חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה

iakovl

Recommended Posts

חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה

יש לי בעיה עם הנוט 2 שלי... וסמסונג ישראל (שהם לא סמסונג) דחפו לי תגובה שפשוט העלתה לי את הסעיף.

מה שכתבתי להם בעמוד בפייסבוק

האם אתם נותנים שרות למכשירים שנקנו מסמסונג במדינות אחרות (במקרה שלי גרמניה)

התגובה

היי, מכשירים שנרכשים לא דרך היבואן הרשמי בישראל, הינם מכשירים שהותאמו לשוק אחר וייתכנו שינויים בחומרה שלהם. האחריות בעבור מכשירים אלו ניתנת במדינה בה נרכשו מאחר ולסמסונג ישראל אין דרך ללמוד אודות החומרה שלהם.

זה כבר מעליב את האינטליגנציה הבסיסית שלי... "חומרה מיוחדת"

יותר גרוע, אם לסמסונג אין דרך ללמוד אודות ה"חומרה המיוחדת" שלהם, אז למי יש?

בקיצור... רעש!!!

אני סומך עליכם... תגובות נורמליות, לא צעקות... הם נטו מנסים להעליב את ההיגיון הפשוט

https://www.facebook.com/Samsung.Israel/posts/10152224567374057

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין מה אתה רוצה, קודם כל ברור שהם לא מעוניינים לתת לשירות למכשירים שנקנו בחו"ל ופשוט נתנו לך תירוץ שיהיה פוליטיקלי קורקט במקום תגובה בסגנון של לך תחפש תחברים שלך, זכותם לא לטפל במכשירים האלו.

דבר שני מה שהם אומרים לגמרי נכון, בשווקים שונים יש מכשירים בעלי חומרה שונה, אפילו לדגמים שכיביכול זהים.

למשל הגיע אלי אס3 לא מזמן מארה"ב שמותאם לוירוזון, החומרה שלו שונה בצורה משמעותית משל האס3 העולמי, הציפ רדיו שונה, המבנה הפנימי של המכשיר שונה, וגם התוכנה שונה. לא היה פשוט אפילו להגדיר APN ישראלי, ואין רום קסם שפותר את זה, לפחות בזמנו לא היה.

הם לא מעוניינים להכשיר טכנאים על מכשיר נוסף כי זה עולה להם כסף.

אז תסלח להם שהם לא מעוניינים לתת שירות שהם לא מחוייבים אליו ושיפגע להם ברווח שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

מה שעצבן אותי הוא העובדה שהם מנסים להגיד שיש מכשיר מיוחד לישראל, בתור מי שמתעסק בנושא הסלולרי די ויותר זמן, אני יודע טוב מאוד שיש מכשירים יעודיים לשוק של ארה"ב ורק לשוק הזה בגדול (לא בדיוק נכון, אבל למען הדיון)

לי יש N7100 בין לאומי,

פניתי לסמסונג גרמניה כמו בן אדם נורמלי בשביל לממש אחריות

הם פשוט הפנו אותי כמו חברה מאורגנת ונורמלית ל"סניף המקומי" רק שהסניף המקומי הוא לא אלא סקיילקס היבואנים, ופה הבעיה... הם מפנים אותי חזרה לגרמניה... שם לב לבעיה?

אין לי בעיה שיגדו לי שהם לא מספקים שרות, אז לפחות אני אפנה מחדש לגרמניה או לעולמי

אבל להגיד שאין שרות כי המכשיר "שונה"... פה זה כבר מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך ויש הגיון, מדינה בעיתית בכל העניין של נציגות של חברות, זה פשוט לא קיים פה וחבל, אבל מה אפשר לעשות? צריך לקחת את זה בחשבון כנראה שקונים מכשיר.

חבל שזה ככה, אבל אם בגרמניה יסכימו לקבל את המכשיר שלך זה נראה לא כזה רע, די בקלות אפשר לשלוח בדואר, לא עולה הרבה.

אבל גם קשה קצת לבוא בטענות לסקיליקס. לתת שירות עולה כסף, אם הם היו מקבלים החזר כספי על השירות שהם נותנים מסאמסונג אז היה על מה להתלונן, אבל אני לא חושב שזה המצב, ובמצב כזה איך אתה מצפה שהיבואן ירוויח?

כל השוק מלא בקומבינטורים שמוכרים מכשירים בזול מאוד בזכות כל מיני טריקים ואחרי זה גם לא נותנים שירות, אם סקיליקס יתנו שירות לכל המכשירים אז למה שמישהוא יקנה מהם מכשיר? אפשר לקנות אצל אלו שמוכרים בזול וללכת לסקיליקס שיש בעייה... איפה הרווח שלהם פה?

ולשקר בארצנו זה זה א' ב' של עסקים לצערנו, אני מסכים שיש להחרים את כל השקרנים והרמאים ואני באמת נוהג לעשות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני רוצה מהם זה מילה פשוטה, מסרבים לתת שרות... לא יותר ולא פחות מזה

עם זה אני פשוט פונה לסמסונג גרמניה/עולמית ומבקש RMA, זה לא הפעם הראשונה שאני עושה RMA לחול... אבל כשסמסונג גרמניה רוצה שאני אבדוק את האפשרות לטפל בזה מקומית

אני כמו לקוח נורמלי עושה את זה, רק שמקרה שלנו יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה פשוט כי זה לא אותו בן אדם, למרות שהשם שלהם מטעה אותך לחשוב שכן (לא שלא ידעתי את זה מראש)

ואם אתה חושב שסקיילקס לא יכולים לפנות לסמסונג העולמית בשביל החזר, עזוב.. בשביל לספק דרכם אפילו את הRMA ולא שאני אשלח בעצמי (אין לי בעיה לשלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הם התכוונו שיש כמה דגמים שכל אחד מהם נפוץ באזור אחר, למשל אירופה...

אבל כתבת להם שמדובר באותו דגם כמו שנמכר בארץ? N7100 אם אני לא טועה

אם כן ועדיין ממשיכים עם התירוץ, זה פשוט פתטי.

אז מה אם הם לא 'מרוויחים' מהעסקה שקנית מגרמניה, עדיין צריך לספק שירות.

ניסית לפנות לסמסונג העולמית בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סמסונג ישראל. מדובר ביבואן רשמי עצמאי שלא קשור לסמסונג העולמית. יש רק דף פייסבוק, שכנראה אפילו לא מנוהל ע"י סמסונג.

הם משקרים במקום פשוט לסרב. אך אני מבין את חוסר התמיכה. כנראה אין שיפוי של סמסונג העולמית על השירות בנושא.

אגב, פשוט נפלאים בקטע הזה... או שהתרגלתי לכל כך גרוע, שכל התנהגות נאותה מקבלת שבחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערת אגב שיכול להיות שקצת תרגיז

אתה בחרת לקנות מכשיר מחו"ל - אני מאמין שלקחת בחשבון שתקל באי אלו בעיות בעת מימוש של אחריות\שירות

אני לא מבין מה אתה מלין

מבחינתי כלל האצבע הוא כזה - כל מה שאני לא יכול לתקן לבד אני קונה מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כ"כ מה הבעיה.

תבקש מסאמסונג גרמניה את הפרטים של הנציג הישראלי.

פנה לנציג הישראלי.

קבל תשובה שלילית, לא מעניין מה הסיבה .

תודיע לחברה בגרמניה שהנציג הישראלי מסרב לטפל במכשיר

סביר להניח שהם יתנו לך מענה.

אם לא - הבעיה שלך היא מול מי שקנית ממנו את המכשיר, ולא הנציג הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...