470gtx משומש במחיר זול - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

470gtx משומש במחיר זול

dan9

Recommended Posts

שבוע טוב

1.יש לי אפשרות להביא אחד כזה במחיר של 400 שקל שווה?

2.יש לי כבר כרטיס אחד כזה. חשבתי לשדרג את המחשב בשילוש ואולי לעבור לsli?

3. הרזולוציה שאני רוצה לשחק בה היא 1920X1080.

4.האים זה היה מחייב מעבש משושה כי מרובע לא יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. המחיר על פניו נראה סביר והולם את הביצועים.

2. לבצע triple זה כבר לא יעיל. היעילות בביצוע של שני כרטיסים היא שפויה ומעבר לכך נופלת דרסטית,

שלא לדבר על ההכרח לספק מאד חזק, מערכת רועשת, וחום רב שנפלט ממנה מה שאינו נעים בקיץ (כמו תנור קטן בחדר).

3. הרזולוציה מתאימה לכרטיס שכזה, כמובן גם ל .

4. אין קשר בין כמות הליבות של המעבד למערך כרטיסי המסך. מעבד 4 ליבות מודרני של הינו די והותר (נכון לאפריל 2013).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון לשדרג את ה"שילוש" ולעשות רגיל עם שניים ולא שלושה כרטיסים...

בדיוק..

יש לי כרגע מעבד Q6600 שהבנתי שהוא דיי ישן! ושיש צורך להחליף אותו כי מוריד בכ40% את הביצועים של הכרטיס זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק..

יש לי כרגע מעבד Q6600 שהבנתי שהוא דיי ישן! ושיש צורך להחליף אותו כי מוריד בכ40% את הביצועים של הכרטיס זה נכון?

זו אמרה מאד כללית שהייתי נמנע ממנה.

מה שיקבע בכל אם המעבד חלש מדי או דווקא כרטיס המסך, זהו המנוע הגאפי ומנוע האפליקציה:

על מי מבין שתי מכונות החישוב הוא משית את עיקר המעמסה. עניין שכמובן משתנה מאפליקציה אחת לאחרת.

שדרג את הכרטיסי המסך להרכב המבוקש וראה אם התוצאה (בממוצע על פני הרבה אפליקציות) משרתת אותך נאמנה

ומקנה לך קצב רענון תמונה שמספק (ביחס למקובל ברשת) או לא. את המעבד כדאי לך בלי קשר להמהיר למקסימום שהוא יכול,

מעבד מרובע ליבות זה הוא לא פראייר בכלל גם היום שנת 2013.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הינו צוואר בקבוק גם בתדר של 3.15 (ששם הוא שווה בערך לQ9550 בסטוק)

ככל שהמשחק דורש יותר כח מהמעבד ככה צוואר הבקבוק יגדל.

כרטיסי ה470 הם כרטיסים שצורכים המון המון חשמל כך שכמעט בטוח שתיהיה חייב לקנות בעלות של 500 ש''ח לפחות.

אני מציע שתמכור את הכרטיס שלך + השילוש שלך ותקנה שילוש וכרטיס חדשים. בסופו של דבר גם תקבל ביצועים פחות או יותר שווים,גם תחסוך בחשבון החשמל קצת וגם תהנה מכרטיס חדש בעל אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוסיף קול אחד לדעה שכן יהיה צוואר בקבוק ואני אומר את זה באופן כללי. Q6600 הוא מעבד ישן, בעל ארכיטקטורה איטית (קונרואו, למען השם) בסטנדרטים של היום, גם כשהוא מומהר. במשחקים שבהם ניצולת ריבוי-ליבות של המעבד הראשי תקינה? אדרבה, כמו סקיירים למשל. אבל, אל תצפה במשחקים כמו BF3 או COD אפילו לביצועים שיהיו קרובים לאלו של מרובע ליבות מודרני. זאת, לא רק בגלל כח עיבוד פר-ליבה איטי אלא גם תעבורת זיכרון איטית מאוד ביחס למעבדים מודרניים. לצורך ייחוס, גם אם תיקח מעבד I מהדור הראשון כמו I3 540, אתה תראה שהוא יעשה מ-Q6600 ברוב המשחקים קציצות.

אגב, למי שלא יודע, תצורת צורכת ריבית יחסית גבוהה של כח עיבוד, אז השמת מערך שכזה בערך תשמיד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok

שכנעתם אותי אז נתחיל לחשוב על שילוש חדש של i5 לוח וזיכרון.

השאלה היא עכשיו עם על פלטפורמה כזו (i5) היה שיפור ניכר בsli של gtx470 ב1080fhd מעשר כרטיס בודד!

נכון שזה שונה ממישחק אחד לאחר ויש גם עניין של תמיכה! אבל השיפור היה מעל 40%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה קראת בכלל את התגובה שלי ?

