם הספק כח מבחינת גבוליות הכח שלו עם שני כרטיסים באוברקלוק+מעבד באוברקלוק? ממש לא בא לי לשדרג ספק עכשיו.

אגב,הנה השוואה קצת יותר ישנה:

http://www.tomshardware.com/reviews/battlefield-3-graphics-performance,3063-8.html

שמראה בעצם שכרטיס כמו 5970 שהוא בערך ב5-10% חלש יותר מ7870 xt...משיג 99 fps במשחק כמו 3 עם מפרט אפילו פחות טוב משלי...שוואלה זה משחק די כבד,אז אני קצת מבולבל עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך מבלבל? BF3 הוא משחק הרבה יותר קל להרצה מFAR CRY 3 וCRYSIS 3, וגם הרבה יותר תלוי בכרטיס מסך לעומת המעבד. לפחות ככה זה במצב הסינגל פלייר, מאחר ואי אפשר לבדוק אותו במולטיפלייר אם אתה רוצה בדיקה הוגנת ושווה לכל הכרטיסים הנבדקים.

חוץ מזה שהבדיקה הזו על HIGH SETTINGS וללא AA אז אני בכלל לא מבין מה אתה מתפלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ChaosPower,צודק..טוב תשמע הידע שלי בשוק כרטיסי המסך והמשחקים הוא די מוגבל,מכל תגובה הוא שיטוט בפורום אני לומד משהו..אשמח לשמוע את דעתך ואת דעתו שכל מי שמבין בתחום בקשר לכל מה שנכתב פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תטעה אני מסכים עם גיל ב-100%, אני כמעט אף פעם לא ממליץ על ה-7950 כי זה לא כלכלי לדעתי להוסיף

כמה מאות שקלים בעיקר בשביל יכולות OC עדיפות, מה גם ש-OC תלוי במספר פרמטרים ושום דבר לא מובטח.

אני יכול לומר לך שמניסיון אישי שלי עם ה-XT מתוך המשחקים שהרצתי שהם -BF3\BL2\TR\BIOSHOK INF\FC3

ועוד משחקים רבים, מלבד משחקים כמו קרייסיס שבו היה צורך ברור להוריד את הפילטרים ומעט בהגדרות (וזה עדיין

נראה פאנטסטי) כמעט ואין פשרות, קצת פילטרים ב-TR ו-FC3 בשביל משחקיות חלקה והשאר רצו חלק על הגדרות מקס'.

קח בחשבון שאני מריץ את המשחקים ברזולוציה 2560X1080 מה שמשפיע כמובן אז בגדול אתה אמור לקבל ביצועים מעט מעט טובים יותר ברזולוציה 1920X1080

אל תצפה מה-7950 גם ב-OC להריץ משחק כמו קרייסיס בלי פשרות, כך שלהוריד מעט מההגדרות יהיה צורך הכרחי גם ככה.

בנוסף כל עניין חיפוש הכרטיס שיתן כמות פריימים מסויימת במשחקים היא שגויה לדעתי ויכולה להטעות, יש בזה גם קצת היבט פסיכולוגי, תבחן את המשחק בלי

להביט כל רגע כמה פריימים אתה מקבל, ותראה שאתה בעיקר סתם בפאניקה. אני לעולם לא בודק לדוגמה, אם המשחק רץ סבבה אין תקיעות וקרטועים משמעותיים

זה מספיק טוב לי וכל השאר לא מעניין אותי. ואני לא אחד שאוהב להתפשר יותר מידי בביצועים.

אני לא שולל על הסף את ה-7950 בסופו של דבר מדובר בשיקול אישי, וזה לא שה-7950 הוא דיל גרוע, ממש לא. אבל הדעה שלי היא

שה-XT דיל טוב יותר, אישית לא הייתי מעוניין להוסיף כמה מאות שקלים בשביל יכולות OC עדיפות בעיקר, בנוסף

לזה שאני מבין שהצורך בשידרוג הכרטיס יהיה מהיר יחסית וזה לא ממש משנה איזה משניהם אבחר, לכן הלכתי על ה-XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא 7950 ב1500 ש''ח

http://ksp.co.il/?uin=18663

אבל אני בכל זאת הייתי הולך על 7870XT כי הוא לא רחוק מ7950 בביצועים וגם לו פוטנציאל OC לא רע.

