חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה בעצם טוען שסמסונג ביטלו חד צדדית רטרואקטיבית את האחריות הבינלאומית על מכשירים סלולריים

אף אתר (בתחום ולא בתחום) לא כתב על זה

אף ת'רד לא נפתח על זה שסמסונג ביטלו את האחריות בXDA ואף פוסט בפייסבוק.

כאמור, נשמע לי מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת כשבאתי מלפני כמה חודשים לעשות טרייד אין לגלקסי אס1 שלי שהגיע מגרמניה והיה פרוץ והריץ רום מקוסטם, לא היה להם שום בעיה לקחת אותו למרות שזה היה בניגוד לתקנון המבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Definitely Maybe, מהציטוט שהבאת זה מוכיח רק שלמכשירים הנמכרים בסין וב HK אין כרגע אחריות בין לאומית. זה לא אומר דבר לגבי מכשירים הנמכרים בגרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אנשים קוראים שרות... יצרתי קשר עם סמסונג אנגליה ולא גרמניה לאור העובדה שאנגלית יותר קלה לי מאשר גרמנית... אחרי 2 מיילים!! 2 סהכ קיבלתי את התגובה הבא

Dear Ian,

Thank you for contacting Customer Support.

Regarding your case, as the phone was purchased in Germany it is perfectly fine to send it here to the UK under the international warranty. However the issue is with your current location, we cannot arrnage transport of the phone. This is something you have to arrange directly with the service centre.

If you wish to send your device to our UK service centre, please note you will need to contact the service centre directly to arrange a service request.

"סמסונג ישראל" צריכים ללמוד משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...