SLI של שני כרטיסי 470 יהיה חזק אבל יחשוף אותך לכמה וכמה בעיות :

1. תופעות של מיקרו סטאטר במערכי כרטיסים

2. המתנה מתמשכת לדריברים עם פרופילי לכל משחק חדש שיוצא

3. הכרטיסים עדיין מוגבלים בגלל שיש להם רק 1.2GB

4. חדש בעלות של לפחות 500 ש''ח (ואני עדין)

אי לכך ובתהאם לזאת אתה צריך לרכוש שילוש i5 חדש ביחד עם כרטיס מסך ברמת ה660TI\7950

נניח שתשקיע 400 ש''ח בכרטיס נוסף ועוד 500 ש''ח בספק כוח - יש לך הוצאה של 900 ש''ח.

אם תמכור את הכרטיס שלך בסביבות ה400 ש''ח ותשקיע את ה900 הנותרים תוכל לקנות כרטיס כמו הHD7950 ולהנות מכרטיס חדש בעל אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תכעס ידידי!

קראתי אבל לא הבנתי הכל!!

אם זה ככה כמו שאתה אומר אז כניראה היה הכי משתלם להשאיר את ה470 מה שיחסוך לי להוצעה נוספת (כי אחרי הכל הוא עוד טוב) ולהחליף לוח + מעבד.

מה שמשאיר אותי עם אותו ספק וזיכרון שכבר יש לי מהמחשב הקיים.

ספק 500 אני חושב של tt

ו 4gb ram . 1333

ולפי מה שאני מבין i5 עם oc או בלי ישפר את הביצועים בצורה מורגשת של עשרות אחוזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן Q6600 לא מריץ כבר כלום ברזולוציות נורמליות, הייתי צריך לחכות עד שרכשתי את ה I3770K ב 1100 שקל רק בשביל לשחק ב IV.

ושוב החלפתי 3 ושום כרטיס מסך לא הראה הבדל רק עד שהחלפתי את המעבד. מ 4870x2 480GTX -7970 , אז בסופו של דבר מעבד כמה שהוא מעצבן, חייב לשדרג אחרי 2-3 אם רוצים לשחק משחקים חדשים וכבדים נורמלי, חוץ מזה שיש משחקים זבל שחייבים את הארכיוקרטיה החדשה כי זה פשוט נותן יותר מהירות כגון MMX שהיה והציק שיפור עצום ולא רק מ 133MHZ ללא MMX ל 166 MMX הבדל של 33MHZ אבל MMX עשה את זה כאילו מהיר.

סתם לדוגמא היה משחק מכוניות מזמן מזמן מזמן מזמן ממש לפני איזה 14 שנה לפחות שלי היה 133 ולחבר של 166MMX המשחק אצלי לא זז ואצלו זה זז חלק. לא חלק אני מתכוון 14FPS נגיד ואצלו 30+.

וגם חוץ מזה התברכתי בצ'פ של Z77 עם Lucid משהו לא מהעולם הזה, ה VIRTUAL SYNC זה אחד הדברים הכי הכי חכמים של הטכנולוגיה, סוף סוף לשחק משחקים בלי פאק בגרפיקה שכל שניה רואים, וגם משחקים עובדים יותר מהר, יש תגובה פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תכעס ידידי!

קראתי אבל לא הבנתי הכל!!

אם זה ככה כמו שאתה אומר אז כניראה היה הכי משתלם להשאיר את ה470 מה שיחסוך לי להוצעה נוספת (כי אחרי הכל הוא עוד טוב) ולהחליף לוח + מעבד.

מה שמשאיר אותי עם אותו ספק וזיכרון שכבר יש לי מהמחשב הקיים.

ספק 500 אני חושב של tt

ו 4gb ram . 1333

ולפי מה שאני מבין i5 עם oc או בלי ישפר את הביצועים בצורה מורגשת של עשרות אחוזים?

הi5 ישפר מאוד.

i5 תומכים אך ורק בDDR3 ו4GB זה כבר גבולי מאוד - כדאי מאוד שיהיה לך 8GB של .

אם הספק שלך מריץ 470 כמו שצריך עם Q6600 אז בטח ובטח שהוא יצליח בעיה בעיה להריץ את אותו כרטיס עם מעבד I5 שצורך הרבה פחות גם בסטוק וגם תחת OC(לעומת Q6600 בOC)

לזה שמעליי

GTA IV לא יודע לנצל 8 ת'רדים. בעצם אף משחק היום לא יודע לנצל 8 צ'רדים וגם לא בעתיד הנראה לעין ככה שאין טעם לרכוש I7 כשI5 ייתן את אותם ביצועים.

בנוסף , הMVP זה גימיק די טפשי ואין שום טעם בעולם להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...