פה יש שיחלקו עליך (כמוני וכמו Roy.T למשל) שכן בכל שרוחב פס הזכרון חשוב בה,

ביצועיו של 7870XT הינם בערך "שני שליש" מביצועיו של 7950. למעשה, מרבית מהאפליקציות המודרניות כבר מתייחסות

בכובד ראש לצריכת רוחב פס רב, ונתחם בשוק רק ילך ויגדל ככל שהזמן יתקדם.

ראה מספר דוגמאות מטה (כתצריפים) שלקחתי מתוך המבחן שבלינק הבא:

http://www.tweaktown.com/reviews/5158/sapphire_radeon_hd_7870_xt_tahiti_le_2gb_with_boost_overclocked_video_card_review/index6.html

מהמבחן המקיף ניתן ללמוד כי במרבית המקרים 7870xt מתנהג הרבה יותר קרוב בביצועיו ל- 7870 רגיל מאשר ל- 7950.

וזו גם הסיבה (ו- התייחסה לכך פורמלית) שהיא בחרה לגרסא הזו את השם 7870xt ולא 7930,

החלטה ש- לקחה לאחר ישיבת הנהלה מקיפה בנושא, בה נלקחו בחשבון ביצועי הכרטיס החדש tahiti LE

לעומת זה שמתחת לו (7870 רגיל) ולעומת זה שמעליו (7950).

סכום:

תוספת הכסף הנדרשת מעל 7870XT בכדי לעבור ל- 7950 אמיתי (סביבות 280 ש"ח בלבד או כ- 25%) כדאית ועוד איך.

נשים לב שעל הדרך מקבלים גם תוספת של גיגה , (3GB במקום 2GB) עובדה שמתחילה להיות חשובה כבר

בימים אלו, עת מסוימות מתחילות לדגדג דרישה של מעל ל- 2GB VRAM.

הרי רק מבחינת "אורך חיים" של 7950 (שיהיה בבירור ארוך משל 7870XT) וכבר קבלנו בחזרה את ההשקעה העודפת

בת 25% האחוזים. .

XT ו-OC לא הולכים ביחד. השיפור הזניח אם יהיה כזה לא שווה את המאמץ. בניגוד ל-7950, שזה יתרונו המובהק מול ה-XT.

תנסה למצוא את הגרסה הזולה ביותר שאתה יכול עם ראוי (אם ב-KSP אז יש רק שני אפשרויות), לך על הזולה יותר.

האופציה המקבילה (מ-KSP) ב-100 שקלים יותר הוא ה-660TI שאוברקלוקר הרבה פחות טוב מה-7950 ובביצוע אחד יהיה גם חלש יותר בהפרש מורגש.

:xyxthumbs:הנני מצטרף בחום רב להמלצתו לעיל של Roy T

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec_000

הטיעונים שלך מאד משכנעים..נשמע הגיוני,במיוחד ההסבר על אפליקציות עתידיות וגודל זכרון VRAM.אני גם מאלה שמעדיפים כרטיס בודד ולא צמד כרטיסים במערך crossfire/sli,מה שדוחף אותי יותר לרצות כרטיס בודד חזק יותר...יש מצב שאני יגדיל את התקציב ל1600-1700 ש"ח.. "סליחה" שאני נוטה להגדיל את התקציב מעבר למה שציינתי בכותרת כי אני בעצם משתכנע ללכת על כרטיס חזק יותר....בבקשה לינקים לכרטיס בתקציב החדש עם קירור טוב ופוטנציאל טוב.תודה(לא איכפת לי גם כרטיס של NVIDIA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...